Aura

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 25.

Erősen pigmentált szemfesték, hosszan tartó hatással. Könnyű alkalmazni, jól satírozható, építhető. Bársonyos textúra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Black Fairy

2019. január 12.

Én 1100 forintért vettem meg, a Sunset brown árnyalatot...Nagyon szép fényes, pigmentált termék, nagyon könnyű eldolgozni, a csillámok nem peregnek...nem ül bele az aprócska szemráncaimba (se a redőkbe), nem folyik el, de néhány óra után eltűnik...nyomtalanul...mintha sose kentem volna fel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

lois

2018. január 30.

Nagyon szeretem, csillogós és jól pigmentált, egy sötétlila árnyalata van meg, ami a tökéletes smoky sminkem kötelező darabja. Tartós, nyáron is szépen megmarad. Semmi rosszat nem tudok róla mondani én sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

balankaa01

2016. augusztus 21.

Csodásan fénylik, primer nélkül is intenzív színe van, primerrel meg pláne! Szépen eldolgozható, tartós is, én nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Szilikonok: Dimethicone