aussie

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Jade, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Sampon hosszú hajra kétfajta ausztrál eukaliptusz-kivonattal a puha, ragyogó hajért. Segít a szanaszét álló hajon.

LittleSpark

2018. november 14.

Imádom, szép fényes lesz tőle a hajam és puha. A kifésülhetőségről nem igazán látok változást a tangle teezer teszi a dolgát. Az illata érdekes olyan tutti-fruttis de nem zavaró, mosásután már egyáltalán nem erős. Én szeretem és azt hiszem maradok az aussie-nál egy darabig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Debko

2018. június 25.

Árához képest nem tetszik a termék, többet vártam tőle , de igazánól semmilyen különös hatást nem érzek használata után. Lassan fogy el nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

vvivien

2018. január 31.

Jó az illata, sokáig elég mert kevés is elég belőle, jól hangzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 31.

Jó az illata, sokáig elég mert kevés is elég belőle, jól hangzik

Vikkiii

2017. december 2.

Először a dúsító samponját próbáltam ki a márkának, amit szerettem, csak kicsit émelyített au illata. Ezt pont az illata miatt vettem meg a hosszú hajamra. Egy-két hét elteltével a fejbőröm elkezdett korpásodni, majd DARABOKBAN lehámlani, piros foltokat hagyva maga után. Először azt hittem a téli sapkás időszak miatt, de hamar rájöttem, hogy ez a sampon az oka. A bizarr az egészben, hogy amíg a fejbőröm centis darabokban jött le, a hajam gyönyörű volt tőle. Ezért a 2 csillag. Gondolom az egyik összetevőjére lehetek érzékeny. Azóta a szárazsamponjukon kívül nem merek más terméket használni a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

takacsdalma98

2017. október 28.

Gyorsan zsírosodó hosszú vékony szálú lelapuló könnyen kócosodó és alul száraz szálkás hajam van.
tehát minden ami különös törődést érdemel
EZ a sampon számomra nem érte meg az árát.
ELhasználtam ugyan de nem venném újra, nem tisztított eléggé csak ha sokat használtam, a hajam lelapult tőle és nagyon kócolódott.
AZ illata viszont tökéletes ahogy a csomagolás is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

tehát minden ami különös törődést érdemel
EZ a sampon számomra nem érte meg az árát.
AZ illata viszont tökéletes ahogy a csomagolás is :)

dorcus89

2017. október 26.

Már a sokadik aussie termék amit használok, de kezdek kiábrándulni a márkából. Használom a 3 perces balzsamot hozzá, de még azzal is nehéz kifésülni a hajamat hajmosás után. Maga a sampon nagyon jó illatú, jól habzik, sokáig elég viszont nem nagyon segít a gubancolódásban. Puhának puha a hajam, szép a fénye is, viszont mostanában sűrűbben kell mosnom a hajam, nekem zsírosít. Most egy darabig szüneteltetem a márkát, aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

blackrainbow

2017. október 10.

Tetszik a kék színe és jó az illata.
A hajam puha lett tőle, de könnyebben kócolódott, és nem volt elég fényes (pedig a balzsamjával együtt használtam).
Nem olyan rossz, de többet vártam. Akciósan vettem, teljes áron lehet nem fogom megvenni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Tetszik a kék színe és jó az illata.

jaszaidora

2017. június 12.

Nagyon jó illata van viszont a hatása kevésbé jó, viszketett tőle a fejbőröm kifésülhetetlenebbé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

szekelyeni

2017. április 17.

ez előtt a Frizz Miracle változat volt meg és attól százszor jobban hanyatt voltam esve. Ettől túl gyorsan zsírosodik a hajam, korpás marad, de amúgy puha és tömött lesz tőle, jó az illata. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

LSTE

2017. április 16.

Vegyesek az érzéseim. Sajnos a hajam nem bírja tartani a tempót ezzel a samponnal, már a második nap csupa zsír. A másik problémám, hogy nagyon száll tőle a hajam (pedig pamut blúzokat hordok és fa fésűvel fésülködöm).

Ami miatt viszont ha nem is állandó, de idénydarab lesz nálam, az a hatása. A hajam magában is gyorsan nő, de ez a sampon még jobban meggyorsítja a folyamatot. Még csak az első flakont használtam el, de így nagyon sokat nőtt a hajam.

A konklúzió annyi, hogy mindig lesz itthon egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

A konklúzió annyi, hogy mindig lesz itthon egy flakon.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology