Astor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Minden egy rúzsban: a tökéletes egyensúly a szín, a nedvesség, a kényelem és a kopás között.

• Nagy szín hatás: maximalizált pigmentek egy csapásra teljes fedés
  • Azonnali nedvesség: gazdag bőrpuhító szerek hidratált, simább és puhább ajkak
  • Egész napos kényelem: krémes súlytalan formula, könnyen alkalmazható
  • Hosszantartó: színe órákig hű marad
  • Beépített primer: segít megelőzni az elmaszatolódást.

Astor Perfect Stay Fabulous All in One rúzs 700 Floral árnyalatban
Ár: 1500 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.

arizona07

2020. május 31.

**Update**
Kis kezdő voltam még rúzsok terén, a színe továbbra is telitalálat, viszont a tartósságával vannak bajok. Krémes, ami miatt szívesebben keni az ember magára, de nem egyszer hagyott foltot a fogamon illetve kopott le az első pohár innivaló után, így ha kapható lenne se venném újra. :/

Az Astor márka kivonulása miatt jutottam hozzá kedvezményesen, így zsákbamacska volt. TELITALÁLAT! Általában a világos babás és barackos rúzsokat kedvelem, de mivel ilyen nem volt, így bepróbálkoztam a 403-as pinkes vöröses árnyalattal. Szuper! Az egy dolog hogy jól is áll, de a helyén marad, lassan kopik és matt rúzs létére nem hogy szárítaná, de inkább hidratálja az ajkaimat. A ferde levágás miatt könnyű vele pontosan dolgozni ecset nélkül is. Az illata nekem kissé erős, de ez legyen a legnagyobb probléma. :) Sajnálom, hogy Magyarországon nem lesz beszerezhető. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

**Update**

Yette

2020. május 12.

A 410-es (all in one berry matte) szint szereztem be egy igazán szép, de mégsem tolakodó korallos árnyalat.
Az illatanagyn kellems édeskés. A fedése erős. Az állaga egy kicsit száraz felvitel közben ami enyhén zavaró, majd mikor már sikerült eloszlatnom a számon hő hatására bekrémesedik.
Az ajakimon érzem hogy ott van, és szárít is, bár nem erősen, de azért esténként jólesik az az ajakbalzsam.
Kaözéperősen tart.Az ivást, evést moderáltan bírja. Az evés után történő igazításkor, érdemes leszedni ami a számon van és teljesen újra fevinni, ugyanis ha nem így teszek, begöbösödik, és egy idő után cúnyán peregni kezd.
Ha viszont egy rétegben felviszem és nem eszek rá semmi zírosabbatt órákig képes kibírni.
Álatlában egy ebéd utánni megigazítással kibírja a napot.
Összességében szeretem, csak ne lenne ilyen száraz felvitelkor. :(

Azóta megvettem a 403-as (felling fellin) árnyalatot.
Ennek a úzsnak eggyáltalán nincs az a száraz érzete mint a másiknak. Így szinte egy tökéletes rúzs számomra. :)

Nem tudom hogy a 410-es formulája más vagy csak, balszerencsé voltam, és kiszáradt a boltban mielőtt megvettem (pedig a 410-es egy évvel későbbi gyártású mint a 403-as).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Álatlában egy ebéd utánni megigazítással kibírja a napot.
Összességében szeretem, csak ne lenne ilyen száraz felvitelkor. :(

Azóta megvettem a 403-as (felling fellin) árnyalatot.

tara95

2020. március 13.

Naagyon jó, a frozen coffe az enyém. Elegáns, masszív, csodás sütis-dinnyés-nemtömény-parfümbenisimádnám illattal. Igazi látványosabb nude árnyalat, könnyedén siklik az ajkakon, először fényes, később kissé bemattul, nem szárít. Egyenletesen kopik. Nagyon tetszik, krémkontúrként is tökéletesen teljesít :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

eeeee

2019. január 14.

Szép fedésű, tartós rúzs, nem szárít, de sajnos a színével mellényúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Szép fedésű, tartós rúzs, nem szárít, de sajnos a színével mellényúltam.

Stefania80

2019. január 11.

Kiárusításon vettem tavaly ősszel, kb 700 Ft-ért. Gondoltam nem egy nagy összeg, 3 árnyalatban is hazahoztam. I.M.Á.D.O.M., Komolyan a legjobb rúzs amit használtam az elmúlt 2 évben. Én a piros, és a sötét ( bordó, barna, lilás)árnyalatokat szeretem viselni, és sajnos gyakran belefutok hogy nagyon csúnyán kopnak, ami ezeknél az árnyalatoknál azért látványos tud lenni. Itt viszont szó nincs ilyesmiről, szuper tartósak, evést, ivást bírják, szépen kopnak. A finishe inkább szaténos matt, nekem tetszik. Ja és egy kicsit sem szárította a számat egyik sem, lemosni sima micellás vízzel is lehet. HA bárhol találtok drogériákban még, azonnal vigyétek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

keserutimi

2018. augusztus 8.

Frozen Coffee és Fabolous Style árnyalatban van meg, és imádom őket:) Az előbbit ősszel és télen szeretem használni, az utóbbit pedig tavasszal és nyáron. Nagyon jó állagú, krémes rúzsok, felkenés után valamennyire bemattulnak, de nem szárítják az ajkaimat. A márka egyik legjobb terméke a Butter Lipstickjei mellett.
Aki szeretne még beszerezni pár árnyalatot, annak a Notino webshopját ajánlom, ott még meg lehet találni a rúzst :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Andi888

2018. július 19.

500 Ft-ért jutottam hozzá és két árnyalatot egyből be is szereztem, nagyon jól tettem. Érződik a minőség: krémes, könnyű eloszlatni és tartós. Nagyon szép élénk színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

dynah13

2018. július 3.

604-es Fruity arnyalatom van, es bevalt! Gyonyoru szine van, jo az illata, hidratal, nem szarit, es egesz sokaig fent is marad. Akciosan szereztem be en is, meg amikor DM-ben volt Astor kiarusitas, de valahogy a feledes homalyaba merult, a multkoraban leltem ra ujra, aminek nagyon orulok :) Kar, hogy nem lehet mar kapni, de netrol es kulfoldrol szerintem meg beszerezheto :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Mandulaszem

2018. június 7.

Féláron jutottam hozzá a 600-as 'Frozen Coffee' árnyalathoz. Gyönyörű a szín, amolyan selymes-barnás, visszafogott, nagyon nőies.:) Tartós is, könnyen eldolgozható, gyakran használom. Az illata is fenséges és gyengéden puhítja az ajkaimat. Teljes áron is újravenném.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Csutak

2018. április 29.

Még amikor volt astor állvány nálunk, akkor hoztam el őket, bár sajnos nem egyszerre. Fashion Chic és Fruity árnyalatokban van meg nekem és nagyon szeretem őket. Nagyon finom illatuk van és könnyű felvinni őket. Igaz, egyik árnyalat sem olyan, amiről azt gondoltam, hordhatom, de megszerettem őket és most már sz*rok arra, ki mit gondol. Kár, hogy kivonult a márka, el tudnék még viselni egy-két árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.