Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. május 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Áttetsző, hidratáló szájkontúrceruza.

natulcien

2017. február 7.

Mivel sokféle, fajta rúzst használok rég kerestem egy megbízható ajak primert. Erre a célra egy alternatívát találtam ebben a színtelen kontúrceruzában. Számomra jól működik. Tényleg tartósabbá teszi a rúzsokat, bár hozzáteszem, hogy sosem használom csak magában a rúzs alá. Ezért a 4 csillag. Óvatosan a felvitelnél, mert a vékony kiszerelés miatt könnyen törik. A rúzsozáshoz mindig megfelelően hidratált, előre leradírozott alapot képzek. Erre jön a ceruza, majd az első réteg rúzs ecsettel, amit por púderrel fixálok, majd erre jön a második réteg rúzs. Körbe száj kontúr alapozóval és kész is. Egy ilyen módon felvitt tűzpiros rúzs is kibír egy szendvicset, és egy sütit, innivalóval. Egy kis igazítás a lakoma után és újra tökéletes a sminkem. Megjegyzem lemosni sem egyszerű egy ilyen biztos alapot, de egy kis olajos vattás áztatás ezen is segít. Aki tényleg biztosra akar menni pedig még egy színezett szájkontúrt is rakhat a színtelenre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Black Fairy

2016. szeptember 11.

Gyanús, hogy rosszul vagyok bekötve, mert én nagyon szeretem ezt a terméket...Mivel nagyon sok különböző árnyalatú rúzsom van, mindig áttetsző ajakkontúrokat választok magamnak (kivéve ha nagyon beleesek egy színbe xD), nagyon praktikus a tekerős megoldás, nagyon jó használni, szépen megtartja a rúzsokat (általában erős rúzsokat használok, az én "nude rúzsom" az erős, mélypiros, de imádom a vörös, bordó, szilva, sötét lila rúzsokat is), hidratál is, és igazából az ár-kiszerelés arány is egész jó...:)
Csak azért négy csillag, mert nem érzem "csoda" terméknek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Csak azért négy csillag, mert nem érzem "csoda" terméknek. :)

vkati15

2016. augusztus 12.

Mint szájceruza nekem nem működik, egy erős rúzst az ő segítségével nem tudok használni, de tényleg kellemes felkenni és használni (gondolom a hidratáló hatása miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

mujerconfused

2016. június 13.

Eddig elég nagy csalódás, igazából semmi hatását nem tapasztaltam, még jó, hogy kuponnal csak a felét fizettem érte...
Lehet, hogy van vmi trükkje, még sosem volt szájceruzám, ha lesz javulás, majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.