Artdeco

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skin, az összetevőket feltöltötte: Tali'Zorah, Módosítva: 2019. július 29.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Szemhéjtus gyorsan száradó textúrával.

Apró kerekével könnyen precíz vonalat fest hosszan tart. Érzékeny és kontaktlencsét viselő szemekre is ideális.

Ár: 2000 , Eladó: hgabi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta: fizetés banki utalással, foxpost és ajánlott levél is megoldható.Személyes átvétel : Móricz Zs. körtér, Allee
Ár: 2000.- , Eladó: Frani10
Állapot: Új, Helyszín: Budapest,Pomáz, fizetés: Postázás előre utalás esetén, személyes átvétel Pomázon és Budapesten.
Tali'Zorah

2019. július 28.

Pixibox szintén. Volt szemhéjtusom, ezért sokáig elő sem vettem, és már bánom, hogy nem, mert repült volna a régi, ha tudom, hogy ez ennyire jó! A színe egy csoda, nagyon nagyon tartós, egyáltalán nem mászik el, a rollert pedig hamar megszoktam. Szinte biztos vagyok benne, hogy aki a színére panaszkodott, az nem rázta fel használat előtt. Brutál fekete!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Tothxheni

2018. november 30.

Pixibox. Bevallom nekem ő az első szemhéjtusom, és imádom. Most már kicsit rosszabb a használata, mivel fogyóban van, de kezdőként szuper termék volt, könnyű használattal. Ebben a márkában sem csalódtam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

hgabi

2018. szeptember 20.

Ajándékba kaptam ( ezúton is köszönet a sógornőmnek érte :) ) . A színe nagyon szép, kicsit furcsa az ecsetmegoldás, de elég izgalmas ahhoz hogy megérje vele bénázni néhányszor . Gyakorlat kell hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

fdorottya

2018. augusztus 9.

Összességében tetszik! Meg kell tanulni bánni vele ez tény. Ha már kellő rutinja van az embernek, akkor nagyon szép vonalat lehet vele csinálni. A festék tartóssága csillagos ötös. Ebben a nagy melegben is ott marad ahol kell, pedig nekem elszoktak mászni a helyükről, vagy eltűnnek a kis vonalak.

Akinek nem megy a felvitel a kis szerszámmal, annak tudom ajánlani, hogy egy tusecsetet használjon a festék felvitelére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

erika81

2018. augusztus 2.

Természetesen nekem is Pixiboxos termék.
Nagyon könnyű használni, de valóban nem árt odafigyelni használat közben, nehogy félre menjen a vonal.
Használat előtt én mindig felrázom, így tökéletes a festék színe.
Az eredeti árát soknak tartom, de így szívesen használom nap mint nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Természetesen nekem is Pixiboxos termék.
Használat előtt én mindig felrázom, így tökéletes a festék színe.
Az eredeti árát soknak tartom, de így szívesen használom nap mint nap.

anitaa17

2018. augusztus 2.

Pixiboxos szerzemény nekem is, szerintem nem véletlen, valahogy próbálták népszerűsíteni a terméket, mert magamtól tuti nem vettem volna le a polcról , pedig az Art deco nagy szerelem nálam <3
Ami pozitívum: tartós, élénk és szép vonalat lehet vele húzni, ha a csillagok állása is úgy akarja, nem irritál, nem kenődik, nem potyog
Ami negatívum: nehéz vele dolgozni, nagyon kell koncentrálni és baromi könnyű elrontani
Valójában tényleg nem tudom, biztos én vagyok béna, de van, hogy nagyon szépen sikerül, van, hogy egymás után háromszor próbálkozom és mosom le, mert nem jön össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

csill87

2018. május 21.

Ud.: Szomorú vagyok, mert már egy ideje használom, de még mindig nem tanultam meg vele egy normális vonalat húzni, egyszerűen nem áll kézre. Pedig kár érte, mert a festék minősége megdöbbentően jó :( Még nem adom fel, de basszus, ennyi macerát egy termékkel....

Ud.: Már egy hete használom minden nap, és imádom, igaz a hazsnálatát még gyakorolni kell, mert még mindig nem tökéletes. De a festék minősége elképesztően jó. Ehhez képest a felkapott Lovely tus egy rakás sz... Már bocsánat, de tényleg. A festék tökéletes fekete, rendkívül pigmentált, rekord idő alatt megszárad, és utána mozdulatlan, nem kenődik sehova, lemosni mégis könnyű. Tudom, hogy úgy hangzik, mint egy reklámszöveg, és én se hiszem el, de tényleg igaz.

Még csak kétszer próbálkoztam vele, a Pixiben volt. A második próbálkozás még egész jó lett, nagyon érdekes a kialakítása. Szép fekete a festék benne és elég pigmentált is. Amin meglepődtem, az az, hogy csak 1 ml festék van benne. Egyébként meg élmény vele festeni és szép vékony vonalat húz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

madri

2018. május 7.

Szintén pixibox, de nagyon nem szeretem. én nem tudok vele szépen dolgozni, nem is elég sötét. Nagyon sok éve használok tust, ecseteset és filceset is, de ez az első, amivel egyszerűen képtelen vagyok egyenes vonalat húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

vadvirag919

2018. május 4.

Bár nem igazán szoktam tust használni, örültem amikor megláttam a pixiboxban, mert épp egy darab ilyen jellegű sminktermékem sem volt. Magyarán béna vagyok tusvonalat húzni ecsettel. :D Ezzel a kis görgős izéval viszont elsőre sikerült! Vékony, szép, határozott vonalat csinált. Mondjuk, amikor megláttam erősen kételkedtem benne, aztán pár percig gondolkoztam, hogy a fenébe kell ezt megfogni, aztán úgy voltam vele, hogy tökmindegy majd lemosom.... Nem kellett, egész nap rajtam volt. Szóval a kivitelezés szerintem 5*.
A festék minősége ugyanakkor hagy maga után némi kívánnivalót. Nap közben nekem azért pergett és kopott, igaz legalább nem elmosódott. Azért remélem nem romlik meg hamar, mert ilyen áron én biztosan nem veszem meg magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

edwardkiraly

2018. április 19.

Nagyon vártam, hogy végre megszerezhessem ez a terméket, mivel nagyon szeretek tust használni. A márka és az ára ellenére mégis hatalmas csalódást okozott. Nem a "pizzaszeletelő" miatt, azt nagyon könnyen meg lehet tanulni használni, tök jól kézre is áll. Hanem a festék minősége az, ami borzasztó. Mintha egy százforintos boltban vásároltam volna. Nagyon lassan szárad, de egy rétegben nem elég felvinni, mert foltos, viszont a második réteg felvitelével meg kell várni, amíg teljesen megszárad, különben a kis görgő felszedi az első réteget.. Ha tartana egész nap a végeredmény akkor talán megérné vele szenvedni reggel, de délre már hajlamos lepattogni. Kb féláron sikerült beszereznem, de még így is elég nagy pénzkidobás számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Sorbitol