Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2017. december 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 500 , Eladó: Ginger55
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Tatabánya , fizetés: Postán maradó csomag vagy foxpost
Ajándék!! Astor Shine Deluxe Jewels Ajakfény
Ár: 0 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés / posta is megoldható (+pk)
cságnes

2018. május 28.

Nagyon nem szeretem. A Rosaline Pearl árnyalatot vettem meg akciósan de még az akciós árát is sajnálom rá így utólag. ragad, borzasztóan büdös szaga van, az üvegben nagyon szép színe van, de az ajkakra kenve csak az arany csillámok látszanak és a tartóssága is nagyon sovány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Kriszti4

2017. január 26.

Rosaline Pearl árnyalatban vásároltam. Diszkrét, nem feltűnő színe miatt hétköznapokon használom. Szép a fénye, nekem nem ragad, az aplikátorát nagyon szeretem, könnyű vele felvinni még tükör nélkül is! A hat órás tartósságot nem tudja hozni, de ezzel nincs problémám. Hátránya, hogy illatát nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Ferita

2016. augusztus 7.

Én kétfélét is vettem,de mindkettő szuper. Nem ragad,gyönyörű a színe. Viszonylag tart is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Jossie

2015. július 1.

Csodálkozom a negatív véleményeken, mert én egészen mást tapasztalok, mint az előttem szólók.
Gyönyörű színe van (037 - Maroon Pearl), nem eltúlzott, inkább visszafogott, így a mindennapokban előszeretettel használom munkahelyemen is. Felkenés után eléggé ragad, de pár perc után ez megszűnik. Tökéletesen hidratál, kissé visszafogott, de nedves, telt hatású, fénylő ajkakat varázsol, pont, amire nekem szükségem van. Aplikátora nagyon tetszik, könnyű vele eldolgozni a terméket.
Igaz, nem hozza az ígért hat órás tartósságot, de néhány óránként újrakenem, így egész nap csodálatosak az ajkaim. ;)
Alkalomszerűen azonos színű rúzsra kenve használom, így intenzívebb színeredményt érek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Takaro

2015. június 15.

Akciosan vettem, de ugy is kar volt. Iszonyuan ragad, nagyon kellemetlen erzes. Szint nem ad, csak a ronda arany csillamokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Someone92

2015. május 12.

Én a 018-as árnyalatot választottam és ezt használom rendszeresen. Szépen csillog, jó színe van, de nem olyan tartós, kicsit furcsa íze van és eléggé ragad is. Még kísérletezek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

maczkovivien

2015. január 25.

Múlt héten vásároltam egy Rosaline Pearl árnyalatút a DM-ben. Én közepes minőségűnek mondanám, picit ragadós, nem túl tartós, de legalább hidratál. Mivel akciósan vettem, így nem panaszkodhatok. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

vds

2014. december 9.

ez volt a másik cucc, amit anélkül vettem meg, hogy utánanéztem volna itt, de hát megtetszett. bár ne tettem volna. rettenetesen ragad, alig tart egy óránál tovább, és az íze is borzalmas. jajj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 9.

toteme3

2014. október 7.

Egy két hete folyamatosan használom, korábban csak alkalomszerűen nyúltam hozzá. A 001-es Crystal Diamond fantázianévre hallgató típusa van meg, még régebben kaptam ajándékba. Mostanában kaptam rá, mivel rájöttem, hogy eloszlatni szigorúan csak az applikátorral szabad, akkor egészen jól bírja - személy szerint biciklizés előtt használom, mivel egyrészt meglepően jól hidratál, másrészt nem szárítja ki a menetszél a számat. Nem kevésbé tartós, mint bármilyen más szájfény amivel eddig dolgom volt, és a túlzott ragacsosság is elmúlik, mire eldolgozom az ajkaimon és egy kicsit megül. Azután megint csak úgy viselkedik, ahogyan a többi is, semmivel nem találtam ezen a téren sem rosszabbnak. Összességében én egészen megszerettem, mivel mindemellett szép fénye is van, nem kelt túl "nyálazott" hatást sem. Összességében elégedett vagyok vele, mióta megtanultam használni - igaz nem tudom, mennyire befolyásolja a tulajdonságait a tartós Avon rúzs, ami az applikátorral beleoldódott, miután arra kentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

nyarigabi

2014. május 29.

Rare Amethyst van meg, de lassan érik a kidobása, nem mostanában vettem. De nem használom, mert ragad, kellemetlen az íze, és egy óra után eltűnik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Collagen, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.