aussie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: timeasagi, Módosítva: 2014. október 14.

Kategória:   Hajápolók

Kondíconáló spray festett hajra ausztrál vadcseresznyefa kéreg kivonattal

• valódi fényt és színt ad a festett hajnak
  • azonnal kényezteti a hajat anélkül, hogy elnehezítené azt
  • egyedi, ausztrál összetvőkkel gazdagítva

szoszigabi

2016. augusztus 6.

Hajmosás után használom, nedves hajra. néha balzsam helyett, néha mellé. Igazából olyan semmi extra nekem ez a spray. Különösebben nem csinál semmit a hajammal, talán picit puhább lesz, de ennyi. Ha balzsam helyett használom, akkor gyakorlatilag teljesen helyettesíti, szóval ha valaki annak venné meg, akkor szerintem egész jó, de ha csak valami plusz hidratálásért, akkor felesleges. Én most nyaraláshoz vittem balzsam helyett, mindennapos tenger után fújkáltam, akkor szuper volt, nem szárította ki a só a hajamat. Ami nagy plusz: fantasztikus illata van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

leila0803

2016. május 31.

Hat nekem nem nagyon valt be. Olyan semmilyen, szerintem a Gliss kur ennel tobbet tud, de olyan igazan meg csak Lush termekektol dobtam hatast, ami a hajra valo. Azok meg tul tul illatosak. Ahh, hiaba, sok a baj.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

vichikee

2015. május 28.

A Frizz Remedy-s társával használom, hol egyszerre, hol csak ezt vagy csak azt. Mind a kettőt imádom, ezt egy casting creme gloss-os hajfestés után használtam először és azóta is majdnem minden hajmosáskor és hiába csak színező a casting, egész jól bírja, biztos ennek is van valamennyi köze hozzá. Ha esetleg valaha is elfogynának biztos veszek még, valamint van már újabb kiszemeltem is az aussie spray-k közül. Nekem nagyon beváltak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

Nur

2015. február 5.

Hajmosás után, törölközőszáraz hajra, balzsam helyett használom. Könnyen ki tudom bontani a hajam a használata után, nem zsírosít, nem kell kimosni így elég gyors, és praktikus a használata. Lassan fogy, nagyon sokáig elég lesz. Illata kellemes, nem erős. A színnel kapcsolatos hatásáról én nem tudok beszámolni, mert közvetlenül nem látom. Összességében jó kis termék, extrák nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 5.

pagangoddess

2014. december 16.

Már nagyon szerettem volna kipróbálni ezt a márkát, de az anyagiak nem engedték, most viszont egy ismerősnek köszönhetően karácsonyi ajándékként megvehettem ezt a színvédő spray-t. Ugyan más sampont és balzsamot használok a festett vörös hajamra (Syoss Olia meleg rézvörös árnyalat, Gliss Repair Colour sampon és balzsam), viszont minden nap muszáj bevizeznem a hajam (természetes göndör és száraz...) így a spray-t naponta ráfújom minden vizezés után. Még csak pár napja használom, de kellemes, puha tapintású lesz tőle a hajam és bár már lassan 2 hete befestettem a hajam, még mindig nem fakult a színe. Az illata a legjobb, igazi természetes gyümölcsillat:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-40
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.