Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: DittyCat, az összetevőket feltöltötte: boghyca, Módosítva: 2011. október 12.

A nap 24 órájában biztosítja a tökéletes arcbőrt. A termék megoldást nyújt a legtöbb alapozásnál felmerülő problémára: nem fakul, nem hagy foltot a ruhán, bármilyen időben megállja a helyét, és matt hatást biztosít egész napra. Az alapozó olajmentes, így nem nehezíti el a bőrt, nincs maszkhatás, ezenfelül SPF 18 fényvédő faktort is tartalmaz a káros sugarak ellen.

Nyufika

2015. július 15.

Sajnálom hogy már nem lehet kapni, pedig a színe nagyon bejött. Jó az állaga és a fedése is, könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

pancamogyi

2015. június 27.

Nekem ez volt az alapozók alapozója, nagyon nehezen, sok kidobott pénz után találtam rá, és borzasztó szomorú vagyok, hogy már nem találok sehol hasonlót :(
Egyáltalán nem volt maszkszerű, éppen, hogy jó krém után és kis türelemmel meg sem látszott, hogy rajtam van, csak annyiból, hogy "eltűntek" a pattanásaim és pigmentfoltjaim...
A 100-as színárnyalatot használtam, mostanra szinte semelyik alapozójukbl nincs ilyen árnyalat.
Ha valakinek maradt otthon elfekvőben, szóljon ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

Ha valakinek maradt otthon elfekvőben, szóljon ;)

lbetti

2015. március 27.

Nekem nem vált be ez az alapozó. Ez az első amit az Astortól próbáltam, de szerintem többet nem is fogok. Nem tudtam egyenletesen felkenni az arcomra, és egy kicsit ragadt utána, hiába púdereztem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

KataDorozlai

2015. március 13.

Már nem tudom, hogy mikor és hol vettem, de a fiókomban árválkodott és hál isten elkezdtem használni. Az én piros arcbőrömre ez az egyetlen alapozó, aminek elég erős a fedése. Teljesen fent marad a nap végéig, púdert sem kell rá használnom. Ha megszáradt, érintésálló is. Mivel nagyon száraz a bőröm, rendesen alá kell alapoznom, de néha még így is látszanak a száraz részek. Ettől eltekintve életmentő :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 13.

littlelady

2014. szeptember 4.

Borzalmas :( a Skin Match-et használom amúgy szintén az Astortól, és gondoltam megpróbálom ezt is, de szörnyű. Ragad tőle az arcom, és túl sárga is leszek tőle. Pedig amúgy sárgás a bőröm, ezért a Sand árnyalatot szoktam venni, de ezzel viccesen sárga lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Twyla

2014. augusztus 25.

Szeretem az Astor alapozóít, többet is próbáltam már, de ez nagy csalódás volt... Másfél üvegig jutottam vele. Nekem túl "vakolatos", nehéz alapozó. És szépen eltömítette a pórusokat is, elég durva pattanásokat okozva ezzel. A fedése sem nagy extra. Nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Scarlett91

2014. január 10.

Fedése, tartóssága jó, de nekem sajnos a mitesszerekre hajlamos bőrömet még jobban azzá tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

MadamBarbie

2014. január 8.

Maga az alapozó nagyon jó, de a színskála hiányos illetve sárgába hajlóak az árnyalatok a rózsaszínes helyett ami az átlag európai arcszínnek nem megfelelő ..ha mégis passzol valamelyik akkor viszont nyert ügy mert más gond nincs vele.Sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

szreka

2013. december 12.

Imádom. Fél éve kezdtem el használni, előtte nem használtam alapozót, mert nagyon izzadós vagyok és próbáltam minél kevesebb réteget használni. Nagyon jó a fedése, púderrel fixálva nekem minden csúnyaságot eltűntet. Semmilyen kiütést, allergiát nem okozott, pedig szinte mindentől kipattogzik a bőröm. A színe tökéletesen passzol (103 True Ivory).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Vitelotte

2013. szeptember 28.

Hiába mattít ha egyszerűen besárgítja a fejem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Hiába mattít ha egyszerűen besárgítja a fejem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.