aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Samponok

Sampon száraz és károsodott hajra, ausztrál makadámiadió olajjal.

adrika9411

2021. április 15.

Az egyik legrosszabb sampon, amit valaha használtam. Az árát nem érte meg. Sehogy nem állt tőle a hajam, zsíros hatást eredményezett. Végül a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

petra14

2021. január 6.

Eredetileg nagyon sötét árnyalatú barna a hajszínem, egyszer megőrültem, és fél évig platinaszőke voltam. Na ezután ez a sampon és a balzsamja mentette meg a hajamat, botrányos állapotban volt az alapból is száraz, göndör hajam. Mindig kétségbe esek, ha nem kapok ezt a boltokban, soha semmilyen más sampon nem volt fele ennyire sem jó a hajamon és én imádom az illatát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 6.

LolaP

2021. január 2.

A kommentek alapján vettem, tényleg jó, hidratál és szép lesz tőle a hajam. VISZONT úgy érzem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

ponilopopolopo

2020. november 6.

A sprod hajam szep fenyes es rugalmas lett tole, kicsit gyorsabban zsirosodik de nem erdekel. Szuper termek, illaga allaga is jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

MELANIE03

2020. október 6.

Az ár negatívum viszont szépen rendbe tette a fejbőröm , de így is hamar zsírosodik. Még keresem az igazit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

meszarosszilviamail

2020. augusztus 28.

Az allandoan zsiros, igénybevett, vékonyszálú eredeti barna hajamra használom. Amikor festve voltam akkor is ez segített a balzsammal együtt, most is, mindig. Az egyetlen sampon és balzsam, amit imádok. Utána az illatától nagyon jó kedvem lesz, es a hajammal is tudok bánni. Nekem ez a kedvenc samponom. Balzsammal együtt használom mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Misa

2020. június 6.

Update: hosszú évek után, újra és újra visszatérek ehhez a samponhoz + a balzsamhoz. Közben próbáltam Elseve, LRP, Tresemme, Toni&Guy, L'Oreal samponokat is, de egyik sem volt olyan jó, mint ez. Igaz, hogy az illata továbbra sem a kedvencem, és talán egy kicsit szárít is. De összességében ezzel volt a legegészségesebb a fejbőröm, és ennek a használata mellett a hajamat elég 3-4 naponta megmosni. Nem okoz irritációt, hajhullást, korpásodást, mint a fentebb felsorolt társai. Egyelőre visszatérek hozzá újra, most, hogy a Tresemmé sampon sajnos nem vált be, de azért még keresem az igazit.

Balzsam nélkül nem mennék vele semmire, a mosás után a száraz hajvégeimet szinte kiszívja. Ez viszont a tényleg száraz részekre vonatkozik csak, mert az egészséges hajrészeket nem bántja, sőt. Balzsammal együtt teljesen jó. Az illata nekem kicsit sok.
Nagyon kevés is elég belőle, jól tisztít. Újravettem, nem bántam meg.
Lehet, hogy kipróbálom valamelyik másik aussie sampont is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Nagyon kevés is elég belőle, jól tisztít. Újravettem, nem bántam meg.
Lehet, hogy kipróbálom valamelyik másik aussie sampont is.

BlindedByLipstick

2020. május 9.

Csak a 90 ml-es kiszerelést vettem meg, lassan 1 hónapja, de még mindig nem fogyott el, hiába használom többször egy héten. Az illata először nagyon nem tetszett, aztán megszoktam, plusz a hajhabbal együtt kifejezetten kellemes elegyet alkot. :D Viszont olyan száraz és furcsa érzetű lesz tőle a hajam, hiába használok balzsamot utána. Viszont a fejbőrömet rendbe hozta, amit az előző samponom tönkretett; barátnőm szerint ez a "miracle moist" része a samponnak. :D Jól habzik, jól tisztít, nem zsírosodik jobban a hajam, de nagyon nem szeretem, ha olyan a tapintása, mint a csepű, emiatt és az ára miatt a levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

nnmrop

2020. május 8.

Nekem bevált, én hetente egyszer mosok hajat, de akkor duplán ezzel a samponnal, utána egy Kallos Keratinos balzsamot teszek fel, ezt hagyom hatni 2 órát és csak aztán mosom le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

mSzandika

2020. április 19.

Nekem se jött be igazán sem a rágógumis illata, a hatása a hajamra nézve is olyan semmilyen. Nem lesz szép vagy puha a hajam inkább száraz és gyorsan zsírosodik is. Túlárazottnak és kifejezetten gyengének érzem a terméket. Pedig az összetevői szerintem egész jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology