Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 350 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
koromlakkok

2018. április 25.

Nem vagyok tőle elájulva, van ennél jobb Astor körömlakk is, de azért nem rossz persze, viszonylag tartós és jól fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

pambeesly

2016. augusztus 1.

nem rossz, de eléggé vacak ecsete van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

nem rossz, de eléggé vacak ecsete van.

KuliKali

2016. május 25.

2 fagyi színben volt meg:egy menta és egy halvány narancs.A narancs egyáltalán nem úgy nézett ki a körmön,mint az üvegben,a menta szép volt,de írtó hamar beszáradtak.Egy Astortól többet vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

RimmelAthen

2016. május 2.

Két árnyalat van belőle meg nekem, egy barnás szürke és egy barackos rózsaszín. Az előbbi akár 4 napot is kibír, két rétegben főleg. Viszont az utóbbi, második napra már több helyről lepattogott a végén és alig száradt is meg. Nem tudom, hogy ez egy hibás példány-e vagy mi lehet a probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

tokfejessi

2016. január 3.

Karácsonyra kaptam a Castle by night árnyalatát, és tökéletes! 3-4 napig fent maradt lepattogzás nélkül, pedig amíg rajtam volt, naponta mosogattam, és egyszer hajat is mostam. Két rétegben vittem fel, de egy rétegben is elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Skylar19

2015. november 17.

Nekem ebből egy gyönyörű sötétkék szín van meg, amit még úgy 4 éve vettem, a tökéletes sötétkék körömlakk kutatása közben.:D Ma sok idő után újra elővettem, és én nagyon meg vagyok vele elégedve, mert ennyi idő után sincs beszáradva. 1 rétegben is jól fed, csak néhány helyen kellett plusz 1 réteg ahhoz hogy tökéletes legyen. Persze egy világosabbnál lehet hogy több is kell, erről nem tudok nyilatkozni...Az még kérdéses, hogy hány napig bírja, de ha jól emlékszem viszonylag sokáig bírta (legalábbis régen).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 17.

Kacsa

2015. július 2.

Véletlenül találtam rá erre a körömlakkra, le volt árazva, és nagyon megtetszett a színe. A 244 Lily of the valley árnyalatot vettem meg, ami egy szép kék szín. Én meg vagyok vele elégedve. Szépen fed (2 rétegben szoktam használni) gyorsan szárad, és aránylag sokáig bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 2.

prne0919

2015. július 1.

Nagyon jól fed a lakk és nagyon sokáig bírja. Ezt értem úgy, hogy a körmön is tartós, illetve nem sűrűsödik be az üvegbe sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

xszemyx

2015. június 6.

Királykékem van, szép a fedése, és elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Királykékem van, szép a fedése, és elég tartós.

CrazyKid

2015. május 18.

Orange jelly árnyalatút vettem nemrég ajándékba. Szépen fed, két réteg kell belőle, olyan 3-4 napig egész jól bírja, de azért teszek rá fedőlakkot. Leárazva találtam még árnyalatokat, valószínű, hogy magamnak is veszek, mert ezt csak kipróbáltam 2 ujjamon. Igen, csúnya dolog felbonatni más ajándékát, de nem tudtam ellenállni a színnek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

MEK i

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Acetone 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)