Astor

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szluca, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2015. április 21.

Kiszerelés:   6,5 ml

• Különleges formulája primert is tartalmaz, így megfelelően előkészíti a bőrt a sminkelésre, valamint biztosítja a hosszan tartó hatást
  • Érintés- és kopásálló akár 24 órán keresztül
  • Már egyetlen rétegben is tökéletesen elfedi a bőrhibákat akár egész napon át
  • Kivilágosítja a szemkörnyéki bőrt
  • Láthatatlanul és selymesen olvad a bőrbe
  • Tollhegyű applikátora megkönnyíti a felvitelt

2 árnyalatban kapható

spacemonkey

2018. augusztus 17.

a 001 Ivory árnyalata van meg nekem, ami sajnos túl világosnak bizonyult, de én BB krém alá használom és úgy nem gond.
negatívumai, hogy a hatása nem annyira természetes, mint az Astor Lift Me Up korrektorjának (ez betudható igazából annak is, hogy ez nem az én árnyalatom), ezért is viszek fölé BB krémet, illetve picit szárít, vagyis kicsit felhámlik a bőröm azokon a területeken ahová felviszem (ekcémás vagyok egyébként, lehet van köze hozzá)
cserébe viszont nagyon jól fed, és a szem alatti karikákat gond nélkül eltünteti. tartós, nem csúszkál az arcon, és a kiszerelés sokáig elég - én tavaly ősszel vettem az enyémet pontnapokon, és még mindig használom napi szinten.
hezitálok a 3 és 4 csillag között, de a tartósságáért és jó fedésért 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

A fedése közepes/gyenge, nem tudtam szépen rétegezni sem. A sötét szem alatti karikáim körberöhögték. Alapozóval együtt elmegy, de csak akkor, ha nem akarok különösebben szépen sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Mnemosyne

2018. április 23.

Világos bőrűként nehéz olyan korrektort találni, ami kivilágosítja a szemkörnyéket, ezért is örülök annyira, hogy rátaláltam a 001 Ivory árnyalatra. Harmadszor vettem újra, a kedvencem lett, primerként is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Sika

2018. április 11.

Tartós, jól takar, szép a színe. Évek óta csak ezt használom. A sand árnyalat a kedvencem, még ha fehér is a bőröm, mert kicsit barnás árnyalatot eredményez, nem rózsásat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Reni666

2018. március 29.

szépen eltünteti a karikákat a szemem alatt .
tartos es hatásos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

szépen eltünteti a karikákat a szemem alatt .
tartos es hatásos :)

Szilviams0118

2018. március 6.

szerettem, sokáig elég volt, de nem egy csodatermék. az alapozóhoz járt még anno 1ft-ért. amikor elfogyott, nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Tincs

2018. február 16.

Többet vártam tőle, hogy őszinte legyek. Korrektornak korrektor, meg minden, de nem sokkal jobb mint egy hasonló Essence termék. Szem alá tökéletes, nem gyűlik össze, de az, hogy a bőrhibákat egy rétegben fedi elég nagy kamu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

keseruevelin

2018. február 12.

Már közel 4 hónapja használom a terméket IVORY árnyalatban. A glamour napokon jutottam hozzá kupon felhasználásával. Mindennapos használatra számomra megfelel. A karikáimat nagyjából eltűnteti de nem tökéletes. A BB krémem fölé használva tartósabb, mintha önmagában használom, tehát BB krém nélkül. Akkor a szem alatti kis ráncokba is jobban betelepszik, illetve hamarabb kopik. Viszont összességében tartós. Sokáig fent marad. Így egy 4-est érdemel a korrektor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

roziih

2018. február 9.

Egy barátnőm ajánlotta, úgyhogy kipróbáltam. Borzasztó! A karikáim mintha szürkésebbek lennének tőle, nem fed eléggé, beleül a ráncokba, és mintha még ki is száradna és kis pöttyökben tapadna a bőrömhöz. Eddig catrice korrektort használtam, ami 1000x jobb és fele annyiba kerül mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

UnicornTeardrop

2018. január 29.

Nekem nem működik ez a termék, valahogy nem képes beleolvadni az alapozóba, (pedig vagy hárommal kipróbáltam) ,nem rétegezhető mert iszonyatos pikkely hatású lesz. Arról nem is beszélve, hogy beül a szem alatti ráncokba és nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Glycerin, Fructose, Urea, Maltose, Sodium Lactate, Trehalose, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.