Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Háromféle árnyalatot tartalmazó pirosító arany csillámokkal. Parabénmentes.

skin

2016. november 26.

Nagyon klassz pirosító. Szépen lehet a színeit használni.Igazi prémium minőség. Más márkára váltanék ,ezért az egyiket felteszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 26.

Lolita

2013. november 12.

Még a nyár legelején vettem. Eredetileg Bourjois-t akartam, de egyik színe sem fogott meg különösebben. De aztán megláttam ezt... csodaszép! :) Jól lehet rétegezni, amit nagyon szeretek benne, mert ritkán pirosítózok, és akkor is csak nagyon keveset rakok fel. Biztosan évekig elég lesz, de ha egyszer elfogy, valószínűleg az Artdeco körül fogok nézelődni új pirosító után... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Tvylvis

2013. november 2.

Imádom ezt a pirosítót! Télen, nyáron, szinte minden bőrszínen szépen mutat. Nem túl sok, nem túl kevés, tartós, és a csomagolása is eszméletlen szép (sajnos a papírdobozát kidobtam, ha valakinek megvan, és nem kell neki, átvenném).
Egyébként az artdeco limitált kiadásaiban szerintem a pirosítók a csúcspontok, azokat szinte mindig megveszem, mert nagyon jó minőség. Az ára nem alacsony, de nagy mennyiséget kapunk, amit tekintettel arra, hogy napi szinten is nagyon szépen használható árnyalat, nem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

magusszi

2013. szeptember 21.

Megajándékoztam magam vele:)Néha kell a nőnek ilyen alkalom,mint ahogy nekem is.Csodálatos ks termék ez,nagyon profi,nagyon igényes a doboza,olyan kellék amit a lakatlan szigetre lehet magaddal vinnél mert részeddé válik:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

indian holi

2013. május 6.

2013.05.06.: Ma én is kacérkodtam vele, de mégsem jött velem haza. Pedig tényleg szép...még alszom rá párat:-))

Gyönyörű!Ma teszteltem a Douglasban.5990 ft...kicsit borsos:-((
Felkenve a rózsaszín dominál, picit csillog.
Meg is előlegezek neki 4 csillagot, nagyon csábít.-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Gyönyörű!Ma teszteltem a Douglasban.5990 ft...kicsit borsos:-((
Felkenve a rózsaszín dominál, picit csillog.
Meg is előlegezek neki 4 csillagot, nagyon csábít.-))

nikol

2013. május 6.

Végül nem tudtam ellenállni, és megvettem magamnak, azt bizonygatva, hogy úgyis évekre elég!! Bár ez az ötödik pirosítóm, de ilyen szép még nem volt.:DD Minden egyes vásárlás alkalmával megtudom magyarázni magamnak miért van épp arra a dologra szükségem ! :DD
Szóval a pirosító, valóban nagyon szép, finom selymes textúra, egy ici-pici kis aranyló fénnyel, de nagyon kellemes látvány nyújt, nem fog úgy kinézni az ember mintha épp szilveszteri partira sminkelt volna.Szépen kiemeli az arcot, egészséges pírt adva neki.Illata nem nagyon van.Az ára valóban egy kicsit borsos, de ha azt nézzük, hogy egy fele akkora 4,5 grammos Rimmel pirosító 2200 forint, ez meg 9 gramm és 5900 forint, és ráadásul ez egy minőségi (számomra luxus kategóriás)termék, hát akkor ez jobban megéri. Nekem ez biztos két évre elég lesz, főleg, hogy azért nem csak ezt használom.Bár ez az első ilyen drága pirosítóm, nagyon örülök neki, és szerintem jó befektetés lesz. :)) Legutolsó sorban a csomagolást említeném meg. Nagyon szép kis tetszetős, színes vidám és benne egy jó nagy tükörrel.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.