aussie

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: sqleila, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Hajápolók

Kondíconáló spray

• azonnal kényezteti a hajat anélkül, hogy elnehezítené azt
  • egyedi, ausztrál összetvőkkel gazdagítva

Ár: AJÁNDÉK , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
kontrakcio

2017. február 18.

Hmm, látom, nem túl népszerű ez a termék. Fura, mert nekem viszont eléggé bejött. Évek óta megvan ugyanaz a flakon, szinte minden hajmosás után használom, most kezdek a végére érni. Nekem az ilyen nem kimosható termékek elég ritkán szoktak beválni, vagy nem csinálnak semmit, vagy még rosszabb is lesz tőle, ettől viszont határozottan simább, puhább lesz a hajam. Szerintem az illatával sincs semmi baj, egyáltalán nem büdös, inkább kellemes. Viszont nem igazán láttam mostanában a drogériákban, nem tudom, lehet-e még kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Rebeka020

2017. február 14.

Nekem az illatával nincs baj, viszont a hatásával igen.
Konkrétan semmi változás, maximum annyi, hogy picit ragacsosabb a hajam, pedig nagyon szerettem volna, hogy működjön...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Nekem az illatával nincs baj, viszont a hatásával igen.

sqleila

2016. szeptember 27.

Hát ez valami eszméletlen büdös.Először nem is hittem el, konkrétan orvosság szaga van. Remélem csak kifogtam egy romlottat, mert egyébként a hatása, így egy használat után egészen jó. Sok, dús, göndör, száraz hajam van, mosás után mindig hajhabbal fixálom, ezt próbálom most leváltani valami kevésbé károsra. Egészen hasonlóan tart tőle a hajam, mint a habtól, ami meglepő, eddig nem nagyon sikerült ilyet elérnem. Kis utóigazítás reggelente azért kell, de hát az mikor nem. A tapintása sokkal kellemesebb, mint hab után. A szaga nem sokáig érezhető, csak befújás után közvetlen, így ha a hatása hosszútávon is jó lesz, ezzel majd valahogy megbékélek. Egyelőre nem a saját samponjával használtam, úgyhogy még az is dobhat rajta. Addig is négy.

UPDATE: A szaga miatt nem tudom rávenni magam, hogy megint használjam, ezért eladó, és két csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

lanaisthequeen

2016. augusztus 30.

Egy ideje használom már, és valóban sokat segít a hosszú, fenékig érő hajamon, könnyebb vele kifésülni. Viszont szinte lehetetlen annyit fújni, hogy ne tapadjanak össze a tincsek. Az illatával nekem nincs bajom, és ez is elég sokáig kitart. Minden fésülködés előtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Hannita

2016. június 12.

Szeretem az Aussi termékeket, de ezt nem találták el. Legnagyobb hibája az, hogy a fújó fej nem szórja, hanem inkább egyenesen kispricceli a hajápolót magából, így nehéz használni, és eloszlatni a teljes hajon...A lényege az volna, hogy a hajat ápolja és könnyen kifésülhetővé tegye... Viszont ha sokat használok összeragad és már másnap zsírosodni kezd a hajam. Kicsit olyan, mintha a fejbőrömet fújkodnám vele, nem pedig a hajamat....Az illata amúgy rendben van, hozza az Aussi szintet, de nagyjából arra amire kitalálták nem használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Lilluska

2016. június 2.

Elég szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, de végül megvettem, hátha segít a gubancos hajamon. Ééés dejól tettem! Rengeteget javított a hajam állapotán, sokkal könnyebb kifésülni, és sokkal szebb is tőle, viszont sajnos érzem, hogy hamarabb zsíros lesz a hajam, de még ígyis megéri használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

wifey

2016. május 6.

Botrányos. Büdös, hatástalan, összeragad tőle a hajam, bármilyen keveset is fújok ki. Hihetetlen, hogy ennyire rossz ez a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Quebeck

2015. augusztus 1.

Ez nekem nagyon bejött. Féláron volt a dm-ben, azért vettem meg. Rég feladtam, hogy a hosszú, hullámos hajammal valami csodát tegyen, na de ez? Gyönyörű szép tőle a hajam, már sokan kérdezték mit használok. Biztosan újra veszem, teljes áron is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

vichikee

2015. május 28.

Nagyon szeretem. Már kb.1.5 hónapja megvan, heti két-három alkalommal használom a hosszú hajam nagy részére és még alig fogyott belőle valamennyi. Egyszerűbben kezelhető tőle a hajam, nagyon könnyű kifésülni, pedig nagyon gubancolódásra hajlamos hajam van. Mikor a hajam megszárad kellemesebb tapintású lesz, mint amikor esetleg nem használom. Vettem még belőle egy festett hajra való is, mind a kettőt szeretem, de ez egy kicsit jobb szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 28.

Zsenike

2015. május 9.

elfogyott a balzsamom és ezt használtam a nedves hajamon nem kiöblítős balzsamként. remekül bevált, kifejezettem selymes lesz tőle a hajam, bár a frizzre tényleg nem sok hatása van. ez mondjuk ellentmondás, magam sem értem de így van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol