Artdeco

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pappeszt, az összetevőket feltöltötte: koczevi, Módosítva: 2020. november 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Dúsító szempillaspirál ovális kefével, gyengéd ápoló formulával, amely vízálló változatban is elérhető. A kefe hegyével a szempillák precízen elválaszthatók, míg a középső részének segítségével dús hatás érhető el. Volumen növelő hatása mellett gyengéd formulát tartalmaz. E-vitamint és panthenolt tartalmaz, amelyek ápolják és kondicionálják a szempillákat.

Ár: 3000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan (dobozban van) , Helyszín: Budapest XIII. kerület, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Leander

2021. február 11.

Én is tesztelésre kaptam és szerintem nem volt rossz. Alapvetően a sima spirálokat preferálom a vízhatlannal szemben, mert nem szeretem, hogy utóbbit olyan nehéz lemosni, plusz tapasztalatom szerint a vízhatlan spirálok mindig gyengébb teljesítményt nyújtanak a dúsítás terén. Ez erre a spirálra is igaz: műszempilla hatást nem ad - nem is ígér. Viszont kérlelhetetlenül a helyén marad, nem potyog, nem kenődik és szépen szétválasztott, visszafogottan hangsúlyos pillákat csinál. Szerintem nem rossz választás annak, aki szereti a természetes hatást, de valamiért szüksége van a vízálló spirálok nyújtotta tartósságra. Én magam inkább a dúsabb és könnyebben lemosható verziókat szeretem, de ha vízálló spirálra lesz szükségem, könnyen lehet, hogy találkozunk még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

Zoi

2021. január 19.

Tesztelésre kaptam és nekem nagyon bejött! Meg kellett szokni, gyorsabban szárad, mint amit eddig használtam. 2 rétegben is szépen felvihető, jó a keféje, nem tapasztja össze a pillákat, nem pereg le. Nem csinál szuper látványos, durva pillákat, pedig nagyon szép fekete, de igazából nekem ez tetszik benne. Inkább természetesen hat.
Vízállóságát hagyma darabolás közben többször is teszteltem, hiába dőltek a könnyeim, szépen a helyén maradt.
A csomagolás is nagyon tetszik, kis papír doboz, benne egyszerű, letisztult, elegáns szempillaspirál, sokkal jobban kézre áll, mint azok a bumszli nagyok.
Összességében én meg vagyok elégedve vele, de annak nem ajánlom, aki műszempilla szerű, szuper látványos dúsítást vár.

Update:
November végén kaptam, jól megvoltunk egy darabig.... Ez a cucc kevesebb mint 2 hónap alatt büdös lett, kvázi istálló szagú. Megromlott? Most komolyan? Tizensok éve sminkelek, de ilyen még nem fordult elő.
Ha én szúrtam el valamit légyszi írjátok meg, mert nem tudom, hogy mi történt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Update:
Ha én szúrtam el valamit légyszi írjátok meg, mert nem tudom, hogy mi történt.

Yesnori

2020. december 31.

Nekem sajnos nem lett kedvencem. A következőt ígéri: volumen növelő hatás. Ezzel szemben egyszerű, unalmas szempillákat csinál, nagyon soft hatást eredményez, még úgyis, hogy többször mentem végig a pillákon. Jelenleg két legalább ötször jobb szempillaspirálom van, amit sokkal szívesebben használok (hasonló árkategória). Előnye, hogy vízálló, valóban jól tart egész nap, nem pereg, nem kenődik, egészen estig a helyén marad. Viszont ennek az az ára, hogy nagyon nehéz lemosni. Örültem, hogy megkaptam tesztelésre, de nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Accika

2020. december 9.

Tesztelésre nyertem itt Krémmánián ezt a szempillaspirált, nagyon nagy reményeket fűzve hozzá. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nagyon-nagyon nehéz applikálni, rengetegszer kell megpróbálni felvinni mire látszik valami eredmény. Szóval nekem szinte semmit nem változtatott a tekintetemen. Pár használat után odaadtam anyukámnak, hogy hátha csak velem van a gond. De sajnos neki sem vált be. Azt mondta, nagyon összecsomósította a szempilláit és így nem volt jó egyáltalán az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Rean519

2020. december 3.

Tesztelésre kaptam és nem vagyok teljesen lenyűgözve. Szép pillákat csinált, de nem volt akkora hatása, mint más olcsóbb spiráloknak. Tartós, egész nap meg se moccan, nem pereg,nem kenődik. A vízállóságával is nagyon meg vagyok elégedve. Egyetlen "hibája", hogy nagyon büdös. Falfestékre hajazó szaga van, amely olyan erős hogy felvitel után jóval is megcsap néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

koczevi

2020. november 26.

Én is tesztelésre kaptam és nagyon megörültem, mert pont egy jó spirált kerestem. Én összességében elégedett vagyok vele, azt tudom elmondani, amit az előttem szólók: tartós,jól rétegezhető, nem csomós és szép, szolid pillákat csinál (és tényleg olyan elegáns a csomagolása!!)....mi kell még egy spiráltól?! Jómagam is inkább a látványosabb, íveltebb szempillákat preferálom de teljesen jó az is , amit ez a spirál tud nyújtani. Habár dicsértem én is a tartósságot, le kell vonnom egy pontot, mert az alsó szempillasorban maszatolódik és én is küzdök a lemosásnál. Összességében ez egy jó kis spirál hétköznapokra. Még az is lehet, hogy magamtól megvenném habár általában nem használok vízállót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

gilisztagila

2020. november 22.

Tesztelni kaptam ezt a szempillaspirált és bár megvannak a kedvenceim, kíváncsi voltam, hogy hátha most egy gyöngyszemet fedezek fel.
Első használatkor nem dobtam tőle hátast. Én a hosszú ívelt szempillák híve vagyok, és ezt nem igazán adta, még két rétegben sem. A jó hír, hogy el nem nehezíti a pillákat. Dúsítást nem igazán tapasztaltam vele. Aki a természetes pillák híve, annak teljes mértékben jó választás lehet, No makeup day-eken kimondottan szeretem.
Vízállóságát sírás, sportolás, zuhany alatt is teszteltem és az egyetlen, ahol megbukott az sajnos most pont aktuáils, a maszkos párás időszak, sajnos elkezdett darabosan peregni. Van egy érdekes mész jellegű szaga a terméknek, ami nem kiábrándító, de mindenesetre meglepő. Egy átlagos spirálnak mondanám, szerintem olcsóbban is elérhető egy ilyen tudású spirál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Asztraia

2020. november 22.

Tesztelésre kaptam a terméket én is.
Nagyon szép mélyfekete a festék színe, nem csomósítja össze az én pilláimat sem, a kefe nem vesz fel túlzásba festéket és tényleg egész nap kitart.
Cserébe nekem ez a szintű dúsítás, hosszabbítás nagyon kevés, a kefe kialakítása számomra nem a legmegfelelőbb, nem választja szét szépen a pilláimat és rettentően nehéz lemosni, pedig vízálló sminklemosót használok.
2 réteg felvitele után is alig látszik meg a pilláimon, nem nagyon lehet rétegezni.
Én nem venném meg ezt a spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Tesztelésre kaptam a terméket én is.
Én nem venném meg ezt a spirált.

HRenata

2020. november 14.

Tesztelésre kaptam a terméket. Előtte sosem használtam még semmit a márkától.
A csomagolás szép, letisztult, elegáns. A kefe méretével nekem nincs gondom, szerintem jól használható. A festék nem csomósodik, nem kenôdik, a kefe pont jó mennyiséget vesz fel, nem ragasztja össze a pillákat. A tartósság is stimmel, napközben sem pereg vagy maszatolódik, nem kell aggódni a pandaszemek miatt.
Viszont legalábbis az én pilláimon nem túl látvànyos a hatása, se nem dúsít, se nem hosszabbít különösebben. A Maybelline spirálom pl sokkal hangsúlyosabb pillákat csinál. Emiatt nem venném újra. De aki a természetesebb sminket szereti és csak egy pici pluszt szeretne, annak beválhat mert valóban tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Tesztelésre kaptam a terméket. Előtte sosem használtam még semmit a márkától.

DorothySue

2020. november 10.

Tesztelésre kaptam a terméket, így pár nap használat után a következő tapasztalataim vannak:
Valóban vízálló, jól bírja a kiképzést, egész nap rajtam maradt, nem szemcsézik.
A kefe az picit nagy, nem is szeretem az ilyen ovális keféket, de azért könnyű volt használni, viszont nagyon könnyen összeragadtak tőle a pilláim, pedig lekentem róla az extra festéket.
Ami számomra nagyon kiábrándító volt, az hogy büdös a festék... felkenés után 1 órával is éreztem magamon...
Nem venném meg saját pénzből :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Nem venném meg saját pénzből :(

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.