Best of Beauty 2019

aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2013. január 24.

Kategória:   Hajápolók

Megviselt, fénytelen hajra.

szlilly

2018. július 11.

Az egész termékcsaládot imádom. Valami isteni az illatuk (ami ráadásul sokáig megmarad nekem a hajamban), és a hatása is tökéletes. Nekem annyira szépen kifésülhető lesz a balzsamtól a hajam. Minden második hajmosáskor pedig ezt a pakolást is alkalmazom (bár ilyenkor nem 3 percig hagyom a hajamon, hanem legalább 15-20 percig. Gyönyörű puha, könnyen kezelhető haj lesz az eredmény, ami tényleg nem lapul le és nem olyan szálló fényes haj lesz, hanem megmarad a szép tartása a fényesség mellett. Egyszerűen csoda ez a pakolás, mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

cili9

2018. június 12.

Shine samponnal együtt használom, teljesen jól működnek együtt, másodszorra vettem újra. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 12.

AppleMaple

2018. április 8.

Nagyon elégedett vagyok vele. Kellemes az illata és a használata után aaaaannyira jól érzi magát a hajam. Plusz pont a tubusért is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

hpetra

2017. szeptember 23.

Én általában hajmosás előtt szoktam használni,mert különben elnehezíti a hajam.Rossznak nem rossz,de olcsóbb hajpakolások is tudják azt,amit ez.Pozitívuma,hogy a fakó hajból is ki tudja hozni a legjobbat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Rebeka020

2017. január 6.

Olyan jóó! :)
Imádom az illatát, és azt amit művel a hajammal, szinte azonnal puha lesz.
Ez az eddigi legjobb balzsam amit használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Olyan jóó! :)
Imádom az illatát, és azt amit művel a hajammal, szinte azonnal puha lesz.
Ez az eddigi legjobb balzsam amit használtam.

CsengeJV

2016. január 16.

Megviselt, szőkített fénytelen hajamon már az első használat után hatott. Gyönyörű fényes lett, pont amilyenre számítottam. Az illata kellemes és a hajam sem zsíroodik tőle jobban. Megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

AlizRozsahegyi

2015. október 23.

Ma használtam először. Pár hete használom az Aussie termékcsaládot imádom a sampon+ balzsam kombómat ezt most kaptam hozzájuk. Hajmosás után felkentem és nagyon sima és puha lett tőle a hajam egyből! Viszont a balzsamjától is ugyanilyen lesz így nem hiszem hogy fogok még belőle venni,mert a balzsam ugyanezt a hatást éri el. Én egyenlőre imádom ezt a termékcsaládot majd kiderül pár hónap múlva is így leszek-e vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

marryjane

2015. szeptember 24.

"Luxushatás" élményem volt az illatával kapcsolatban. Azonnal bepuhult a hajam, amikor rátettem hajmosás után.Csodálatos fénye lett a hajamnak, megújult tőle. Sajnos 2 nap alatt bezsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

emcuscicus666

2015. augusztus 17.

Miutan megtalaltam a tokeletes hajpakolast John Friedanal, igy ez a termek visszacsuszott a masodik helyre.
Teszi a dolgat, a samponnal es balzsammal egyutt hasznalva nagyon szep fenyes hajat varazsol, amit konnyu kifesulni, es elettel teli.
Csak 4*, mert talatam nala jobbat, ami valoban csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Csak 4*, mert talatam nala jobbat, ami valoban csodaszer.

GNóri

2015. július 14.

Nem is tudom, hogy a márkára, vagy magamra legyek mérges, amiért bedőltem neki. Sajnos bevallom, az aussie esetében engem a külsőségek befolyásoltak: mindenki imádja, mindenki sztárolja, mindenki várta, hogy megjelenjen itthon is. Levett a lábamról ez az ausztrál életérzés, a cuki kenguru, a designos csomagolás, a vicces feliratok a flakonokon, és az imádnivaló illat. Az sem érdekelt, hogy az összetevők nem a legszebbek, és itt a KM-en döntően kétféle ellentétes vélemény van: valaki imádja, valaki utálja. Annyira imádnivalónak tartottam ezt a márkát, hogy beszereztem a miracle moistól a sampont, és a fújós spray balzsamot, majd ajándékba kaptam a miracle shine-ból szintén a sampont és balzsamot, valamint a 3 perces pakolást.
Annyira próbáltam szeretni, annyira szerettem volna, hogy használjon..az elején még bemagyaráztam magamnak, hogy nem is rossz, és biztos még párszor használni kell, hogy jó legyen az eredmény....de nem.
Bocsánat, hogy ezt mondom, de az aussie egy nagy zsák fos.
A pakolásoktól mindig szép fényes, puha, selymes a hajam, már hajmosás közben is érzem, hogy jobb a tapintása. Ez a pakolás konkrétan semmit nem csinált a hajammal. Vártam a hajmosás utáni szokásos szép fényes loboncot, de semmi. Pénzkidobás. A párszáz forintos kallos pakolások mérföldekkel hatásosabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Bocsánat, hogy ezt mondom, de az aussie egy nagy zsák fos.

Hidratálók: Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2