Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szemese01, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 5.

A vékony ecsetnek köszönhetően könnyen felvihető.

marinababa92

2013. április 25.

kb 5 éve megvan és még mindig kenhető! igaz,kb havonta egyszer volt használva)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

kb 5 éve megvan és még mindig kenhető! igaz,kb havonta egyszer volt használva)

ST

2013. február 2.

Nem tudok felhozni ellene semmit. Olyan régóta tart, hogy már nem is emlékszem az árára. Klasszikus ecsete van, nekem ez a típus vált be leginkább. Egy rétegben is szép sötét vonalat húz, de könnyen építhető is. A tartósságával sincs bajom.

Bocsánat, amit írtam, az a Stimulong-ra igaz. Lekopott róla a felirat, de most láttam az üzletben, és felismertem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

csernusbrigi

2012. augusztus 8.

Én szeretem, nem olcsó, és lehet, hogy van tőle jobb kevesebbért, de szerintem jó. A Miss Sporty-t én is kipróbáltam, tény, hogy az sem olyan rossz, viszont hígabb, mint ez, nekem az nem tartott addig, mint ez. Plusz amit abból megvettem, nem volt pontos az ecset. Szerintem ezzel szép és precíz vonal húzható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

ancsibancsi

2012. április 28.

A Miss Sporty 700-800 Ft-os folyékony tusa ugyanez... talán még tovább is bírja. Kár kiadni érte ennyit. Egyébként nem rossz kis cucc. Nincs vele semmi baj. Csak ha már ennyi az ára, lehetne extrább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

szgabrielle

2012. április 26.

A jelenlegi tusomat egy "no name" boltban vettem (illatszer kereskedés), kb. 500 forint volt, de esküszöm, hogy jobb mint ez..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Enik

2012. március 8.

Az egyik legrosszabb tus amivel valaha találkoztam, nem tartós és a színe....többször is át kell menni az adott íven mire szép fekete színt kap az ember. Ettől a Miss Sporty 100x jobb. Pénzkidobásnak tartom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

natasha

2012. január 16.

nagyon régen volt ilyenem. egyet értek az előttem szólóval, drága és olcsóbban találni sokkal jobbat.mellesleg nem lehet szépen dolgozni vele,mivel az ecset nem elég merev ezért nem sikerült sose tökéletes vonalat huzni,mindig remegősre sikerült. csak 1-est érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

szemese01

2012. január 4.

Nem tudom, hogy még árulnak e ilyet, de nem volt a legjobb tusom, azt tudom. Ráadásul 2000 ft körül volt, annyi pénzért meg sokkal jobbat is találni (akár zseléset). Hasonló volt a Miss Sporty tushoz, de az valamivel jobb azért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oleth-5 eu 3 2

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Montánviasz. Kemény viasz féle, mely barnaszénből és lignitből nyerhető ki. A hivatalos CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó, átlátszatlanná tevő, sűrűségszabályozó és kötőanyag. A viaszoknak általában a kozmetikumokban  visszazsírozó hatása van, védenek a kiszáradástól. Puhaságot és fényt biztosít a bőrnek.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.