Best of Beauty 2019

Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. május 15.

Kategória:   Sminkek szájra

• matt finish
  • krémes, hidratáló textúra
  • nem ragad

5 árnyalatban kapható

crazy

2016. október 1.

Imádom! Nem rég kaptam ajándékba a vörös színűt és nagyon tetszik, szerintem gyönyörű és tartós!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

Alexandra91

2015. május 29.

Szeretem nagyon szép színe van keveset szoktam használni így nagyon természetes hatása van.Csak az a problémám hogy nem olyan túlságosan tartós és kicsit szárít. De ezek ellenére tetszik 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

alidak

2015. március 12.

Nekem a narancsos piros árnyalat van meg. Megvettem, mivel azt hittem, tartós, telített színű ajakszínező, mint a többi matt színező. Hát a szín nagyon pigmentált, nagyon szép, az biztos, az élénkségével nagyon elégedett vagyok, viszont a tartósságával kevésbé. Az előttem szólval ellentétben nekem nagyon hamar kopott a szín akkor is, ha nem ittam vagy ettem. Tudom, hogy tartósságot nem ígér, viszont nálam egy nagyon fontos szempont az ajakszínezők esetében. Így is megkapta volna a négy csillagot a gyönyörű színe miatt, de! egy másik dolog, amit nagyon utálokaz ajakszínezőknél, rúzsoknál, ha fodrozik a szélük, a szín beleül az aprócska redőkbe a száj szélén. Ez a színező azonnal befolyik az aprócska redőkbe, és közelről nem néz ki jól. Ajakkontűrrel még nem próbáltam, mert nincs találó színem, de updatelem, ha változást észlelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!