aussie

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Samponok

Sampon száraz és károsodott hajra, ausztrál makadámiadió olajjal.

Ár: 1000 , Eladó: audreyenn
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás/személyesen
namelessgem

2019. október 16.

Már egy jó fél éve aktív használója vagyok, és elégedett vagyok. A hajam vastag szálú, száraz és nagyon dús, valamint hullámos/göndör is vagyis jóformán kezelhetetlen. A hajamat sokkal puhábbá és selymesebbé, fényesebbé, kezelhetőbbé tette. Kevésbé frizzy a hajam tőle, ami egy nagy pozitívitás. Azért adok négy csillagot, mert nem “csodaszer”, de az biztos hogy szebbé teszi a hajat és használ a balzsammal együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

floravar

2019. szeptember 20.

Szuper hatékony, jó az illata, alig várom a hajmosást :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Szuper hatékony, jó az illata, alig várom a hajmosást :)

bepet

2019. szeptember 5.

Olvastam véleményeket a samponról, mégis megvettem, mert nagyon tetszett az illata. Számomra nagyon bevált, egyáltalán nem okozott olyan problémát amit itt leírtak (gubancolodás, nem tapad a börömre). Imádom az illatát napokkal később is lehet érezni. Könnyen kiöblíthető, nagyon jól tisztít!! Az én natúr, közepes vastagságú hajamra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

MhoChing

2019. július 11.

Az illata nagyon finom és még következő nap is érezhető (bubblegum-ra emlékeztet), ill. nagyon jól habosodik. A hajamat viszont még jobban szárítja, közvetlen mosás után pedig csomókban összeragad, nyikorog. Elhasználom a tubust, mert arányaiban drága, de egyelőre szüneteltetem a használtatát...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Monika1119

2019. július 9.

Alapos átdolgozás után jól tisztít. Az illata is nagyon tetszik, szépen ki is lehet öblíteni. Azonban még a hozzá tartózó balzsammal is nagyon kócolódik tőle a hajam, nagyon megnehezíti a kifésülést. Emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

LadySpyro

2019. június 14.

Megvettem a sampont a hozzá tartozó balzsammal, 3 perces hajpakolással és vettem pluszban a márkától egy spray-t is, ez utóbbi kettőt felváltva használtam. Amíg ezen termékeket használtam a hajam borzalmasan hullani kezdett, így gyorsan leálltam vele, lehet én rontottam el és túl sok mindent kentem egyszerre, vagy egyszerűen ez nem nekem való.
Hagytam egy jó nagy szünetet és most a maradék pár mosásra való adagokat használom a samponból és a balzsamból, a spray-t más samponok használata mellett szoktam alkalmazni.
Egyébként baromi puha, ápolt, fényes hajam lesz tőle.
Másik észrevétel, hogy a termékcsalád használatával egy időben (nem merem kijelenteni, hogy ettől, de) elkezdett korpásodni a fejbőröm. Azonban a termékek használatával sem szűnt a hatás, szóval nem mutogatok az Aussie-t hibáztatva, viszont a hajmosási technikámat sem tudom megkérdőjelezni, mert ilyen gondom sose volt.
Nekem az ára is elég húzós, de egyszer mindenképpen ki akartam próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Egyébként baromi puha, ápolt, fényes hajam lesz tőle.
Nekem az ára is elég húzós, de egyszer mindenképpen ki akartam próbálni.

Saretin

2019. május 26.

Göndör hajam van és hidratáló sampont kerestem, meg utazni is vittem, úgyhogy a kistégelyes verziót vettem meg. Az illata isteni, szépen habosodik, és zuhany alatt a kifésülésben is segít, de!!! lemosáskor annyira száraz érzetű lesz a hajam, hogy csaknem "törik". Nagyon nem értem a dolgot, úgyhogy elhasználom, de nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

danacanahai

2019. április 29.

Imadom az Aussie samponokat... Tobb felem is volt... A hajamat tokeletesen tisztitja, hidratalja es finom tapintasuva varazsolja. 66 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

ausmorzs

2019. április 28.

Nekem nem igazán jött be, kissé zsíos tapintású a haj tőle. De kellemes rágógumi illatú. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

riaraven

2019. április 25.

Kezdetben nagyon odáig voltam tőle. Az illata jó, de annyira kiszárította a hajamat, hogy nem fogom többet használni. Szerencsére csak egy 9 ml-es kiszerelést vettem belőle próbaképpen, szóval így nem érzem olyan nagy buktának. Egy tesztnek elment, és biztos van, akinek jó, de az nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology