Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 900 Ft/db , Eladó: jampiangel
Állapot: új, nem próbált, a középsőben van a képen látható véletlen belenyúlás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Ár: 900 , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp. személyesen, előre utalás után posta

Zindi

2020. május 28.

a 130-as Pearly Chocolate Truffle árnyalat van meg, sötét, gyöngyház barnás vörös, a szemhéjam külső harmadára és picit köré használom.
Igazából úgy vettem hogy "hát, végülis jónak tűnik" de felkenve tényleg nagyon szép, pont az az árnyalat amit akartam és eddig 3 másik márkájú szín kombinálásával értem el. Jól pigmentált, 1-2x áthúzom rajta az ecsetet és elég egy szememre szóval egy darabig még nem fog elfogyni ahhoz képest hogy elég picike kiszerelés, szemhéjalappal estig is megmarad, kicsit kopik de még szép.
UPDATE: azóta kipróbáltam még pár színt, pontos számokat így most fejből nem tudok mindhez.
503 matt fekete jól pigmentált, tartós, kicsit talán nehéz satírozni
csillámos fehér, nagyon pigmentállt, egy pici elég belőle, kicsit porzik
matt fehér, nem annyira pigmentált, én vékony rétegben viszem fel a szemhéjamra és ilyen "világos púder" árnyalatot ad ki a bőröm felett.
2 féle matt barna, egy csoki és egy tejeskávé szín, jól pigmentáltak, tartósak, mindennapi szolídabb sminkhez nekem ideálisak.
89A Dark Queen, ez viszont egy CSODA. Enyhén lilás, vörös hajam és zöld szemem van így régóta kerestem egy tényleg szép sötét vöröses szemhéjpúdert. A dobozban kicsit túl lilás volt így féltem elsőre hogy megint mellélőttem de felkenve ilyen gyönyörű enyhén lilás vörösboros árnyalata van. Viszont nem annyira pigmentált mint a többi ebből a márkából ami nem feltétlenül rossz dolog mert könnyű eldolgozni és szuperül építhető így egy kis plusz ecseteléssel szépen satírozható de intenzív az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

503 matt fekete jól pigmentált, tartós, kicsit talán nehéz satírozni
csillámos fehér, nagyon pigmentállt, egy pici elég belőle, kicsit porzik

kremnzk

2020. április 20.

Nagyon kedvelem! Féláron jutottam hozzá kiárusításon a Müllerben, azóta újra is szoktam venni. Rejtett szemhéjam miatta a nude, matt árnyalatokat részesítem előnyben. Pigmentáltak, alap nélkül se másnak sehova. Nem porzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Alsace

2019. november 18.

A 345 glam beige árnyalatot vettem meg de ecsettel felvive szinte semmi se látszik belőle, csak a csillám a kezemen olyan szép "aranyszerű" alapja volt :( Bánom, hogy nem a lilát vettem meg azzal lehet jobban jártam volna. 2 ezer ft nagyon sok egy ilyen monoért, kicsit többet vártam tőle.

Update:
Eddig 3 csillagot adtam neki, de felvinném négyre. Applikátorral vittem fel ecset helyett és úgy sokkal szebb, teltebb színe volt, jól illik az ajakhangsúlyos sminkekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Update:

andreax

2019. november 6.

A 209-es barnát használom. Jól pigmentált, de a bőrömön sokkal világosabbnak hat. Nagyon szépen el lehet dolgozni, de ha reggel felkenem, délutánra mintha elkopna, szinte semmi sem marad belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Makk Zsuzsó

2019. október 17.

Egy hideg taupe árnyalatú matt alapozószínt használok és jók a tapasztalataim: erősen pigmentált, szemhéjalappal tartós, nem csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon kedvelem ezeket a szemhéjpúdereket, erősen pigmentáltak, eléggé tartósak, és az a legszuperebb, hogy úgy válogathatjuk össze a színeket ahogy szeretnénk, így nem vész kárba akár egy fél paletta. Csak ajánlani tudom. Érdemes akciókra vadászni, úgy tényleg megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

HHH97

2019. július 25.

Az 555-ös árnyalat van meg, ami egy világos bézs szín. A pigmentáltságával nem vagyok megelégedve, ha ecsetet használok, alig látszik valami a szememen. Ujjal vagy szivacsos applikátorral jobb eredményt tudok elérni, de én megbántam, hogy megvettem. Lehet, hogy más színek pigmentáltabbak, de inkább nem kísérletezek vele, vannak jobb minőségeű szemfestékek olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

ostin

2019. május 9.

A "jó öreg" Artdeco :) Régebben sokat kisérletezgettem, de mostanra megállapodtam nála és a Macnél szemfestékben. Nekem ez a kettő tart egész nap, akár alapozás nélkül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Franciska007

2019. február 22.

Évekig a kedvenc szemhéjfestékem volt egy árnyalata, azt megszűntették, a hasonló árnyalatok pedig már nem voltak az igaziak. Csak emiatt váltottam. Drága, de sokáig elég, tartós és nagyon praktikus a többféle méretű, mágneses tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Lussi

2018. december 2.

Az 527-es árnyalatból többet is elhasználtam már, ez a tökéletes matt csokibarna szín a szemöldökömre. Nagyon puha, tartós és pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.