Artdeco

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mangusztaho, Módosítva: 2021. június 21.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Tökéletesen matt arc a napsütéses napokon: természetes, friss megjelenést kölcsönöz arcának, amely órákig tart - miközben SPF 50-el védi a bőrt a sejtkárosodásoktól és a bőr korai öregedésétől a hosszan tartó napozás miatt. Nedvesen felhordva az alapozó könnyed, nedves és száraz textúrája így még jobban működik. Praktikus és stílusos: Az egyszerűen nyitható kattintórendszernek köszönhetően az újratölthető csomagolás könnyen nyitható és biztonságosan záródó is.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

random

2022. január 16.

A 90-es árnyalat van meg, aminek elvileg a legvilágosabbnak kellene lennie - hát le vagyok barnulva, és sötét. Meg sárga is... és én még azt sem mondhatnám hogy annyira hófehérke lennék, lebarnulva szoktam találni azért alapozót egész könnyen.
Pedig amúgy nem lenne rossz, tartós, jól fed, nem illatos(vagyis nem irritál), nem túl poros, és nem emeli ki a textúrát a fejemen... ezért sajnálom ennyire a színbeli eltérést. Még szerencse, hogy csak egy utántöltőt vettem, azt is féláron, így annyira nem fáj a tárcámnak.

Up: végülis találtam neki helyet. Van egy-két fényvédőm ami nagyon fehér, de el akarom használni őket, azokra szoktam ezt felvinni, így szinte egyezik a végeredmény a bőrszínemmel. Igaz, így meg nagyon vakolat, de valamit valamiért. Viszont ezzel a módszerrel sajnos az ecsetről belekerül a púderbe a fényvédő, amitől a felszíne megkeményedik, és alig lehet felvenni - ez ritka bosszantó, de legfeljebb majd lekaparom a réteget róla időnként. De legalább így el fog fogyni ez is, meg a fényvédő-mellényúlások is, remélhetőleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

mangusztaho

2021. június 29.

Könnyű vele bánni, nem porzik túlzottan, de nem is kell kikönyörögni a tégelyből. Fényvédő + a púder = 10/10 kombó számomra. Egyedüli negatívum sajnos a 90 Light Sand árnyalat nem elég világos a bőrszínemhez, viszont utna néztem, nincs is ebből világosabb. Ha elfogy valószínű újravásárolom. 4 csillagot kap csak azért nálam, mert ahhoz képest, milyen gyorsan fogy, elég csinos ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Diisostearyl Malate
Fényvédők: Zinc Oxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid