Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsne.th.gabi, Módosítva: 2012. március 5.

Illatanyag mentes, dermatológiailag tesztelt.

Plusskutya

2017. október 15.

Észbe se kaptam, és már kifogyott
Valami halványszürke csíkot sikerül csak kivarázsolnom belőle, kb 10 használat után
Olcsóbb, mint a luxusmárkák szemhéjfilcei, de valójában ez a drága, ha max 10x lehet használni, mielőtt kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Észbe se kaptam, és már kifogyott

papucsallatka

2015. június 18.

na ez is ismét egy pénzkidobás volt :D pár használat után elkezdett szürkésen fogni aztán már alig jött belőle valami

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

KezdoManias

2015. június 10.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal. Inkább szürkés árnyalat, ami önmagában nem lenne probléma. Sajnos nehéz vele szép, nem elmaszálódó vonalat húzni. Ha véletlenül úgy sikerült használnom, hogy nem fogja be a szemem alatti bőrt is már rögtön a sminkeléskor, akkor nemsokára magától is megjelent ott. Nekem is úgy tűnt, hogy gyorsan kiszárad, vagy legalábbis egyre halványul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Missmiu

2014. december 29.

Nagyon rossz választás volt: nem fed rendesen, egész egyszerűen nem fekete a fekete vonal, másrészt az is mosódik, kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

azure84

2013. október 20.

Nekem csúszott, mászott a szememről és nem fed jól, nem lehet szép vonalat húzni vele. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 20.

papai.marti

2013. augusztus 7.

Szerintem is hamar kiszárad. Maymelline termékek között találtam igazán jót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Szerintem is hamar kiszárad. Maymelline termékek között találtam igazán jót!

eszterrr

2013. július 28.

Sajnálom a pénzt amit kiadtam erre. Első használatkor jó volt, tartósnak tűnt és intenzív volt a színe. De utána már csak szürke. Egy kettest megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

krampampuli

2013. július 25.

"Nagyon nem jött be" termék. Szabályosan karcolta a szememet, hamar beszáradt (kb. 2X használtam két hét alatt), halvány a színe és még maszatolódik is. Soha többé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Libra

2013. június 5.

Nagyon nem szeretem. Kemény. Totál filctoll. Ha rányomom, akkor kiböki a szemet, és nem látszik rendesen (szakaszosan fest), ha nem nyomom rá, akkor alig látszik. A színe sem igazán koromfekete. Nem csak én, de a környezetemben - akiknek ilyen van - senki nem szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

Adnilem

2013. május 23.

Többször vettem újra, de sajnos hamar kiszárad, egyébként nagyon szeretem. Szép tiszta vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.