Artdeco

Ár:   3656 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mskillgore92, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Szempillakefével ellátott szemöldökceruza. Finom összetételének köszönhetően a szemöldökvonal könnyedén meghúzható. A ceruza végén levő kefe használatával még természetesebbé tehetjük szemöldökünket.

linkee

2016. május 15.

Régóta porral igazítom a szemöldökömet, mostanában pedig az új őrületettel, a színezett szemöldökspirállal kombináltam. Egészen addig elégedett voltam a duó teljesítményével, míg kezembe nem akadt e régi kedvenc. Tökéletes! Tartós, nem kopik nap végére, precízen satírozható a szálak közé, természetes hatást kelt. Visszatértem hozzá, szemöldökzselé elküldtem nyugdíjba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

tonic

2016. április 2.

Sajnos a pénztárnál derült ki az igazi ára ( a termék alatt egy kedvezőbb ár volt...),de már nem volt képem visszavinni.. egyébként először nem tetszett a színe,de most már kifejezetten tetszik, szeretem használni,tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

nerva

2015. április 15.

Irtó mázlival 1600 kemény pénzért jutottam hozzá. Könnyű használni, tartós, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

acskrisz

2013. november 29.

Könnyű használni, tartósan, szépek a színek. Csak ajánlhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Könnyű használni, tartósan, szépek a színek. Csak ajánlhatom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0