aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Samponok

Sampon száraz és károsodott hajra, ausztrál makadámiadió olajjal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dix666

2022. május 20.

Az amúgy is száraz hajamat elnehezítette, konkrétan kifésülhetetlen lett.
2 mosás után kuka lett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Az amúgy is száraz hajamat elnehezítette, konkrétan kifésülhetetlen lett.
2 mosás után kuka lett nálam.

szandi060

2021. november 9.

Sok hűhó semmiért. Csodás illata van, leginkább rágógumira emlékeztet, de ez az egyetlen pozitívuma. Borzasztó összetevői vannak, az én fejbőrömet nagyon kiszárította, hajmosás, hajszárítás után szinte alig tudtam kifésülni. Irtó sokat használtam belőle egy alkalommal, nem habzik, nem érzem hogy tisztítana, bármennyit is nyomok ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 9.

Tituska01

2021. október 27.

Csodát vártam,nagy csalódás volt.Zsíros ,rossz minőségű lett töle hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

Csodát vártam,nagy csalódás volt.Zsíros ,rossz minőségű lett töle hajam.

TimeaSzabo

2021. augusztus 17.

Nagyon reklámozták híresebb youtuberek hogy ez mennyire jó, mondom talán egyszer kipróbálom. Aztán az üzletbe véletlen beleszagoltam és mondom úristen ez kell. Önmagában balzsam nélkül nyilvánvalóan szárazzá teszi a hajat. Én a 3 minute miracle pakolással használom, tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

adrika9411

2021. április 15.

Az egyik legrosszabb sampon, amit valaha használtam. Az árát nem érte meg. Sehogy nem állt tőle a hajam, zsíros hatást eredményezett. Végül a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

petra14

2021. január 6.

Eredetileg nagyon sötét árnyalatú barna a hajszínem, egyszer megőrültem, és fél évig platinaszőke voltam. Na ezután ez a sampon és a balzsamja mentette meg a hajamat, botrányos állapotban volt az alapból is száraz, göndör hajam. Mindig kétségbe esek, ha nem kapok ezt a boltokban, soha semmilyen más sampon nem volt fele ennyire sem jó a hajamon és én imádom az illatát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

LolaP

2021. január 2.

A kommentek alapján vettem, tényleg jó, hidratál és szép lesz tőle a hajam. VISZONT úgy érzem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

ponilopopolopo

2020. november 6.

A sprod hajam szep fenyes es rugalmas lett tole, kicsit gyorsabban zsirosodik de nem erdekel. Szuper termek, illaga allaga is jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

MELANIE03

2020. október 6.

Az ár negatívum viszont szépen rendbe tette a fejbőröm , de így is hamar zsírosodik. Még keresem az igazit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

meszarosszilviamail

2020. augusztus 28.

Az allandoan zsiros, igénybevett, vékonyszálú eredeti barna hajamra használom. Amikor festve voltam akkor is ez segített a balzsammal együtt, most is, mindig. Az egyetlen sampon és balzsam, amit imádok. Utána az illatától nagyon jó kedvem lesz, es a hajammal is tudok bánni. Nekem ez a kedvenc samponom. Balzsammal együtt használom mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology