Astor

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2012. május 14.

Ár:   1999 Ft

10x nagyobb szempillákat ad.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

J.I.

Korcsoport: >54
2023. december 11.

Ez volt életem legjobb spirálja! Nem vízálló, de soha nem kenődött el, a keféje jó nagy, de kis összeszokással gyönyörű pillákat varázsolt. 5-6 tubust fogyasztottam el belőle, sok éven át. Megszűnt nálunk, azóta is keresem a méltó utódját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. december 11.

Kovape

2021. október 6.

Számomra ez a spirál volt a legjobb, azóta sem találtam hozzá foghatót, féltve őrzöm a már teljesen kiszáradt spirált a keféje miatt amit más spirál keféje helyett használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 6.

picicsibi

2021. március 19.

Ez volt számomra a tökéletes szempillaspirál, azóta se találtam meg az utódját... :-( Sajnálom, hogy nem lehet Astor termékeket kapni, szerettem őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

pbogi01

2019. május 9.

Nekem normál hosszúságú pillaim vannak, de elég ritka. Ez a spirál jól dúsít, és nem kenődik vészesen.
Azoknak ajánlom akik mindig sietnek mert a felsőn gyorsan végig lehet menni szép eredménnyel. Nem drága, de talán nekem nem éri meg leginkább h akkora keféje van h az alsó szempillakon nagyon nehéz dolgozni, szerintem inkább felső pillakra van kitalálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

tammancs

2018. december 17.

Eddigi legjobb szempillaspirál, amit kipróbáltam. Nem csomósodik, nem szárad be. Szép fekete pilláim lesznek tőle, a nagy kefével könnyű felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Fruzsinkaaa

2018. november 1.

Imádtam ezt a spirált. Legalább 4x vettem újra. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

cattitude

2018. március 13.

régebben használtam, szerintem teljesen okés spirál, szépen hosszabbította a pilláim, nem bántotta a szemem, nem csinált póklábakat, nem sűrűsödött be a festék 2 hét alatt. most épp van nem vízálló spirálom, de lehet a szép emlékek miatt újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Natureve

2018. március 12.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Nagyon szépen szétválasztja a szempilláimat, miközben nagyon jól fed (kétszer szoktam végigkenni vele a szempilláimat úgy, hogy csak annyit szárad az első réteg, ameddig "körbeérek".) Nagyon sokáig elég, minden nap használva majdnem 3 hónapig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

songbird

2018. január 24.

Nagyon szeretem. Hosszú és természetes pillákat csinál, nem csomósodik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Nagyon szeretem. Hosszú és természetes pillákat csinál, nem csomósodik. :)

kovacs12zita

2018. január 10.

Egyszer rá jutott a választásom, hátha lekörözné a Rimmel scandeleyes kedvencemet, de nem sikerült neki. Az ecsetük szinte ugyanolyan, de nem tudok elérni vele olyan hosszú pillákat, mint azt vártam volna tőle. Ettől függetlenül jó kis spirál, de nekem a fent említett jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Az olívaolajnak ból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.