Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   1800-2200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: alexxa94, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2017. október 29.

Ár:   1800-2200 Ft
Kiszerelés:   10,5 ml

Erős és göndőr pillák, a meghajlított kefés applikátornak köszönhetően.

pnkvln

2018. december 14.

Az egyik kedvenc spiráljaim közé tartozik. és nem csak a csomagolása miatt! Könnyen felvihető, az állaga sem rossz, nem csomósodik és az egyetlen ami nem kenődik fel a szemhéjamra! Nem kell előtte szempillagöndörítőt használnom, mert így is nagyon szépen kiemeli a pilláimat! A színe is gyönyörű fekete, ami egész nap tartós! És viszonylag régóta használom, csoda hogy nem száradt ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

keserutimi

2018. augusztus 19.

Ez volt a legjobb a Seduction szériából. Szép pillákat csinált, jó volt a keféje. Többször újravettem, még nővérem is beruházott rá egyszer, mert neki is nagyon tetszett, miután kipróbálta. Aztán egyszer csak nem lehetett többé kapni, kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

ariiratku

2017. december 7.

Az egyik első szempillaspiráljaim közé tartozott. Talán a külcsi fogott meg elsődlegesen :) Láthatóan göndörítette a szögegyenes szempilláimat. A színe intenzív fekete. Az alsó szempilláimat már kicsit nehezebb volt kifesteni. A szempillagöndörítőt ő sem szerette, mint a többi nem vízálló szempillaspirálom se, mindig "kirúgta" magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Niobe28

2017. július 15.

Nekem a kedvenc szempillaspirálom. Már elhasználtam belőle párat, voltak ugyan kalandozásaim, hiszen ott van az emberben a kisördög, hátha van jobb, nyilván vonz az újdonság, de mindig ugyanerre térek vissza. Nagyon hosszú idő alatt szárad ki, szép, ívelt pillákat csinál, nagyon jól szétválasztja azokat, nem csomósodik. Egy rétegben is tökéletesen fed, én két rétegben használom és így sem csomósodik. Kenterbe ver sok luxuskategóriás spirált. Nagyon jól lemosható. A reggeli smink során felvitt réteg még estére sem pereg le a szemem alá. Nem vagyok rá büszke, de volt már pár alkalom, hogy este nem mostam le, benne aludtam és láss csodát reggel sem ébredtem pandamaci fejjel :) Nekem a drogériás spirálok közül a No.1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Dorothy747

2017. június 21.

Szép, ívelt, szétválasztott pillákat eredményezett, pedig nekem rövidek a pilláim. Nem is csomósodott be, viszont elég hamar elkezdett furi szaga lenni. Először lenyűgözött, de azért újra nem venném. A szemek sarkainál egyébként jól használható, a rövid pillákat is befedi, szóval igazából rosszat nem mondhatnék róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Szucsnori

2017. április 14.

Nagyon szerettem ezt a spirált, többször is megvásároltam már. Nekem a szempilláim ezért mindig olyan spirált keresek ami nagyon jól dúsít és szépen ível. Nagyon picit összeragasztja a pillákat, de nem csúnya a végeredmény. Nem kell rétegezni, egyből tökéletes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

napfeny

2017. január 30.

Nagyon szeretem ezt a spirált, többször is újravásároltam már. Relatíve hosszú szempilláim vannak, ezért a célom az ívelés és a dúsítás, a természetes (de azért szembetűnő) hatás megtartása mellett. Ez remekül megvalósul ebben a spirálban számomra. Nem ragadnak össze a pillák. Azonban ha olyan helyre megyek, ahol szeretném a pilláimat igazán sötétté és drámaivá tenni, nem biztos, hogy ezt a spirált választom. Vagy vadul rétegezem... Mindennapokban azonban kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

tamasirebi

2017. január 6.

az egyik legjobb spirál amit valaha használtam... göndörít..dúsít és tartós is:)
Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Újravevős :)

Kriszti00

2016. december 29.

Sok spirált kipróbáltam már,de ez az abszolút kedvencem. Kontaktlencsét viselek, és soha nem irritálta a szemem, illetve szerintem természetes hatást kelt. Mostanában nem látom a boltok polcain, ugye nem vonják ki a forgalomból?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 29.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Igazak a jó dolgok róla,amiket lentebb írnak a többiek.Nekem is bevált,valószínű, hogy veszek még belőle.Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.