Astor

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sargaeper, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Pillanatok alatt megszárad, nyomában csodálatos fény marad.
  • Szép fényt kölcsönöz a körmöknek.
  • Színes körömlakk felé kenve meghosszabbítja annak "élettartamát" és fényét.
  • Segít megelőzni a körömlakk töredezését.

Beauty88

2019. október 14.

Mint minden Astor lakk, ez is minőségi. Hosszú hónapok múlva sem szárad be, szép fedés, gyorsan megszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

eeeee

2018. december 19.

Minden lakkozásnál használok alap és fedőlakkot is, ez egy híg állagú, szépen terülő, nagyon gyorsan száradó fedőlakk ami az alatta lévő rétegeket is pillanatok alatt megszárítja. Szép fényt ad a lakkozásnak és mint a fedőlakkok általában, tartósabbá teszi a manikűrt.
Nagyon szerettem, sajnálom, hogy már drogériás szinten nem elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Nagyon szerettem, sajnálom, hogy már drogériás szinten nem elérhető.

ANDREAA

2018. november 11.

Jó minőségű, jó kis fedőlakk és ami tényleg plusz pont, hogy valóban segíti a színlakk száradását és, ha este lefekvés előtt lakkozok, reggelre nem lesz párna lenyomatos a körmöm! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

Mona29

2018. november 7.

Több üveggel elhasználtam ebből is, de nem lett a kedvencem. Oké, hogy viszonylag gyorsan szárít és akcióson szuper az ára, de! Nekem majdnem minden használatkor csíkos lett a lakkozás. Kentem én vékonyan, vastagon, de nem sikerült rájönnöm a helyes technikára. Csak olyan lakkozáshoz tudtam használni, ahol nem látszott a csíkozás, pl. glitteres lakkoknál (amit meg ritkán használok). A háromnegyedétől pedig javíthatatlanul besűrűsödött és a sok halászgatásról buborékos is lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

pzita93

2018. szeptember 2.

A legjobb fedőlakk volt a világon. 3 másodperc alatt koppanósra száradt, szép fényt adott, és tartós volt. Sajnálom, hogy már nem kapni. Marad a Seche Vite :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

MissPoppy

2018. augusztus 13.

Sajnálom, hogy már sehol nem találom. Mióta egyszer kipróbáltam, csak ezt használtam, de sajnos nem tudok újat venni :( Nagyon bosszantó hogy állandóan kivonogatják a palettáról a jól bevált és megszeretett termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

2018. május 25.

Egyik legjobb fedolakk. De nem olyan jó, mint a sally hansen big shiny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Egyik legjobb fedolakk. De nem olyan jó, mint a sally hansen big shiny.

csill87

2018. április 30.

Kár, hogy csak most találtam rá, szuper cucc. Aki még látja valahol, érdemes megvenni.

Ud.: Hosszabb távon be kell látnom, hogy nem vált be, nem bánom hogy nem lehet kapni már. Közel sem olyan tartós vele a lakkozás, mint az Essence fedőlakkjaival

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

szixiclaire

2018. április 25.

Valóban gyorsan szárad, szeretem mert sose nyomódik el, nagyon vékonyan lehet felkenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

Audrey80

2018. február 28.

Tényleg nagyon-nagyon gyorsan szárítja a lakkot, de nem hosszabbítja meg a lakkok élettartamát, sajnos hamarabb kopnak inkább, nem fogom újravenni, akkor inkább a Seche Vite-et.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)