Artist

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2019. április 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Az értékes Repair hajápoló sorozat igazodik a sérült, töredezett haj igényeihez. A búzaprotein mélyen behatol a hajszálakba és belülről fejti ki erősítő hatását. A B5 provitamint tartalmazó formula hidratálja a hajszálakat, a könnyen fésülhető érezhetően puha selymesen fénylő hajért.

Petrar

2015. május 18.

Évek óta keresem a megfelelelő balzsamot a hajamra, a legdrágább professzionális fodrászati termékektől az agyonreklámozott ápolókig mindent kipróbáltam, de egyiknél sem éreztem ezt az elégedettséget. Egyik barátnőm javaslatára vettem meg akciósan 350 Ftért a Müllerben (egyébként eredeti áron is 5-700 Ft között mozog azt hiszem)
Miközben mostam a hajam, már meg voltam elégedve az állagával és sűrűségével. Illata sem tolakodó, pont annyira finom, mint amennyire kell. Könnyen kifésültem a hajam, és szárítás közben is éreztem puhaságát. Következő hajmosásig érzem a táplált, élettel teli haj érzetet.
Száraz, igénybevett hajam van egyébként, minden hajmosás után vasalom, de ez tökéletesen helyreállítja a töredezett végeket. :)

Ui.: Babasamponnal kombinálom (Beauty Baby sampon- szintén Müller termék) ettől a hajtövem is puha lesz, ugyanis oda nem teszek balzsamot - egyébként is ajánlotta fodrász, hogy a legjobb samponok a babasamponok, mert kíméletesek a fejbőrhöz, inkább az ápolás fázisra ( olajok,stb.) kell nagyobb gondot fektetni. Úgyhogy bátran ajánlom mindenkinek! :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

antikulusz

2013. augusztus 17.

Abszolút bejött! Nincs illata, az állaga sem túl sűrű, könnyű kimosni! könnyen kitudom fésülni a hajam, fényes marad ápolt hatást kölcsönöz. ár érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

LovasBabi

2013. június 17.

Próbálta valaki az Artist hajápoló család bármely tagját? Most akciós a Müllerben, de nem szívesen ruházok be KM vélemények nélkül;) 300 ml 599.- azt hiszem, illata tetszett, jó sűrűnek és elég profi cuccnak tűnik, de az összetevők....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin