aussie

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Jade, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Hajápolás

Hosszú hajra való hajbalzsam kétféle eukaliptusz-kivonattal a fényes, puha, kifésülhető hajért, mely nem áll szanaszét.

Kiszerelés: 250ml

takacsdalma98

2017. október 28.

jó terméknem találom de az árát kicsit borsosnak tartom ahhoz képest mit teljesít.
A samponja nagyon szárít , szálkásít a balzsam nélkül használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

A samponja nagyon szárít , szálkásít a balzsam nélkül használhatatlan.

szekelyeni

2017. április 17.

a samponjával ellentétben, ez a balzsam szuper! tetszik ez a viaszos állag, puha és tömött lesz tőle a hajam, nem száll. Akciósan lehet újra veszem, bár a Frizz Miracle felé jobban húzok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Blackxentric

2016. július 21.

A hajam puha lesz tőle, az illata kellemes és a színe nagyon tetszik. Az a kupak viszont borzalmas. Alig tudom kinyomni a balzsamot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

mreni876

2016. május 11.

A samponjával együtt használom. Az illata fantasztikus, nem nehezíti el a hajat. Kicsit húzós az ára egy balzsamhoz képest-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Csenge0822

2015. július 12.

Nagyon jó illata van, krémes balzsam. A hajam puha, fényes és selymes lesz tőle. Táplálja a hajhosszt és a hajvégek is kevésbé töredeznek tőle. Kicsit drága egy hajbalzsamhoz képest, de teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

blackcat00616

2015. június 12.

Durva cucc :3 Nagyon bepuhul a hajam, pedig annyira száraz, hogy szúrja a nyakam, az illatától meg relaxálok :D 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

esztycske

2014. február 26.

Az első pár alkalommal tényleg éreztem a hatását, de lehet, hogy csak azért, mert bemagyaráztam magamnak, hogy ha már ennyi pénzt kiadok érte, akkor az hat, de így hosszabb használat után sajnos már tudok sok jót mondani róla. Harmadik napra a hajam már durván zsíros lesz, ami korábban nem volt jellemző, illetve semmivel nem kifésülhetőbb, mintha csak simán samponoznék. Durva csomók lesznek benne hajmosás után, ami kifésülve már egyből száraznak és sprődnek hat. Ez mondjuk csak a hajam festett részeire vonatkozik, a természetes hajon nem teljesít rosszul, na de használtam már ennél jobbat, fele ennyiért is, úgyhogy szerintem nem megérős. Azért a szövegek viccesek a flakonon :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

ST

2013. szeptember 19.

Már régóta keresem "az igazi" hajbalzsamot, de egyelőre úgy tűnik, számomra ez sem lesz az. Az itteni vélemények alapján vettem meg kuponnal, de az én hajammal semmilyen csodát nem tett, sőt mintha még le is lapítaná, és gyorsabban zsírosodna. Nekem az illata sem tetszik. Komolyan, mintha nem is ugyanarról beszélnénk! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

turquoise_pianist

2013. augusztus 24.

hetek óta szemezek vele, és tegnap végre rá is vettem magam, hogy beszerezzem. ma használtam először, iszonyat puha és fényes lett tőle a hajam, nem érzem, hogy lelapítaná, remélem hosszú távon is ennyire beválik majd. az illatától pedig meg vagyok őrülve, annyira jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Lolatapsi

2013. augusztus 9.

vállig érő festett hajra vettem, és csak azért nem a festett hajra valót, mert ennek jobban tetszett az illata. ami tetszik, hogy kevés elég belőle, jól eloszlatható és olyan fényes hajat csinál a vastagszálú, hullmáosodásra hajlamos hajamból, hogy magam is meglepődöm. Az ára kicsit borsos, de mivel kevés kell belőle így azt mondom, az is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice