Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: TPSB, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Láthatatlan filmréteget képez a bőrön. Használata után bármilyen alapozót könnyebb felvinni mely tartósabb lesz. Az apró ráncocskákat és karikákat feltölti. A bőrfelszínt kiegyenlíti, különösen az ajkak és a szem körül. Stimulálja a kollagén – és keratin képződést, megerősíti a bőr szerkezetét. Hidratálja a bőrt. Megőrzi a sejtek kalciumszintjét, lelassítja az öregedési folyamatokat. A bőr egészséges marad, egyenletessé és ragyogóvá válik. Érzékeny bőrűek is használhatják.

senskin

2018. június 19.

Volt ilyenem és szerettem, teljesen hozta a formáját alapozó alá. Inkább a glow primereket részesítem előnyben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

bélám

2017. március 3.

Félve merem bevallani, de nekem bejött. Még én is szkeptikusan állok a dolog előtt.
Mire 32 éves lettem, a száraz, rosaceás bőröm átment zsírosba, ezzel felrúgva a kb 15 éves, arcápolással kapcsolatos rutinomat és tudásomat. Szóval kellett egy primer, mert minden (értsd minden!!!) alapozó-CC-BB lefolyik rólam. Még a DW light is... Nem erre vetettem szemet, de clinique rohadt drága. Ég áldja a kuponos napokat!! Ezt a hétköznapokra szánom.
Szerintem primer esetében meg kell barátkozni a szilikonnal. Nekem fontosabb szempont volt, h ne alkoholt kenegessek magamra.
Ez egy kissé fehéres, inkább géles állagú primer. A bőr matt tónust kap, kevésbé láthatóak a pórusok. A sminkem határozottan tovább bírja, az alapozó fent marad.. Du. 2-3 körül kezd kifényesedni (de ma reggel elfelejtettem púderezni), viszont engem ez nem zavar. Még mindig messze a zsírosbödön hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Igh12

2016. június 9.

Kétszer vettem ezt a primert, de igazából fogalmam sincs mire jó. Ezzel nagyjából össze is foglaltam a lényeget.
El kenegettem végülis, de nem volt rá jobb smikelni mint egyszerű hidratálóra pl, és nem lett vele tartósabb a sminkem, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-3, Hexapeptide-3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.