Artdeco

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 12.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

Prémium formulájának köszönhetően extra tartós, magas pigmenttartalmú, kívánság szerint variálható szemhéjpúderek, melyek újratölthető mágneses Beauty Boxban tárolhatóak.

Kiszerelés: 0,8 g

5000.-Artdeco Szemhéjpúder
Ár: 5000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Új, bontatlan csomagolásban!, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással!
Ár: 1500 Ft , Eladó: brethalia
Állapot: háromszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
Alsace

2019. november 18.

A 345 glam beige árnyalatot vettem meg de ecsettel felvive szinte semmi se látszik belőle, csak a csillám a kezemen olyan szép "aranyszerű" alapja volt :( Bánom, hogy nem a lilát vettem meg azzal lehet jobban jártam volna. 2 ezer ft nagyon sok egy ilyen monoért, kicsit többet vártam tőle.

Update:
Eddig 3 csillagot adtam neki, de felvinném négyre. Applikátorral vittem fel ecset helyett és úgy sokkal szebb, teltebb színe volt, jól illik az ajakhangsúlyos sminkekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Update:

andreax

2019. november 6.

A 209-es barnát használom. Jól pigmentált, de a bőrömön sokkal világosabbnak hat. Nagyon szépen el lehet dolgozni, de ha reggel felkenem, délutánra mintha elkopna, szinte semmi sem marad belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Makk Zsuzsó

2019. október 17.

Egy hideg taupe árnyalatú matt alapozószínt használok és jók a tapasztalataim: erősen pigmentált, szemhéjalappal tartós, nem csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon kedvelem ezeket a szemhéjpúdereket, erősen pigmentáltak, eléggé tartósak, és az a legszuperebb, hogy úgy válogathatjuk össze a színeket ahogy szeretnénk, így nem vész kárba akár egy fél paletta. Csak ajánlani tudom. Érdemes akciókra vadászni, úgy tényleg megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

HHH97

2019. július 25.

Az 555-ös árnyalat van meg, ami egy világos bézs szín. A pigmentáltságával nem vagyok megelégedve, ha ecsetet használok, alig látszik valami a szememen. Ujjal vagy szivacsos applikátorral jobb eredményt tudok elérni, de én megbántam, hogy megvettem. Lehet, hogy más színek pigmentáltabbak, de inkább nem kísérletezek vele, vannak jobb minőségeű szemfestékek olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

ostin

2019. május 9.

A "jó öreg" Artdeco :) Régebben sokat kisérletezgettem, de mostanra megállapodtam nála és a Macnél szemfestékben. Nekem ez a kettő tart egész nap, akár alapozás nélkül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

Franciska007

2019. február 22.

Évekig a kedvenc szemhéjfestékem volt egy árnyalata, azt megszűntették, a hasonló árnyalatok pedig már nem voltak az igaziak. Csak emiatt váltottam. Drága, de sokáig elég, tartós és nagyon praktikus a többféle méretű, mágneses tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

Lussi

2018. december 2.

Az 527-es árnyalatból többet is elhasználtam már, ez a tökéletes matt csokibarna szín a szemöldökömre. Nagyon puha, tartós és pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

jkrisztie2

2018. november 11.

A napokban jöttem rá, miközben joyozva álldogáltam a drogériás sminkállványok mellett, hogy nekem ez a kedvenc szemhéj púderem! Szerencsére nem is csábultam el, drogériás palettát nem vettem! Helyette ebből rendeltem még pár új színt, ezeket én magam válogatom össze palettába, köszönhetően a kis mágneses tartónak, és biztosan el is használom! Tartós, pigmentált, gyönyörű szép színek, nem porzik. Fényes, csillogó, nagyon csillogó, matt, mindenféle finish megtalálható a szortimentben. Vannak külön szemöldökre való csodálatos barna árnyalatok is, évekre elegendő! Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

ZsebMogyi

2018. október 21.

Rengeteg szín, folyamatosan bővülő választék. Az alapozó után felvive egész napra a helyén marad. Szépen összedolgozhatóak az árnyalatok, úti csomagba is tökéletes a dobozokba válogatva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.