aussie

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. július 15.

Kategória:   Hajápolás

Száraz, töredezett hajra való balzsam, mely makadámiadió-olaj tartalmával puhává és simává teszi a károsodott hajat.

Kiszerelés: 250ml

Nagyevii

2019. november 17.

Nekem eddig nagyon be vált. Én nem érzem azt hogy el tűnt volna a varázsa. 😁
Nekem ugyan olyan szép selymes, és reggel mikor fel kelek könnyebben tudom ki fesulni a hajam, és nincs tőle oroszlany sorenyem😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Nekem eddig nagyon be vált. Én nem érzem azt hogy el tűnt volna a varázsa. 😁

abicicaaa

2019. szeptember 18.

Par alkalom erejeig hihetetlen selymesseget adott a hajamnak, aztan mintha hozzaszokott volna a hajam, bar ez bullshit, ilyen nem letezik, valószínű a hajam valtozott időközben. Azota vörös lettem, festett hajra pedig egy kicsit kevés. Hiaba hagyom fent egy oraig, egyszeruen az Isanas pakolasaimmal szebb, puhabb eredmenyt erek el. Pedig ők is szilikonmentesek. (Technikailag ez a balzsam nem szilikonmentes, de a benne lévő szilikon viz hatasara leoldodik a hajrol, igy en "jo" szilikonnak tartom)
Az illatat imadom, akciosan lehet hogy ujra veszem, hogy legyen valami a paromnal is, es ne kelljen hurcibalnom a dolgokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

wifee

2019. június 25.

Soha semmitől nem volt még ilyen száraz és sprőd a hajam. Teljesen meglepett a sok jó vélemény után amik hatására megvettem. Konkrétan nem tudom kifésülni hajmosás után, élettelen borzalmasan száraz lett a hajvégem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

LiiL

2019. június 13.

Nagyon szeretem. Az árát annyira nem, de akciósan nagyon megéri. Egyrészt az illata, valami fenomenálisan jó, másrészt olyan puha és fényes lesz tőle a hajam mint az álom. DE amiért megvettem, az a csodás marketing volt. " Száraz, károsodott, 'kissé elkeseredett' hajra. Hát ezt imádtam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

mlleeliy

2019. január 25.

Ez az egyik kedvenc balzsamom. Hajam puha és selymes lett tőle, könnyen kifésülhető és kevésbé törik a vége. Illata is csodás, imádom! Minden hajmosás után olyan érzés mintha a fodrásztól jöttem volna. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Vattacukor1990

2018. december 16.

Szép fényes és nagyon jó illatú lett tőle a hajam, de még ez sem könnyítette meg igazán a fésülést, nem vagyok teljes mértékben elégedett (ahogyan a samponjával sem). Négy csillagot kap tőlem, mert azért mégiscsak segített, de ennyi pénzért sokkal jobbra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

boreee

2018. december 12.

A haj szép fényes lesz tőle, és olyan sima, hogy a hajgumi meg sem tartja egy napig, kicsúszik belőle. A fejbőrőmet eléggé irritálja, mivel én hidratálás céljából oda is felkenem, csomó ártalmas anyag van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Keevir

2018. november 20.

Szétszőkített fehérszőke hajra használom, gyönyöorű tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Szétszőkített fehérszőke hajra használom, gyönyöorű tőle :)

horvathszandi05

2018. november 11.

Az egyik legjobb balzsam amit valaha használtam. Nagyon jó illatú lesz tőle a hajam és valami eszméletlen puhává teszi. Az alapból száraz fénytelen hajam nagyon fényes lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Tökéletes kiegészítés a sampon mellé. Az illata kellemes, van hogy csak ezt használom amikor nem koszos a hajam (göndör hajam van és van,hogy csak be kell vizesítsem mivel nem használok semmiféle hajfixálót vagy habot hogy a fürjeim megmaradjanak). Ezzel átmosom és van, hogy a törölköző száraz hajra is felkenem és benne hagyom. Nem zsírosodik a hajam, nem is látszik, hogy ott van viszont nagyon jól tart és az illata is kellemes :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice