Artdeco

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: skin, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A parabénmentes, áttetsző csillogó púder finom fényének köszönhetően  bőroptimalizáló hatású. Tökéletesen alkalmazkodik a bőr tónusához.

skin

2019. november 29.

Egyetértek az előttem szólóval. Ez nagyon-nagyon jól sikerült. Fényfátyollal vonja be az arcot amitől a bőr nagyon egészségesnek tűnik. Hatalmas kiszerelés egy fél életre elég. Csendben nem hivalkodóan megbújik az Artdeco állvány polcán a ronda csomagolása megtévesztő lehet. Nekem nem tetszik,de ami benne van annál jobban ,lótusz illatú.
Az Artdeco egyre nagyobb meglepetéseket okoz . Én úgy tudom limitált így érdemes mielőbb lecsapni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

Natalie

2019. november 22.

Így kell ezt csinálni! Gyártottak egy láthatatlan fixáló púdert,most pedig ezt,ami röhögve lepipálja nálam a Guerlain Meteorites gyöngyöket. Igaz ennek nincs finom illata,de túl fogom magam ezen tenni. Egy fátyolnyi fény rálehelve az arcra. Hatalmas méretű,ami kivételesen be is jön,ugyanis egy hatalmas ecsetemmel a legszebb a végeredmény. Drága,de nem bánom,mert ezt a hatást még eddig semmi nem nyújtotta nekem. 3.számú csodaszer az évben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.