aussie

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Táplálja és védi a hajat, segít megelőzni a töredezett haj kialakulását. A haj ápolt, fényes és puha lesz. Blue Mountain eukaliptusz kivonatokat tartalmaz.

bokreta

2019. szeptember 7.

Kedvenc hajápoló márkám az Aussie. Mióta ajánlották csak ezt használom, 2-3 éve. Hiába próbáltam sok mindent, eddigi legjobb termék. (Ebben az árkategóriában biztosan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

david211

2019. január 7.

Iszonyat jó! :D Nagyon szeretem, az Összes Aussie termékkkel így vagyok ez a sampon sem kivétel a sorból. Puha selymes a haj, tökéletesen kezelhető. Nem zsírosodik a haj tőle! Nem nehezíti el a hajtöveket sem! Ár érték arányban megéri, és tényleg eddig még nem találkoztam ebben a márkában olyan termékkel ami csalódást okozott volna. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

fridaylover

2019. január 7.

Aussie sampon hívő vagyok, de ezt sokáig nem mertem megvenni, mert azt hittem majd zsírosítja a hajamat. Szerencsére ennek semmi jele, ellenben nagyon puha tőle a hajam. Sokkal jobban habzik, mint a Miracle Moist, és nagyon kevés elég belőle egy alapos hajmosáshoz. Lassan 4 éve csak Aussie-t használok, próbáltam áttérni olcsóbb verziókra, de azoktól kezelhetetlen a hajam, sokkal gyorsabban is fogynak, így maradok továbbra is ezeknél a termékeknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology