Aura

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 25.

Víz-alapú formula, mely használható önmagában vagy smink alá primerként, hogy még jobban elősegítse a bőrt <br />az alapozáshoz. Használatával az arcbőr láthatóan simább, ragyogóbb, több tónusú megjelenést biztosít.

EszterBera

2018. június 18.

Látom nagyon vegyesek itt a vélemények, én a kedvelők táborába tartozom.
Szerintem az a titka, hogy nem kenni kell, hanem a tág pórusos részbe ütögető mozgulattal vinni. És keveset, csak a kényes részekre.
Eleinte bénáztam vele, mert nekem is ledobta kukacokban az alapozót utána, de a titok az ütögetés mindkét termék esetében.

Nem ezt várom egy primertől, ezért tovább próbálkozom a kereséssel, de nem is utáltam, pórus összehúzó feladatát ellátja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Látom nagyon vegyesek itt a vélemények, én a kedvelők táborába tartozom.

SchmitterBettina

2018. április 18.

Ma dobtam ki a kukába! Még az egy csillagot sem érdemli meg. Semmire nem jó, nemhogy arra, amire árulják. T zónában tágpórusu kevert bőrrőm van, ami sajnos az alapozó alatt 3-4 óra után nagyon zsíros és csúnya. Felkentem már akkor borzalom volt. Zöld színe van, vizes átlaggal, ha nem vagy elég gyors akkor rá sűrűsödik az arcokra . Bármilyen alapozó kukacosodik, egyszerűen nem lehet alapozót rá kenni. Borzalom! A pórúsokat jobban kiemeli, bele ül az alapozó. Soha többet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Oila

2018. április 18.

Ezt a terméket nagyon nem szerettem. Ahogy előttem is írták, vizes, nem homogén állaga van, nagyon erős illata, és bár a zöldes szín nem rossz ötlet, valamelyest korrigálja a pirosságot, ami jellemző lehet pattanásokra hajlamos bőrnél, de nekem is nagyon kukacosodott, gyakorlatilag pont arra nem tudtam használni,amire való, hogy alapozót tegyek fel fölé. Az igaz azonban, hogy jól mattított, viszont a pórusokat nem takarta el, az orromon még mintha inkább beült volna a pórusokba és kiemelte volna őket. Nekem a szilikonos primerek sokkal jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Corra

2017. augusztus 5.

Nagyon fura állaga van: vizes, és valahogy nem teljesen homogén, könnyen fröcskölődik kinyomáskor. Az erősen zöld színe is furcsa, az illata pedig nekem kicist erős. Viszont fantasztikusan végzi a dolgát. Még fényvédő mellett is tökéletesen mattan tartotta a zsírosbödön-szerű csillogásra hajlamos bőrömet, pedig ma kb. 37 fok lehet odakint nálunk, itt bent pedig 31. Igaz, hogy még mattító púdert is tettem fölé, de az önmagában nem tudja ezt, ezért mindneképpen a primernek tulajdonítom a mai nap sikerét. Ebben a kombinációban az én bőrömön nem természetellenesen matt a végeredmény, hanem pont olyan, amitől ápoltnak érzem magam, és ebben az árkategóriában ezt más általam próbált primer nem tudta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

hedvig17

2017. július 17.

Szuper kis termék. Brutálisan mattít, csak délután kell egy minimális kis púder a problémás területekre. A bőrömet nem bántja, nagyon jó az illata - nekem legalábbis tetszik, pillanatok alatt beszívódik, friss érzést és nagyon szép bőrképet ad.. Ajánlott azért aláhidratálni a bőrtípusnak megfelelően. Sminkelni jól tudok rá (elegendő a CC krém rá). Pattanásokat és egyéb csúnyaságokat nem okozott, szóval ötös. Ajánlom érzékeny bőrűeknek is. Az elmúlt hetekben a kánikulában teszteltem és még a 35 fokban sem folyt meg a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.