Artist

Ár:   595 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Igénybevett, sprős hajra. Az erősen igénybevett haj szalmaszerű és nehezen formázható. A fény és selymesség érdekében még több ápolásra van szüksége.

• Deep Repair tecnológia: Keratinnal és mikrobúzaproteinnel a haj belső erősítésére
  • Anti-frizz formula: a puhább és könnyen kezelhető hajért
  • Helyreállítás és fény: kiegyenlíti a hajfelszín porózus részeit és gondoskodik a fényről és fésülhetőségről.

Hatás:

1. ápolja a hajat és javítja a kifésülhetőséget
  2. megerősödött hajszerkezet

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

Találomra vettem le a Müllerben a polcról, nem volt a legjobb választás. Konkrétan semmit nem kezdett a hajammal, mintha nem is használtam volna balzsamot. Örülök, hogy végre elfogyott... Egyedül az illatát szerettem benne, ezért adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

dandy

2016. április 22.

A Müllerben bukkantam rá, nem volt drága, gondoltam egy próbát megér. Festett szőke, hosszú hajam van, száraz hajvégekkel. Nekem az illata és hatása is egy az egyben megegyezik a Pantene Pro-V Repair balzsammal. A hajamat puhította, könnyen kifésülhetővé tette, de kicsit száraz maradt a a hajvégem, tehát utána több olajat kellett használnom. El fog fogyni, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin