aussie

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nuca, Módosítva: 2015. április 3.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolók

3 perces csodatévő mélykondícionáló pakolás a rakoncátlan szálkás hajra. Aloe Vera és ausztrál jojobamag olaj kivonattal.

zöldike'91

2017. december 21.

Újravevős! A szőkített hajamat szépen regenerálja, hidratálja. Kicsit tovább hagyom rajta, és alaposan beledolgozom a hajvégekbe. Nekem nagyon tetszik az illata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

tszofia

2017. szeptember 23.

Nekem nagyon bevált. Kicsit drágának találom (főleg akciósan Tescoban szoktam venni) ezért nem ezt használom minden alkalommal, de már a heti egy alkalom is sokat segít. Nagyon puha, fényes, könnyen fésülhetővé teszi a hajam. A szálló statikus hajamat is kordában tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

kismadár

2017. február 22.

Nem rossz kis hajpakolás, de nem is lett a kedvencem. Ápol, de volt már ennél jobb is. Szerintem túlárazott, viszont az isteni illata miatt nagyon imádom. Táplálta a hajam, de egy erősen igénybe vett hajjal nem hiszem, hogy tudna bármit is kezdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Dudu195

2017. január 22.

Kb 10 hónapja vettem de még mindig van benne...valamiért mindig másik után nyúlok. Korpás lett tőle a hajam és az illata borzalom, ráadásul erősen benne is marad. Nagy reményeket fűztem hozzá de sajnos csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Kriszta217

2017. január 5.

Vékony, festett szőke hajam van.
Nagyon könnyen ki tud száradni természetesen főleg a vége.
Nem 3 hanem kb 10-15 percig hagyom rajta biztos ami biztos, de a használata után olyan hidratált a hajvégem hogy örörm nézni és megfogni.
Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Vékony, festett szőke hajam van.
Nagyon könnyen ki tud száradni természetesen főleg a vége.
Imádom.

boni04

2015. július 9.

A hajam erősen hullámos. Két gondom van vele, egyrészt a frizz hatás, főleg hajmosás után, száll, összevissza áll.. A másik, hogy hajmosás után közvetlenül kiszárad a fejbőrőm, és hámlani kezd. Érthető módon eddig az utóbbi problémára fókuszáltam, de sehogy se akart elmúlni, semmilyen sampontól.
Amióta ezt a balzsamot használom, (ezzel együtt: AUSSIE FRIZZ MIRACLE SAMPON) hirtelen elmúlt! Mindkét probléma pipa! El sem hiszem :D

Az illata nekem nagyon bejön, rajtam meg is marad, egyszóval én ennél maradok egy ideig :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Nuca

2015. április 8.

Szerettem volna szeretni. Nagyon próbálkoztam, de nem. Az még nem is zavarna, hogy nagyon mű az illata, de nem, hogy javít a "frizz" helyzeten de még generálja is. Ha 3 percig van a hajon, akkor nem történik semmi. De én elkövettem azt a hibát, hogy fél óráig hagytam fenn, majd hagytam, hogy magától száradjon meg a hajam. Reggel egy oroszlános kóc gömbbel a fejemen ébredtem, kifésülhetetlen volt és kóc, kóc minden hol. a vicces az, hogy a spriccelős kimosást nem igénylő balzsamával tudtam csak javítani a helyzeten. Drága és még csak nem is használ ez a pakolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice