aussie

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Hajápolás

Sampon festett hajra ausztrál vadbarack-kivonattal, mely fényessé és élettel telivé varázsolja a hajat.

Csipetke

2019. január 6.

En alig érzem a barack illatot. De ez cseppet sem baj számomra. Egész hajmosás közben azon gondolkodtam mire emlékeztet az illata. Mire a balzsamhoz értem eszembe jutott. Gyerekkorom tetkós ragójára. Annak volt ilyen fincsi illata. Azért is örülök ennek, mert annyira nem nem szeretem a barack illatú kozmetikumokat. Szóval nagyon jó illata van 🙂 Ugyanúgy kevés kell belőle a hosszú hajamra mint egy másik társából. Kellően habzik és tisztít. Egy nagyon picit össze állt tőle a loboncom miután lemostam, de a balzsamjával együtt szuper. Fényes lett tőle a hajam és lágy. Igaz festett hajra van, de en már 2-3 hónapja nem festettem be mert szerencsére nem látszik a lenövés és tudom pihentetni egy kicsit. Ebből a szempontból nem tudok róla nyilatkozni. De összességében szerintem jót tett a hajammal és jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

juditkaa70

2018. január 6.

Finom barack illatú sampon,viszont nehezen vagy alig habzik. még a 2. hajmosásnál is, Jobbnak gondoltam ezt a márkát,mert,azért nem olcsó kategória. Csalódás számora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

bloggie

2017. december 15.

A finom barackillat még 2 nap múlva is érződik a hajamon. Jól habzik, elég egy kicsit használni belőle. De picit kiszárította a fejbőrömet. Elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Rekazs

2017. október 1.

Több mint egy hónapja használom ezt a haj sampont. Jól habzik jó az illata de nem tudtam hogy mitől hullik iszonyatosan nagyon a hajam aztán rájöttem a többi komment alapján hogy a sampontól. Eddig azt hittem hogy esetleg időjàrás miatt de rá kellett jönnöm, hogy mióta ezt használom azóta úgy hullik a hajam mint egy kutyának aki tavasszal vedlik. Iszonyatosan kiszárította a hajvégemet és nem győzök rá pakolást tenni illetve olajat. Nagy csalódás volt, "szerencsémre" kaptam így nem dobtam ki ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

a12smuk

2017. szeptember 6.

Nem kímélt ez semmit...se a hajamat se a hajfestéket se a fejbőrömet......Csókoltatom azt,aki ezt kitalálta:-"there's more to life than hair but it's a good place to start"...-igen,jó kiindulópont volt ahhoz,hogy úgy vakarózzak tőle,mint egy bolhás-korpás kenguru,második hajmosás után,mert gyakorlatilag szétszárította a fejbőrömet.Ráadásul a festékkel sem kíméletesebb.Ez a cég filozófiája,az enyém meg az,hogy az életben nem veszek még egyszer ilyen...khm...sampont.
Jaaa,az illata,na,az tényleg jó....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Jaaa,az illata,na,az tényleg jó....

Vanda234

2017. április 18.

Nagyon jó illatú és szép végeredményt igér és ezt be is tartja csodakat művel a száraz festett hajammal. Csak ajánlom ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

nyufnyuf

2017. január 4.

Imádom!
Száraz/festett hajammal csodákat tesz! Ugyan azt meg kell jegyeznem, hogy ugyanannyira kopik a festék tőle, mint a többi normál balzsamnál, viszont eszméletlenül rendbe rakja a hajamat! Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Imádom!

Lierre

2016. február 11.

Az illatán kívül kevés pozitívumot tudok mondani... Gyorsabban zsírosodó hajtövek, száraz hajvégek, a színével sem volt túl kíméletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 11.

CandyAngi

2015. december 7.

Az isteni illata fogott meg először. Szép fènyes a hajam tőle. Bevált

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 7.

Az isteni illata fogott meg először. Szép fènyes a hajam tőle. Bevált

farkaskitcso

2015. november 24.

Sokaig csak nezegettem az aussie termekeit, mikor lattam az adott uzlet polcain, az ara mindig eltantoritott. Azota beszereztem ket sampont, harom balzsamot es egy szarazsampont.
O lett az egyik samponom. Olcsobban vettem, a festett hajam miatt valasztottam. En a szarito "hatasat" nem tapasztaltam, nekem alap a balzsam minden hajmosasnal es nehany masik samponnal, balzsam mellett is sokkal-sokkal rettenetesebb es kezelhetetlen volt a hajam, ezzel nem jartam igy.
Nekem az illata nagyon bejon, ez a barack szamomra abszolut telies illat, szoval a hideg bekoszontevel meg elvezem is ahogy illatozik a hajam.
Ujra venni az ara miatt nem fogom, noha a ket sampont felvalltva hasznalom negyedik honapja, heti ket-harom hajmosassal, tehat ugy erzem kitart, igaz a hajam csak a vallamig er, de a szuksegesnel mindig tobbet nyomok ki, veletlen.
A minusz egy csillag is csak az ara miatt van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

A minusz egy csillag is csak az ara miatt van.

Antioxidánsok: Santalum Acuminatum (Quandong) Fruit Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Santalum Acuminatum (Quandong) Fruit Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology