Astor

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3D zselés hatású fedőlakk. Színes körömlakk fölé kenve zselés lak- hatást és fényt kölcsönöz a körmöknek.

Yeticica

2019. december 16.

Szeretem nagyon, bar kozel nem birja addig bontas utan, mint pl a francia manikuros testverkei. Nekem par alkalaom utan irtozatisan besurusodott, es szabalyosan nyult, mintha pokhalot huztam volna ki az uvegcsebol. Mas bajom nincs vele, szep magas a fenye, a lakk tartossagat talan noveli, ezt nem tudom megitelni. 4-es, mert az araert boven lehet hasonlot kapno (miss sportybol ketto is kijon).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 11.

Meglepő vélemények, amit eltérő minőségek okozhatnak? Ha így van, akkor nekem szerencsém volt, nem tapasztaltam semmilyen buborékosodást.
Igaz, hogy valamiért azt a rutint alakítottam ki, hogy csak a lakkozást követő napon használom a fedőlakkot. Így mindig hibátlan eredményt kapok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 11.

dynah13

2018. június 24.

Nagyon rossz, buborekosra szarad, nehezen es lassan szarad, nem szep latvany. Kezdhettem elolrol az egesz lakkozast. Szerintem azota sem hasznaltam semmire, talan ha osszekeverem valamivel, akkor jo lesz meg, kidobni sajnalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

javi

2017. október 25.

Nekem eddig ez az egyetlen fedőlakk ami bevált. A fénye szuper és tartóssabbá teszi a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

PerLilla

2017. június 26.

Nekem bevált, a hozzászólásokkal ellentétben nekem eddig még sosem száradt buborékosan. Sokkal tartósabb az eredmény, amikor más lakkra kenem rá, és a végeredmény tényleg gél hatású (konkrétan többször megkérdezték tőlem, hogy mikor és hol csináltattam gél lakkot a fedőlakk használata után). Valóban elég lassan szárad, de ezt annak tudom be, hogy általában harmadik rétegként kenem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

VAniko

2017. május 1.

Nagyon buborékosan szárad, így elcsúfítja az alatta levő szép körömlakkot, és az ígért gél hatású fénye sem érvényesül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

FKingu

2016. május 10.

Nagyon lassan szárad, nem tud többet egy sima fedőlakknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Nagyon lassan szárad, nem tud többet egy sima fedőlakknál.

madri

2016. február 27.

Ez nem jó. Buborékosan szárad, aztán pedig egyszerűen a lakkal együtt lehúzható...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

glitter20

2016. február 13.

borzalmas, 20 perc elteltével is ragad, és egyáltalán nem lesz tőle szépen csillogó, gél hatású lakkom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

sttpcsillag

2016. január 25.

Ugyanazt tapasztalom, mint az első hozzászóló. :( Száradt lakkra felkenem, egyszerűen feloldja elkenődik az egész, buborékosodik pedig nem használom vastagon. Nem tudom mi vezérelt amikor megvettem, teljesen az rémlett, hogy itt jó véleményeket olvastam róla, de még fél áron is pénz kidobás volt. 2* csak azért jár, mert önmagában felkenve egész kulturált eredményt produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.