Artistry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manyicili, Módosítva: 2013. november 17.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

manyicili

2012. április 14.

Ajándékba kaptam egy egész kollekciót ebből a termékcsaládból, de sokáig csak tologattam ide-oda a polcon mert mivel ez az Amway terméke, valahogy mindig összekapcsolódott a fejemben a tisztítószerekkel :). Azután amikor mindenből kifogytam, nekiláttam. A krémek sem rosszak, de ez a tonik nekem nagyon bevált. Finoman hidratál és ami a fő, nincs benne alkohol. Tudnék élni a paraben és az illat összetevő nélkül, de mivel egyáltalán nem irritálta a szuper érzékeny bőrömet, megbékéltem velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Glycerin, Ethoxydiglycol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.