aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Samponok

Sampon száraz és károsodott hajra, ausztrál makadámiadió olajjal.

BlindedByLipstick

2020. május 9.

Csak a 90 ml-es kiszerelést vettem meg, lassan 1 hónapja, de még mindig nem fogyott el, hiába használom többször egy héten. Az illata először nagyon nem tetszett, aztán megszoktam, plusz a hajhabbal együtt kifejezetten kellemes elegyet alkot. :D Viszont olyan száraz és furcsa érzetű lesz tőle a hajam, hiába használok balzsamot utána. Viszont a fejbőrömet rendbe hozta, amit az előző samponom tönkretett; barátnőm szerint ez a "miracle moist" része a samponnak. :D Jól habzik, jól tisztít, nem zsírosodik jobban a hajam, de nagyon nem szeretem, ha olyan a tapintása, mint a csepű, emiatt és az ára miatt a levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

nnmrop

2020. május 8.

Nekem bevált, én hetente egyszer mosok hajat, de akkor duplán ezzel a samponnal, utána egy Kallos Keratinos balzsamot teszek fel, ezt hagyom hatni 2 órát és csak aztán mosom le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

mSzandika

2020. április 19.

Nekem se jött be igazán sem a rágógumis illata, a hatása a hajamra nézve is olyan semmilyen. Nem lesz szép vagy puha a hajam inkább száraz és gyorsan zsírosodik is. Túlárazottnak és kifejezetten gyengének érzem a terméket. Pedig az összetevői szerintem egész jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Gigike

2020. február 23.

Barátnőm sózott rám egy kicsi 90ml-s flakont belőle.. Azt kell mondjam hogy nem rossz 🙂
Tényleg már hajmosásnál érezni, hogy finom selymes tőle a hajam.. Mintha balzsammal mosnék hajat. Szuperül habzik is..
Az egyetlen csillaglevonás az az illata miatt van, ha lenne egy kislányom Ő biztos szeretné 🙄
Maradok az Elseve Dream Long-nál, árban, illatban, kinézetben.. ❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Maradok az Elseve Dream Long-nál, árban, illatban, kinézetben.. ❤

petra07

2020. január 22.

Szerencsére csak a kicsi, útravaló flakonos kiszerelést vettem meg belőle, gondoltam, időnkénti használatra jó lesz, ha épp nem otthon mosok hajat. Sajnos az én zsírosodó hajammal nem tud mit kezdeni, már másnap újra zsíros tőle. A rágógumi illatát szeretem egyébként, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Szanszi

2020. január 18.

Megdőlni látszik Aussie “szűzségem”...
Mindig olyan nagy gondban vagyok a hajammal. Festett aranyszőke, vékonyszálú de szerencsére sok, seprűszáraz hajvégek, zsírosodó hajtövek. A fodrászomtól vettem egy elég drága sampont és balzsamot, ami most fogyott el, nagyon szerettem. De sokat gondolkodtam, vegyek-e most belőle vagy mi legyen? Rossmannos körutam során vettem ebből a samponból egy mini kiszerelést, gondoltam ha nagyon botrányos maximum a párom elhasználja, nagyon finom rágógumi illata van!!!
Ez valami álom! Nagyon puha selymes és fényes lett a hajam, szép a tartása is. Talán még jobb is mint az előző samponom. Mostmár bátran ki fogom próbálni a pakolást és az olajat is! Annyira örülök! És az ára is egész baráti ha pl akciós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Megdőlni látszik Aussie “szűzségem”...

Nagyevii

2019. november 17.

Nekem eddig nagyon tetszik a termék, igaz csak eddig 2szer mostam vele hajat. Viszont sokkal fényesebb, puhább. Csak ajánlani tudom másoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

namelessgem

2019. október 16.

Már egy jó fél éve aktív használója vagyok, és elégedett vagyok. A hajam vastag szálú, száraz és nagyon dús, valamint hullámos/göndör is vagyis jóformán kezelhetetlen. A hajamat sokkal puhábbá és selymesebbé, fényesebbé, kezelhetőbbé tette. Kevésbé frizzy a hajam tőle, ami egy nagy pozitívitás. Azért adok négy csillagot, mert nem “csodaszer”, de az biztos hogy szebbé teszi a hajat és használ a balzsammal együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

floravar

2019. szeptember 20.

Szuper hatékony, jó az illata, alig várom a hajmosást :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Szuper hatékony, jó az illata, alig várom a hajmosást :)

bepet

2019. szeptember 5.

Olvastam véleményeket a samponról, mégis megvettem, mert nagyon tetszett az illata. Számomra nagyon bevált, egyáltalán nem okozott olyan problémát amit itt leírtak (gubancolodás, nem tapad a börömre). Imádom az illatát napokkal később is lehet érezni. Könnyen kiöblíthető, nagyon jól tisztít!! Az én natúr, közepes vastagságú hajamra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology