Astor

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Bog, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

3 az 1-ben hatás: feszesítő, ragyogást adó és hidratáló alapozó kombinációja. Használatával a bőr láthatóan fiatalabbnak, üdébbnek és energiával teltnek tűnik.

Ár: 3500 , Eladó: tboog13
Állapot: bontatlan, Helyszín: Győr és Budapest Lehel- piac, Kelenföld, fizetés: személyes átvétel vagy csomagként

Krtek1

2019. március 12.

lehet, az én 18 éves bőrömnek nem jó ez a fajta alapozó, de vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Kb 500 forintért vettem egy fél éve az ivory árnyalatot, amikor kivonulás előtt akciós volt a DM-ben. Tényleg selymes érzés a bőr tapintva. Ezzel szemben viszont nekem kifejezetten kényelmetlen volt. A szín passzolt, de nagyon látszott, hogy van rajtam alapozó és inkább olyan értelemben, hogy beleült a pórusaimba. A fedése nekem nem volt az igazi, egy színezett hidratálóval is ugyanott vagyok. Illetve a kis csillámok benne kifejezetten kellemetlenné tették nekem a használatát, így anyukámnak adtam. nekem a 4000 forint pénzkidobás lett volna ilyen minőségért :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Ez az alapozó volt a szerelmem, utálom, hogy kivonult az Astor. Vagy nyolc évig használtam ezt az alapozót, csak ezt vettem, mást nem.
A legvilágosabb "Ivory" árnyalat pont passzolt a bőrömhöz, rózsaszínes tónusa volt, száraz bőrön nem emelte ki a foltokat, szépen, majdhogynem hidratálta a bőrt, és selymes érzést hagyott.
Valóban csillog picit, de engem ez sose zavart, adott egy szép fényt a fakó bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

ziadrienn

2019. január 6.

selymes lesz tőle bőr,és szerintem nyugtatja is ,száraz bőrre egy tökéletes alapozó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

gretik246

2018. december 13.

Kedvenc alapozóm. Amióta rátaláltam csak ezt használom a Rimmel Stay Matte alapozóval keverve, mivel zsíros a bőröm. Rendelni szoktam netről, mivel úgy tudom, hogy Magyarországon már nem kapható a drogériákban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Betticupcake

2018. október 25.

Nekem sajnos nem fed olyan jól mint vártam. Csillám pigmentes ami nagyon tetszik, selymes érzést kelt, és finom az illata de egy astortól többet vártam fedésben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Zsuvicska

2018. július 29.

Kedvenc alapozom.mivel nekem nagyon szaraz a borom es neha az ekcemam is kijon a szam korul ez arra tokeletes.jol fed nemszarit inkabb olyan kremes.nyaron talan tul sok de telen nagyon jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

Arianne79

2018. február 18.

2 hete használom, imádom. Elég jól fed, de mégsincs maszk hatása. Hidratál, de nem zsírosít. Viszonylag könnyű eldolgozni.
2.000 forintért vettem meg, szerintem teljes áron is újraveszem.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

2.000 forintért vettem meg, szerintem teljes áron is újraveszem.
Szeretem.

crazy724

2017. december 11.

Szeretem, és többször újra is vettem, mert remekül hidratálja a száraz bőröm. Az én bőröm igényli az ilyen tipusú alapzókat, nagyon szépen eldolgozható kézzel, ecsettel és blenderre is, nagyon krémes, már-már nehéz, nem emeli ki a száraz részeket, nem mattit, és a bőrképem is szebben, egységesebben mutat tőle. Az egyetlen negativum a szinválaszték, nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét, és a bőrön sajnos tovább oxidálódik. Főleg tavasz elején, ősszel és télen nyúlok hozzá, nyáron nem szeretem használni, túl nehéznek érzem és túl csillogónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

mano1

2017. október 26.

Hát igen. Átolvasva az eddigi véleményeket, csatlakozom az előttem szólokhoz. Tényleg egy érett, vízhiányos, szárazabb bőrre tervezték. Viszont egy ilyen típusú bőrön szépen mutat. Negatívum: nehéz a színválasztás, hamar kopik. De! S hangsúlyozom, a DE! ha az elöbbiektől eltekintetek, s érettebb a bőrötök szeretni fogjátok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

Zsuzsi216

2017. június 21.

Szerettem volna szeretni, de nem ment. Néhányszor próbáltam, de valahogy nem tetszik.
Olyan furcsán olajos/fényes lesz a bőröm tőle. Nekem nem tartós.
Talán próbálkozom még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Olyan furcsán olajos/fényes lesz a bőröm tőle. Nekem nem tartós.
Talán próbálkozom még vele.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Urea, Aluminum Hydroxide, Trehalose, Biosaccharide Gum-1, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Lecithin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Lecithin, Hexylene Glycol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Dipropylene Glycol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Triacetin 0 0