Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: c.ancsa, Módosítva: 2013. január 23.

Tegye szempilláit különlegesen dússá és elegánsan íveltté.
Az egyedülálló, éjfekete formulában található intenzív pigmenteknek, az elegáns fekete orchideának és a Lycra®-nak köszönhetően tekintete olyan bársonyos lesz, mint amilyenről minden sztár álmodik.
Az exkluzív, „csokornyakkendő” formájú kefével hibátlan, páratlanul dús szempillákat varázsolhat magának. Az eredmény pedig valóban drámai lesz.
Valósággal kényezteti szempilláit, melyek nem nehezednek el, bársonyosan feketék és különlegesen rugalmasak lesznek!

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euPVP 0 0Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0C18-36 Acid Triglyceride eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Talc 1 0Sodium Hydroxide Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2Prunus Armeniaca (Apricot) Wax Hydrolyzed Wool h HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer C12-15 Alkyl Benzoate eo Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Tribehenin eo Saccharomyces/ Silver FermentColloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentHydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Ceramide 2 PEG-10 Rapeseed Sterol ti I eu Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Palmitoyl Oligopeptide pep Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Black 2 / CI 77266 sz Ferric Ferrocyanide sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ultramarines sz 0 0

ancsirigo

2014. október 10.

A csomagolás nagyon szép, s mivel ez előtt is egy Astor spirált használtam, gondoltam megveszem, nagy baj nem lehet, az előző is bevált.
Hát, mit mondjak. Rettenetesen hamar beszáradt.
Különösebb "WOW" hatást, nálam nem ért el, jobban szerettem az előző spirálom.
Számomra ennyi pénzt nem ért meg. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Hát, mit mondjak. Rettenetesen hamar beszáradt.
Különösebb "WOW" hatást, nálam nem ért el, jobban szerettem az előző spirálom.
Számomra ennyi pénzt nem ért meg. :)

Oraculum

2014. június 3.

Rengeteg Astor spirálom volt, de ezt a kollekciót nagyon szerettem.
A csomagolás nagyon tuti, az összetétel fura, mert kenődik, de az arany csomis még jobban működött rajtam, mint ez a fekete és az nem csinált ilyeneket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Rengeteg Astor spirálom volt, de ezt a kollekciót nagyon szerettem.

dda

2014. március 2.

annyira régóta használom ezt a típust, hogy nem emlékszem, előtte mivel működtem. nem mondom, hoyg csodát tesz, de nekem sosem lesz pandamedve a nap végére, csak ha esetleg belebőgök, akkor pereg le, ha nagyon durván megdörzsölöm a szemem, vagy elalszom benne, és egyáltalán nem jellemző a légyláb-effekt sem. a festéke szerintem nagyon jó minőségű, néha próbálkoztam időközben mással, de mindig kénytelen vagyok megállapítani, hogy ennél jobbat ennyiért nem találok. nagyjából 2-3000 ft körül mozog, és nekem olyan 4 hónapig elég. őrülten ívelt és dús pillákat nem produkál, de nem is bánom, mert hozott anyagból dolgozik. én nagyon szeretem, szerintem ez a megbízható kategória, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

sziszo

2014. január 17.

Nekem bevált. Ezt használom egy éve és szerintem újraveszem. Szeretem az Astor spirálokat. Úgy gondolom, hogy a reklámban mindegyik lányon műszempilla van, így csak azt várom el, hogy a sajátomat széppé tegye, arra meg tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

atilivi

2013. augusztus 25.

Kipróbáltam, többet tuti nem veszem meg... A keféje jó, használni is könnyű, de lepereg, elkenődik a nap végére és tiszta panda maci leszel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

S.K

2013. augusztus 24.

Megnyerő a csomagolása, könnyen felvihető, kinyitja a tekintetet. Viszont nekem egy idő után szemcsékben lepotyog, fekete pöttyöket létrehozva a szemem alatt :-) Az ára is borsos, de szerencsém volt ezzel, mert kuponnal olcsóbban hozzájutottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

szilva1987

2013. május 8.

Gyönyörű, igényes csomagolás, nem kell 100x áthúznom a pilláimat, hogy elég festék kerüljön rá, nem kenődik fel és nem pereg le. Nekem bevált, bár különösen dússá és íveltté nem tette a pilláimat, ezért kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

marinababa92

2013. április 25.

pár hónapja kaptam kb heti egyszer használom,eddig bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

pár hónapja kaptam kb heti egyszer használom,eddig bevált!

sephora

2013. április 14.

Nagyon szép, igényes kidolgozású a csomagolása, a kecses forma és a domború felületű virágminta exkluzívvá teszi a spirál megjelenését.
De sajnos csalódást okozott. Bár a keféje nekem nagyon bejött, szép pillákat lehetett vele varázsolni, de nagyon-nagyon hamar beszáradt! Kb. 10 használat után már éreztem, hogy csomósodik a festék, nem vihető fel egyenletesen és összetapasztja a pillákat.
Kár érte, mert a tetszetős külső egy gyenge közepes minőségű festéket rejt magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Masnislány

2013. február 25.

Alapjában véve nem rossz spirál.
Egy hónapja használom kb., de a hatása szerintem egyáltalán nem felel meg a reklámszövegben leírtakéhoz képest.
Nagyon szépen szétválasztja a szempilláimat, de egyáltalán nem annyira fekete, mint amennyire én vártam.
A csokornyakkendőnek ígért forma egy egyszerű, a közepén egy kicsit ducibb kefe.
Én jóval nagyobb hatást vártam tőle, de alapjában véve tényleg nem rossz-ahogy azt már fent említettem.
(Azért csak 3*-ot adok neki, mert sokkal többet vártam tőle.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Alapjában véve nem rossz spirál.
(Azért csak 3*-ot adok neki, mert sokkal többet vártam tőle.)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.