Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2012. február 24.

Bőrtípus:   Zsíros

Forradalmian tartós alapozó, amely nem hagy foltot, valamint a 24órán keresztül küzd a smink fáradásának és kopásának mind a 6 jele ellen. Speciális "Oxigén Vektorral", mely hagyja a bőrt lélegezni, és védi a bőrt az UV sugarak káros hatásaitól.

Nem tömíti el a pórusokat, nem maszkszerű, és oxigénnel dúsított formulájának köszönhetően hagyja a bőrt lélegezni, friss, kipihent érzetet kelt, és kényelmes viseletet biztosít egész napra.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide f 0 0Butylene Glycol h 1 0Talc 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Octinoxate f 0 0Trimethylsiloxysilicate eo I szil Silica Silylate eo Sodium PCA h 0 0C12-15 Alkyl Ethylhexanoate eo Magnesium Sulfate Perfluorodecalin Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Acrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Amodimethicone szil Laureth-7 ti I eu Lecithin eo I eu Tribehenin eo Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Disteardimonium Hectorite Trihydroxystearin eo Dimethiconol eo I h I szil Triethoxycaprylylsilane szil Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Propylene Glycol h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Propylene Carbonate Hydroxyethylcellulose Laureth-4 ti I eu 5 4Lyral i Butylphenyl Methylpropional i Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Saccharomyces/ Manganese Ferment Saccharomyces/ Potassium Ferment Hydroxycitronellal i Hexyl Cinnamal i Sodium Sulfate Alpha-Isomethyl Ionone i BHT a I ta Citronellol i Benzyl Salicylate i Geraniol i Caprylyl Glycol eo I h Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta CI 77492 sz CI 77491 sz CI 77499 sz

anna990

2016. március 20.

Szerintem ez egy jó alapozó. Ősz elején vettem, amikor még nem teljesen fehéredett vissza a bőröm alapállapotra. Olyan, mintha fel is puhítaná a bőrt, tök sima volt mindig tőle a fejem. Néhány perc alatt "ráköt" az ember arcára, és elég masszívan ott is marad. Érintésálló, páraálló, + akkor sem kopott le, amikor eláztam benne. Egyébként nehéz viselet, szerencsém volt, hogy épp ősszel találtam rá, mert nyáron maga a pokol. Nem kap alatta levegőt a bőr amikor 35 fokban szakad az emberről a víz.
Az egyetlen óriási negatívum a borzalmas INCIje. Így már kicsit sem csodálkozom azon, hogy irritációt okozott, egy piros, viszkető kis foltot a bal szemöldököm felett. Azért nem pontozom le jobban, mert ez egy alapozó. Néha elmegy, ha állni kell a sarat, és kell a tartósság, de mindennapi használatra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

marryjane

2015. szeptember 24.

Arányában szeretem ezt az alapozót, bár észrevettem egy kis idő után, hogy kiül rajta az olaj. Nagyon szép a fedése, de nekem nagyon zsírosodik tőle a kombinált bőröm, van, hogy még viszket is.......átváltottam a Loreal True Mutch alapozóra, de azért ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

hullócsillag

2015. január 25.

Nem fényesedett át, hihetetlen tartós volt, jól fedett, de ezekhez hozzátartozik, hogy ez egy nehéz alapozó. Sajnos a 100-as árnyalat a bőrömhöz még mindig sötét volt, így az ígéretei ellenére ezt nem tudom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

misslafyett

2014. december 19.

Nagyon sajnálom ezt az alapozót. Szerettem volna, ha sikerül szorosabbra fűzni a kapcsolatunkat, mert a fedését ideálisnak gondolom, a tartóssága is egészen remek volt, csak a nap végére kopott meg, viszont minden árnyalata túl sárgás a rózsaszínes árnyalatú bőrömhöz. Ha valakinek nincsen sok problémája, bőrhibája, annak csak ajánlani tudom. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

szmelinda

2014. október 24.

Nekem nem vált be, átfénylett, leolvadott, de egy normál bőrű munkatársam sminkeltem vele esküvőre és el volt ragadtatva h más alapozókhoz képest amit ő próbált nem maszatolt annyira, a telefonon is minimális nyomot hagyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

dlms.trk

2014. augusztus 7.

Régóta használom, hol a 100-as, hol a 200-as árnyalatot, olykor keverve is. Én nagyon szeretem, hamar összeérik a bőrömmel, nekem abszolút természetes hatású marad az arcomon, de a barátnőmnek pl maszkosabb, ha én kenem rá, ha ő maga akkor is.. Bőrtípus válogatja ezt is. Idő után fénylik, de ezt letojom, minimális púder és újabb 2 órát simán kibír nekem.
Szeretem, hogy sárgás, mert nekem a rózsásabb színűek okádékul álltak ezelőtt. Az ára számomra reális, ennyi pénzért bőven megéri, főleg, hogy én kb 4hónapig simán használom, utána meg testápoló bele, és mehet BB krémnek, vagy valami :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

c.ancsa

2014. március 28.

Nekem sajnos még ő sem az igazi. :( Most azért nem is tudom még használni, mert egy árnyalattal minimum sötétebb a bőrömtől a 100-as árnyalat is. Pedig a sok pozitívum, hogy 18-as fényvédő van benne, nagy-nagyon! szép bőrképed ad, az erős fedés ellenére sem maszk hatású! Viszont 3 óra múlva nekem a homlokon tocsogott (pedig nem szokott) de ami a nagyobb, zavaróbb baj az az, hogy megfulladok alatta! De olyan rossz érzés, hogy iszonyat! Nem tusom hogy, de még a szememet is irritálta. :( Bár extra érzékeny bőröm van, de ilyet még alapozónál nem éreztem. Ha azt mondom nyári szín, oké, de hogy fogom én ezt elviselni nyáron???? :O Azt hiszem eladó sorra fog kerülni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

Vitriol

2014. március 12.

Ez egyik legnagyobb meglepetés, amit eddig alapozó okozott... A színe (üvegen keresztül) elsőre borzasztó sötétnek tűnt, pedig a legvilágosabb 100-as árnyalatot rendeltem meg, hátha jó lesz alapon. Kinyomva már sokkal világosabb volt, és végre egy szín, ami illik az enyhén sárgás tónusú bőrömhöz.
Az állaga krémes, de nem túl sűrű, és olyan tipikus testápoló illata van :) Szépen fed, és ha 24 óráig nem is, de nap végéig simán kihúzza. A matt finish kb. 4-5 óráig tart, utána egy kis púderrel korrigálható.
Viszont ami a legnagyobb döbbenet, tényleg érintésálló. Az első alapozó, ami nem ragad a telefonomra beszéd közben, nem dörzsölöm le papírzsepivel. Ezt a tulajdonságát nagyon szeretem. Az izzadást is jól viseli, de nyilván nem úszáshoz fejlesztették ki :) Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

abreka

2013. szeptember 22.

Valóban sokáig fent marad az arcon. Kicsit csillogott a bőröm, de némi púderrel ez orvosolható. Még keresem a tökéletes alapozót, de bátran ajánlom ezt. Astortól egyébként már több alapozót próbáltam, többé-kevésbé elégedett vagyok velük. Ebben a kategóriában nálam benne van az első háromban. Megéri az árát, főleg valami akcióval együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

katemus

2013. június 2.

Nekem ez volt az első alapozóm. Én nagyon szerettem, a fedése erős volt, az illata és az állaga is tetszett. A színe is passzolt az arcomhoz. Most, hogy a Clinique anti blemish alapozót használom, észrevettem, hogy mennyivel nehezebb volt ez az alapozó, furcsa volt hiszen ez volt az első, ezt szoktam meg. De azt hiszem ezt az egy negatívumot tudom csak megemlíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium PCA, Dimethiconol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Silica Silylate, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Lecithin, Tribehenin, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Amodimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Chlorphenesin, Sorbic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.