Artistry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: stiffi90, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az ARTISTRY essentials Pattanás elleni bőrápoló tisztítja az arcbőrt, fokozott gondossággal ápolja a bőrt, közreműködik a pattanások kezelésében és a megelőzésben, miközben kellemesen hűsíti és nyugtatja a bőrt. Ez a célzott kezelés szembe száll a pattanásokkal a keletkezésük helyén és meggátolja a megjelenésüket a bőr felszínén.

katalinmester13

2018. november 2.

Eleinte tényleg csak célirányosan a megjelent pattanásokra kentem. Réteget képzett rajtuk, ami egy idő után lepörgött. Nagy hatást nem vettem észre. Felesleges vásárlásnak éreztem. Majd a kiszerelést (30 ml) és a lejárati időt (felbontást követő 12 hónap) nézve, arra gondoltam, hogy tán nem is így kell használni. Ha csak pötyögtetem, rám fog romlani ez a drága kence. Így elkezdtem esténként az egész arcomra használni. Nappalra nem tudtam, mert miután egy kicsit beszívódott, ha bármi hozzáért egyszerűen lepergett az arcomról. Ezt a jelenséget nagyon utálom más termékeknél is. Valószínűleg a párnámon landoltak a darabok. Viszont ami felszívódott az tette a dolgát. Sokkal ritkábban, kevesebb mennyiségben jelentek meg rügyek, és amelyek mégis próbálkoztak, csökevényes példányok voltak. Reggelente olyan sima volt a bőröm, hogy öröm volt az arcmosás. Ezenkívül a nappali arcápoló krémem hatását is fokozta. Tehát a pattanások megelőzésére nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Orsi08

2014. augusztus 21.

Az eddigi legjobb pattanás elleni krémem. Nem szárít, és gyorsan beszívódik. A pattanásaimmal sok mindent nem csinál, ezért -1 pont(azokra inkább neogranormont kenek), de minden reggel és este felviszem az egész arcomra (nem kell sok) és egy hét után alig jön ki egy-két pattanás az arcomon. Elég drága most kb. 7000ft, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Nessy

2012. december 23.

Nekem sajnos vissza kellett küldenem ezt a terméket, mert ha rákentem egy pattanásra, annyira viszketett tőle a bőröm, hogy nem bírtam elviselni. A dm-es pelekakiütésekre való krém sokkal jobban bejött ilyen célra. Az árukat is érdemes összevetni.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

stiffi90

2012. augusztus 10.

Olyan jägermeister illata van szerintem :D Hatása jó és nem marja szét az ember fejét... azért ne egy nap alatt számítsunk a csodára. Én egész arcra is kentem vékonyan, nem szárított, pirosságot enyhítette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Yndre

2012. augusztus 5.

Már szinte minden krémet kipróbáltam az államon lévő makacs pattanásaim ellen több-kevesebb sikerrel, úgyhogy ez sem maradhatott ki hátha ez lesz a csodaszer... Bár még nem használom nagyon régen, de idáig elég jó véleménnyel vagyok erről a krémről. Semleges illatú, gél állagú krém ami könnyen felszívódik. A kis fehér mitesszereimet már 1-2 használat után eltüntette és a pattanásokra is látványos hatást gyakorol. Jól lehet sminkelni rá, egész nap kellemes érzésű, nyáron sem tömíti el a pórusokat. Nekem bevált, remélem néhány hónap múlva sem szokik hozzá a bőröm és továbbra is hatásos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Antioxidánsok: Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Stearyl Glycyrrhetinate, Dipotassium Glycyrrhizate, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, Zinc PCA

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Szurokfű, mely fűszer- és gyógynövény. A kozmetikumokban virágának, levelének a kivonatát és olaját használják. A CosIng szerint a virág kivonata segít a faggyú termelés szabályozásában. A wikipédia szerint a szurokfű a természet antibiotikuma, mely gyulladáscsökkentő és baktérium ellenes anyagokat is tartalmaz.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Magyar nevén vérfű, melynek a gyökeréből készítenek kivonatot. A CosIng besorolása szerint baktérium ellenes és tonizáló összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag