Best of Beauty 2019

aussie

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. május 28.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajápolás

3 perces mélytápláló pakolás hosszú hajra eukaliptusz-kivonattal.

Regi84

2018. február 26.

Nem rossz, de inkább balzsam, mint pakolás. Sajnos semmi extrát nem tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Nem rossz, de inkább balzsam, mint pakolás. Sajnos semmi extrát nem tud.

dalmahrvth

2017. szeptember 23.

Nekem nincs kifejezetten hosszú hajam, mágis rá esett a választásom, és nagyon- nagyon meg vagyok vele elégedve.
Száraz a hajam, a világon nincs annyi hajvégápoló olaj ami önmagában ezen segítene.
Itt lép a képbe ez a pakolás, ami egyszerűen újra életet lehelt a hajamba... biztos hogy újraveszem, samponnal-balzsammal együtt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

dorcus89

2017. július 22.

Imádom ezt a hajpakolást. Szinte csodát tesz a hajammal. Iszonyatosan puha és szép fényű lesz tőle. A samponjukat is használom, de más samponnal is tökéletesen működik. Nagyon sokáig elég egy flakonnal, pedig hosszú hajam van, de nem kell belőle sok és ami nagyon pozitív, hogy nem zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Tschi

2016. december 18.

A gyártó samponja és balzsamja mellé használom ezt a terméket, és én személy szerint odáig vagyok érte. Derékig érő hajam futás (a hét hét napján) közben lófarokba fogva mindig összegabalyodott a nagyon száraz részek miatt, mióta ezt használom, azóta szinte megszűnt ez a problémám. Az illata nekem bejön, a hajam szép fényes, és ápolt tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

TaBePa

2016. szeptember 23.

Ugyanolyan, mint egy átlagos balzsam, semmi pakolás hatás. Az illata finom, visszafogott, de csodát vagy legalább nagyobb fényt nem ad. Nagyon drága, és így, hogy sokkal olcsóbb termékek jóval többet nyújtanak ennél...Soha többet nem veszek ilyet, abszolút túl van értékelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Kitty23

2015. november 9.

Nekem semmit sem ért, és az ára is drága. Ha elfogy biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Nekem semmit sem ért, és az ára is drága. Ha elfogy biztosan nem veszem újra.

Kamflora

2015. augusztus 21.

Nalam egyetlen negativuma az ara, de a hajam nagyon halas a hasznalata utan, igy kiegyezem vele. A 3 perces pakolas pont nekem valo, hiszen altalaban nem erek ra torolkozovel a fejemen rohangalni a lakasban, de a rovid ido ellenere is fenyes, puha lesz tole a hajam.
+1 pont: a ketnaponta zsirosodo hajam, amire mar mindent probaltam, ennek koszonhetoen egy nappal kesobb igenyel mosast az eddigiekhez kepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

samelike

2015. június 13.

Nem rossz termék, de lehetne gazdagabb és táplálóbb. Én ezeket várom egy hajpakolástól! Szintén elmaradt a hű-ha érzés nálam. Nem hiányzik a fürdőszoba polcomról, nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Boga24

2015. május 18.

Ezt vagy a 3 Minute Miracle-t is előszeretettel használom minden hajmosás után. Isteni illat, ès táplált haj. A csomagolás viszont nekem nem szimpi, a vègère mindig megszárad a balzsam a kupakban, ès csak úgy tudom használni ha lecsavarom. De ez legyen a legkevesebb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Nuca

2015. március 31.

Hát nem egy csodaszer, lehet, hogy zsírosabb hajra jó lenne de az enyémnek nagyon kevéske. Az illatát szeretem, elég diszkrét, hatása olyan mint egy jobb balzsamé, ehhez képes nagyon drága. Kár pedig nagyon akartam szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glutamic Acid, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology