Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Minden egy rúzsban: a tökéletes egyensúly a szín, a nedvesség, a kényelem és a kopás között.

• Nagy szín hatás: maximalizált pigmentek egy csapásra teljes fedés
  • Azonnali nedvesség: gazdag bőrpuhító szerek hidratált, simább és puhább ajkak
  • Egész napos kényelem: krémes súlytalan formula, könnyen alkalmazható
  • Hosszantartó: színe órákig hű marad
  • Beépített primer: segít megelőzni az elmaszatolódást.

Astor Perfect Stay Fabulous Lipstick 700 Floral árnyalatban
Ár: 800 Ft + postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Ár: 800 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
eeeee

2019. január 14.

Szép fedésű, tartós rúzs, nem szárít, de sajnos a színével mellényúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Szép fedésű, tartós rúzs, nem szárít, de sajnos a színével mellényúltam.

Stefania80

2019. január 11.

Kiárusításon vettem tavaly ősszel, kb 700 Ft-ért. Gondoltam nem egy nagy összeg, 3 árnyalatban is hazahoztam. I.M.Á.D.O.M., Komolyan a legjobb rúzs amit használtam az elmúlt 2 évben. Én a piros, és a sötét ( bordó, barna, lilás)árnyalatokat szeretem viselni, és sajnos gyakran belefutok hogy nagyon csúnyán kopnak, ami ezeknél az árnyalatoknál azért látványos tud lenni. Itt viszont szó nincs ilyesmiről, szuper tartósak, evést, ivást bírják, szépen kopnak. A finishe inkább szaténos matt, nekem tetszik. Ja és egy kicsit sem szárította a számat egyik sem, lemosni sima micellás vízzel is lehet. HA bárhol találtok drogériákban még, azonnal vigyétek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

keserutimi

2018. augusztus 8.

Frozen Coffee és Fabolous Style árnyalatban van meg, és imádom őket:) Az előbbit ősszel és télen szeretem használni, az utóbbit pedig tavasszal és nyáron. Nagyon jó állagú, krémes rúzsok, felkenés után valamennyire bemattulnak, de nem szárítják az ajkaimat. A márka egyik legjobb terméke a Butter Lipstickjei mellett.
Aki szeretne még beszerezni pár árnyalatot, annak a Notino webshopját ajánlom, ott még meg lehet találni a rúzst :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Andi888

2018. július 19.

500 Ft-ért jutottam hozzá és két árnyalatot egyből be is szereztem, nagyon jól tettem. Érződik a minőség: krémes, könnyű eloszlatni és tartós. Nagyon szép élénk színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

dynah13

2018. július 3.

604-es Fruity arnyalatom van, es bevalt! Gyonyoru szine van, jo az illata, hidratal, nem szarit, es egesz sokaig fent is marad. Akciosan szereztem be en is, meg amikor DM-ben volt Astor kiarusitas, de valahogy a feledes homalyaba merult, a multkoraban leltem ra ujra, aminek nagyon orulok :) Kar, hogy nem lehet mar kapni, de netrol es kulfoldrol szerintem meg beszerezheto :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

arizona07

2018. június 20.

Az Astor márka kivonulása miatt jutottam hozzá kedvezményesen, így zsákbamacska volt. TELITALÁLAT! Általában a világos babás és barackos rúzsokat kedvelem, de mivel ilyen nem volt, így bepróbálkoztam a 403-as pinkes vöröses árnyalattal. Szuper! Az egy dolog hogy jól is áll, de a helyén marad, lassan kopik és matt rúzs létére nem hogy szárítaná, de inkább hidratálja az ajkaimat. A ferde levágás miatt könnyű vele pontosan dolgozni ecset nélkül is. Az illata nekem kissé erős, de ez legyen a legnagyobb probléma. :) Sajnálom, hogy Magyarországon nem lesz beszerezhető. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Mandulaszem

2018. június 7.

Féláron jutottam hozzá a 600-as 'Frozen Coffee' árnyalathoz. Gyönyörű a szín, amolyan selymes-barnás, visszafogott, nagyon nőies.:) Tartós is, könnyen eldolgozható, gyakran használom. Az illata is fenséges és gyengéden puhítja az ajkaimat. Teljes áron is újravenném.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Csutak

2018. április 29.

Még amikor volt astor állvány nálunk, akkor hoztam el őket, bár sajnos nem egyszerre. Fashion Chic és Fruity árnyalatokban van meg nekem és nagyon szeretem őket. Nagyon finom illatuk van és könnyű felvinni őket. Igaz, egyik árnyalat sem olyan, amiről azt gondoltam, hordhatom, de megszerettem őket és most már sz*rok arra, ki mit gondol. Kár, hogy kivonult a márka, el tudnék még viselni egy-két árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

veronka19

2018. március 20.

Egyik kedvenc blogerrem bogarat ültetett a fülembe a pink rúzsokról. Listát ígért az ajánlásairól, de beelőztem. Ma találtam a 240-es Faboulos Berry árnyalatot a Rossmannban leértékelve és ááááálom szép. Csodásan fed, nem kenődik, bársonyosan matt. Kevés is elég belőle, nagyon pigmentált. Bitang jól zár a kis csomagolása. A többi árnyalata is szép, alig tudtam választani. Hajrá Csajok pinkre fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Csillagporocska

2018. március 13.

A 301-es árnyalat van meg. Nekem kissé erős a színe, de szeretem, mert nem szárít, és tényleg szépen, egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.