Astor

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Gina1031, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2014. december 15.

Ár:   1999 Ft

A kollagént és keratint tartalmazó krémes formula lehetővé teszi, hogy akár több réteget is felvigyél egymás után csomósodás nélkül. Speciális “szempilla-szobrász” csavart keféjével a pillák könnyen szétválaszthatók és tetszés szerint formázhatók naponta akár többször is!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Alsace

2020. március 6.

Update:
Lassan már elfogy ez a spirál, pedig nagyon megszerettem. Az elején nagyon csúnya, mert túl sok termék kerül a kefére, de amint fogy, egyre szebb pillákat lehet vele elérni. Nem pandásodik, még a sírást is kibírta. Ha kapható lenne itthon, újravenném, mert jó áron lehet minőségi spirálhoz jutni általa. Mindenképpen felülírom az első véleményem, egészen a kedvencemmé vált a kezdeti nehézségek után :)

Ajándékba kaptam, de nem lett a kedvenc szempillaspirálom. Összetapasztja a pillákat, túl sok festéket vesz fel a kefe. Összességében elmegy, de magamtól nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Update:

sarria

2019. február 22.

Még csak pár napja használom, de sajnos nem tetszik. Túl nagy a keféje, a csavart fej, pedig számomra kifejezetten kényelmetlen a termékfelvitel során. Nem értem a koncepciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Anna922

2017. december 31.

Akciósan jutottam hozzá (talán féláron). Annyit megért, de nem lett a kedvencem. Számomra túl nagy a keféje, rengeteg festéket vesz fel és sajnos viszonylag könnyen elmászik a helyéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Dinus9413

2017. december 24.

Nekem sajnos ez a szempillaspirál nem vált be. Össze ragasztotta a pilláimat, nagyon csomós lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Netta97

2017. november 12.

1000.- Ft-ért vettem leértékelve, de számomra ennyit sem ért. Túl csomós és nem tartós, nem pereg le de nem azt a hatást érem el vele amire vágyom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

katamarton

2017. szeptember 28.

Sokáig a kedvencem volt, nagyon szeretem a keféjét, szépen dúsít. Glamour napokon mindenképpen megéri megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

florcsiii

2017. szeptember 20.

Olyan allergiás reakciót váltott ki a szememből, hogy egy hét kellett mire rendbe jött. Maga a spirál amúgy nem volt rossz. De nem tudok rá csillagot adni, mert egy hétig félig nyílt ki csak a bal szemem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Guppi

2017. szeptember 18.

Nagyon sok festèket vesz fel a kefe, nem győzöm lehuzogatni a felesleget a tubus száján. Amúgy jó lenne ez, nagyon szèp pillákat csinál, csak èn bènázok vele, mindig összemaszatolom magam amikor ezt használom, de majdcsak megszokom :D viszont a vègeredmèny kárpótol a bènázásèrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

dina1463

2017. augusztus 27.

Én ezt a spirált leértékelten vettem, 650 Ft-ért, és így abszolút megérte, igaz eddig nem használtam sokat, de amit tapasztaltam az teljesen pozitív, szerintem nem visz fel több festéket mint egy új, átlagos spirál, vagy legalábbis engem egyáltalán nem zavar, így legalább már egy rétegben is elég, szép pillákat tudok vele csinálni, nagyon tetszik a keféje, hogy se nem duci, se nem vékony, hanem ilyen csavart, így ahol kell elérem vele a rövidebb pillákat is, illetve dúsít is, kellően tartós a festéke, ami elgondolkodtató az talán az ára, bár ez egyéni probléma, hogy ki, mire költ szívesen, de maga a termék szerintem szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 27.

kataaaa01

2017. július 8.

Fél áron vettem glamour napokon először tényleg nagyon sok festéket vett fel és csak óvatosan lehetett vele bánni, de ahogy kezd fogyni belőle egyre jobban szeretem nagyon szép drámai pillákat lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.