Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

Ár: 1000 Ft , Eladó: Donovanna
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Csere! Artdeco Szemhéjpúder 840
Ár: 500 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta

SzilAnn

2021. április 30.

Sajnos én leszek az aki le kell hogy pontozza ezt a terméket. Aláírom, egyes árnyalatai nagyon szépek és jól használhatók. Ez főként a barna és lila/rózsás árnyalatokra vonatkozik. Azonban a többi árnyalatra szinte semmi pozitívat nem tudok mondani. Legelőször is, a legtöbb embernek vannak kisebb csinosabb palettái, amelyekben azért találni szép csillogó és mély barna, natúr színeket, kiegészítő árnyalatokkal együtt. Szerintem emiatt is felesleges megvenni egyenként ezeket a kis apróságokat. Másrészt a legtöbb szín nem túl lenyűgöző számomra. A fehér krétára emlékeztetett állagban és színben is, a kék és zöld szinte szürkének hatnak, nem túl gazdagok színeikben. Ha pedig megvesszük azt a 3 színt, ami valóban jó és használható, esetleg még nincs hasonló a kollekciónkban, ahhoz szinte felesleges palettát venni, így pedig elkallódik, nem jó érzés tárolni ezeket az apróságokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Bonnieoo7

2020. november 29.

Réges régen - még a 2000 évek elején a kozmetikus suliban jártunk ilyen "börzékre " s ott jutottam hozzá egy csodás fémes szürke árnyalatra. Nem volt túl erősen pigmentált, így nem nagyon lehetett vele eltúlzott sminket készíteni. Akkoriban nagyon drága volt, csak 1 icipici fekete tok és átlátszó lehúzható fedél, no és a tartalom. Évekig megvolt, talán úgy 6-7 éve fogyott el nem mindennapos, de állandó használat mellett. Imádom a mennyiségét, esély sincs ráunni - csontig elfogy! 😊 Viszont nem volt kimagasló minőség ahhoz képest, hogy professzionális. Ennek ellenére szerettem és most éppen keresem a számomra megfelelő fukszia árnyalatot, bármilyen márka jó lenne, csak mono legyen és pont a tökéletes árnyalat. Nemsoká szétnézek a Müller - ben, hátha megtalálom. Sajnos nem hiszem, hogy pont az Artdeco állványon lesz meg, mivel szerintem ez a márka nem tartja a kínálatában. Viszont ki nem hagynám átbogarászni, mert nagyon régen időztem ott. 🙂

Update : pár órával később vagyunk, s eszembe jutott, hogy épp 25% kedvezmény van a Notino-n (remélem eredeti, mert vannak kétségeim). Mindenesetre rendeltem 2 színt, nem éppen az amit keresek, de ki tudja? Lehet, hogy még jobban bejön, mint az eredeti terv szerinti szín. Az egyik matt barackosrózsaszín, a másik pedig antik lilás, gyönygyház. Nem együtt szeretném őket alkalmazni, hanem a szokásos Oriflame duóm 1 metál szürke, vagy a matt barnával igény szerint. Remélem, hogy élőben is olyan szépek, mint a képeken! 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Illa

2020. október 21.

Szerintem az egyik legjobb szeméjpúder ebben az árkategóriában. Hihetetlenül sok színből válogathatunk, nagy találmány, hogy személyre szabhatjuk a szemhéjpalletánkat. Nagyon picit porol, de a por alapú szemhéjpúderek már csak ilyenek. Én mindig használok szemhéj alapozót, azzal egész nap kitart, nem kopik és nem mászik sehová. Szépen satírozhatóak a színek (a matt és a csillámos is) , és megfelelően pigmentáltak. Nekem kb. 10 szín lapul sminkes dobozomban, és mindegyikkel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

jibjab

2020. október 18.

Jól pigmentált és az Art Deco szemfesték alapozóval tartós is. Imádom, hogy hatalmas választékban kapható és nagyon krémes. Nekem vagy 5 színben volt már, de még legalább 15-öt tudtam volna választani. Én sem vettem hozzá tartót. Jó volt, hogy kicsi, kis helyen is elfér így buliban kis táskába belerakja az ember egy applikátorral (bár én néha az ujjammal nyúltam bele és úgy igazítottam ki) és nem kell mindig minden színt cipelni, csak, amit éppen aznap viselek. Az alapozással kell trükközni, mert az sokat javít a tartósságon, illetve azon, hogy ne üljön bele túlságosan a szemhéj redőibe. Mostanában gondolkodom rajta, hogy még legalább 4-5 árnyalat jól jönne. Nekem ennek a kiszerelésnek a hatalmas előnye, hogy magam válogathatom össze a "palettám" színeit, mert az előregyártott összeállításokban mindig van pár olyan szín, amihez hozzás sem nyúlok. Itt ez a veszély nem áll fenn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

Zindi

2020. május 28.

a 130-as Pearly Chocolate Truffle árnyalat van meg, sötét, gyöngyház barnás vörös, a szemhéjam külső harmadára és picit köré használom.
Igazából úgy vettem hogy "hát, végülis jónak tűnik" de felkenve tényleg nagyon szép, pont az az árnyalat amit akartam és eddig 3 másik márkájú szín kombinálásával értem el. Jól pigmentált, 1-2x áthúzom rajta az ecsetet és elég egy szememre szóval egy darabig még nem fog elfogyni ahhoz képest hogy elég picike kiszerelés, szemhéjalappal estig is megmarad, kicsit kopik de még szép.
UPDATE: azóta kipróbáltam még pár színt, pontos számokat így most fejből nem tudok mindhez.
503 matt fekete jól pigmentált, tartós, kicsit talán nehéz satírozni
csillámos fehér, nagyon pigmentállt, egy pici elég belőle, kicsit porzik
matt fehér, nem annyira pigmentált, én vékony rétegben viszem fel a szemhéjamra és ilyen "világos púder" árnyalatot ad ki a bőröm felett.
2 féle matt barna, egy csoki és egy tejeskávé szín, jól pigmentáltak, tartósak, mindennapi szolídabb sminkhez nekem ideálisak.
89A Dark Queen, ez viszont egy CSODA. Enyhén lilás, vörös hajam és zöld szemem van így régóta kerestem egy tényleg szép sötét vöröses szemhéjpúdert. A dobozban kicsit túl lilás volt így féltem elsőre hogy megint mellélőttem de felkenve ilyen gyönyörű enyhén lilás vörösboros árnyalata van. Viszont nem annyira pigmentált mint a többi ebből a márkából ami nem feltétlenül rossz dolog mert könnyű eldolgozni és szuperül építhető így egy kis plusz ecseteléssel szépen satírozható de intenzív az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

503 matt fekete jól pigmentált, tartós, kicsit talán nehéz satírozni
csillámos fehér, nagyon pigmentállt, egy pici elég belőle, kicsit porzik

kremnzk

2020. április 20.

Nagyon kedvelem! Féláron jutottam hozzá kiárusításon a Müllerben, azóta újra is szoktam venni. Rejtett szemhéjam miatta a nude, matt árnyalatokat részesítem előnyben. Pigmentáltak, alap nélkül se másnak sehova. Nem porzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Alsace

2019. november 18.

A 345 glam beige árnyalatot vettem meg de ecsettel felvive szinte semmi se látszik belőle, csak a csillám a kezemen olyan szép "aranyszerű" alapja volt :( Bánom, hogy nem a lilát vettem meg azzal lehet jobban jártam volna. 2 ezer ft nagyon sok egy ilyen monoért, kicsit többet vártam tőle.

Update:
Eddig 3 csillagot adtam neki, de felvinném négyre. Applikátorral vittem fel ecset helyett és úgy sokkal szebb, teltebb színe volt, jól illik az ajakhangsúlyos sminkekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Update:

andreax

2019. november 6.

A 209-es barnát használom. Jól pigmentált, de a bőrömön sokkal világosabbnak hat. Nagyon szépen el lehet dolgozni, de ha reggel felkenem, délutánra mintha elkopna, szinte semmi sem marad belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Makk Zsuzsó

2019. október 17.

Egy hideg taupe árnyalatú matt alapozószínt használok és jók a tapasztalataim: erősen pigmentált, szemhéjalappal tartós, nem csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon kedvelem ezeket a szemhéjpúdereket, erősen pigmentáltak, eléggé tartósak, és az a legszuperebb, hogy úgy válogathatjuk össze a színeket ahogy szeretnénk, így nem vész kárba akár egy fél paletta. Csak ajánlani tudom. Érdemes akciókra vadászni, úgy tényleg megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.