Astor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Gituccci, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Használata kényelmes és könnyű.

Az Astor szemhéjtus ceruza vékony és lágy, filctollszerű hegye megkönnyíti a használatot.

nemes.lili

2018. augusztus 23.

Egyáltalán nem pigmentált, még a szürke festék sem jön belőle, használhatatlan

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Egyáltalán nem pigmentált, még a szürke festék sem jön belőle, használhatatlan

orsolyap

2018. augusztus 17.

Elég drága, ahhoz képest, amennyit tud. Filckinézet, vastagon fogó ceruza vége, ami mázgás, így utána kell igazítani. Többet vártam egy Astortól. Sminkfixálóval fent marad, egyébként nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

tiamoitalia

2018. január 7.

Azt hittem, hogy csak az én tusom nem fog végképp, de az itteni véleményeket olvasva kiderült, hogy nem. Ritka sz*r.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

wifee

2018. január 7.

Ez valami borzasztó. Sajnálom, hogy nem néztem meg itt a véleményeket mielőtt megvettem. Nagyon halvány, a tus vége egyáltalán nem fog, mélyfekete helyett szürke színű az is csak úgy ha előtte jól kinyomkodom a festéket a filcbe. Teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Buklika

2017. december 27.

Érthetetlen, hogy ez a termék hogy ment át a gyári teszteléseken, nem még a minőségellenőrzésen....
Nehezen, alig fog, és vigyáznom kell hogy a filc hegye mindig lefele álljon hogy elegendő folyadék jusson bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Bradshaw

2017. október 19.

Miért nem néztem meg előbb az odalt...... HÁt nekem se jött be. Szép hegye van. Azt hittem könnyű lesz vele dolgozni, de pont a hegye nem fog a filcnek. Nem tudok a szemem közepén szép vonalat húzni. Én a vékony vonalak híve vagyok, szempilla sűrítésre használnám, de tényleg nem fog a hegye. olyan szomorú vagyok. pénzkidobás volt, és vehetek másikat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

jk23

2017. október 19.

Alig van színe, nem is igazán tartós. Akcióban vettem, de egyáltalán nem használom, nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

KisManka

2017. október 11.

Nekem nagyon tartós és igazi mélyfeket színe van. Használat után én kicsit le szoktam törölgetni, hogy a szemfesték és púder ne maradjon rajta. Általában Glamour/Joy napokon szoktam belőle betárazni 1 - 2 darabot és mindig kibírja a következő kuponos napokig úgy hogy naponta használom! Szóval csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Moefoe

2017. július 10.

Lehet, hogy én választottam rosszat, de kb 2 hét után kiszáradt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Lehet, hogy én választottam rosszat, de kb 2 hét után kiszáradt :(

Szucsnori

2017. július 10.

Nekem egyáltalán nem vált be. Nem elég intenzív a színe, nagyon könnyen elkenődött és nagyon hamar le is kopik. Számomra nagy csalódás volt ez a tus, sokkal jobbakat használtam már ennél kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.