aussie

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juli.f, Módosítva: 2014. május 15.

Kategória:   Hajápolók

Kondíconáló spray száraz hajra ausztrál makadámdió kivonattal

• azonnal kényezteti a hajat anélkül, hogy elnehezítené azt
  • egyedi, ausztrál összetvőkkel gazdagítva

wildrose

2018. szeptember 22.

Sokáig érezhető, csodálatos, vidám, nyári illatú kondicionáló spray, valóban könnyen kifésülhető a hajam tőle, de egyéb hozzáadott értékkel számomra nem bír. Ettől függetlenül szerettem és szívesen használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Ryo

2017. július 9.

Így a sokadik használat után bátran kiejelenthetem: egyszerűen tökéletes ez a termék! Nagyon finom az illata, ami éppen kellemes arányban marad meg. Extrém puhává varázsolja a hajat, nagyon jól hidratál és nem nehezít el, nem szírosít. Hamar beszívodik, nem kell várni vele. A kifésülést valamivel könyebbé teszi. Száraz és nedves hajra is lehet használni és ami a legjobb: nem kell kimosni! Az én hajam rendkívül száraz és töredezett volt, de ez a termék rengeteget segített rajta. Nem állítom, hogy csodát tenne mindenki hajával, de az enyémet sokkal szebbé varázsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

thekaleidoscopecat

2017. május 26.

Az első két alkalom után biztos voltam benne, hogy innentől kedzve nem használok más terméket hajmosás után - gyönyörű, dús és fényes lett tőle a hajam, ami jópár napig kitartott, imádtam, de tényleg. Aztán a hajam vagy megszokta, vagy nem tudom, de mostanában ugyanúgy néz ki, mint korábban. Ártani viszont egyáltalán nem ártott, az én hajam alapból is irtó száraz és vékony szálú, úgyhogy elhasználom, és szeretem, de teljes áron valószínűleg nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

merciszb

2017. április 4.

Nem működött, nem veszem többet. Szárazabbnak és sprődebbnek éreztem a hajamat minden használat után :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

MissL

2017. március 12.

Valahogy ez nekem sem igazán működőképes.Az illata vitathatatlanul nagyon szuper,de nemhogy használt,még ártott is. Kiszárított a hajam,és durva tapintású is lett.Nagyon sajnálom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Kitty1220

2016. február 3.

Nagyon jó az illata!!!! Imádom! Vizes hajra és szárazra is használom. Kicsit drága, de teljesen megéri. Puha és könnyen kezelhető a haj tőle, nem ragad stb. A sampont és a balzsamot is használom hozzá. Legjobb!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

franciska.papp18

2015. december 22.

Már a második flakonnal használom, mindkettőt ajándékba kaptam egyébként. Hajmosás után a még vizes hajra viszek fel belőle, majd úgy csavarom törcsibe a hajamat. Van hogy elfelejtem használni, de többnyire azért fujkálom lelkesen. Nos, nem tudom megállapítani róla, hogy jobb lesz e vagy sem. Hosszabb ideig még nem hagytam el, mert úgy vagyok vele, hogy kárt nem teszek vele és ha már megvan akkor használjam el. Az illata szuper egyébként. Viszont én eléggé hidratálom a hajamat, tehát használok balzsamot, pakolást, majd ezt, a törölköző száraz hajamon hajolajat és ha megköveteli akkor még a hajszárítás után is szoktam felvinni egy keveset. Még sose írtam le így, hogy mennyi mindent kenek a hajamra . :D Na mindegy, nem ez a lényeg, nekem ez fel sem tűnik hogy sok lenne, és a hajam is azt mutatja hogy ez nem sok neki. Mivel nincsenek töredezett hajvégeim, szép fényes a hajam és heti egy 1 hajmosással bőven elvagyunk. Na kicsit kitértem emellől a hajkondicionálló mellől. Szerintem nem rossz kis termék, de valaki ne egy terméktől várja el, hogy az majd csodákat művel a hajával. (Megj. A samponom , balzsamom, pakolásom is Aussie termék és meg vagyok velük elégedve)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

CsMelinda

2015. augusztus 25.

Szerettem volna váltani Gliss Kur-ról, mert úgy éreztem semmit nem változtat a hajamon, mindössze könnyebb kifésülni. Annyi jót olvastam erről a termèkről, hogy mikor Magyarországon megjelent, ki is próbáltam. Kb. 4-5 próbálkozásom volt vele, azóta a polcon áll. Az én hajamon egyáltalán nem vált be (nem egyszerű kezelnia hajam, nagyon sok és hosszú), ragadt az egész tőle. Az illata viszont bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

GNóri

2015. július 14.

Nem is tudom, hogy a márkára, vagy magamra legyek mérges, amiért bedőltem neki. Sajnos bevallom, az aussie esetében engem a külsőségek befolyásoltak: mindenki imádja, mindenki sztárolja, mindenki várta, hogy megjelenjen itthon is. Levett a lábamról ez az ausztrál életérzés, a cuki kenguru, a designos csomagolás, a vicces feliratok a flakonokon, és az imádnivaló illat. Az sem érdekelt, hogy az összetevők nem a legszebbek, és itt a KM-en döntően kétféle ellentétes vélemény van: valaki imádja, valaki utálja. Annyira imádnivalónak tartottam ezt a márkát, hogy beszereztem a miracle moistól a sampont, és a fújós spray balzsamot, majd ajándékba kaptam a miracle shine-ból szintén a sampont és balzsamot, valamint a 3 perces pakolást.
Annyira próbáltam szeretni, annyira szerettem volna, hogy használjon..az elején még bemagyaráztam magamnak, hogy nem is rossz, és biztos még párszor használni kell, hogy jó legyen az eredmény....de nem.
Bocsánat, hogy ezt mondom, de az aussie egy nagy zsák fos.
Ez a spray semmit sem hidratál, sőt inkább csak szárít. A száraz, vékonyszálú hajamat meg úgy összegubancolta és összeragasztotta, hogy csak úgy tudtam kifésülni a hajam, hogy közben letört a fele. Utálom, soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Bocsánat, hogy ezt mondom, de az aussie egy nagy zsák fos.

Krisz78

2015. május 25.

Ez a 2. legjobb dolog, ami rendbe rakta a hajam.
Nagyon jól hidratál, nem teszi ragadóssá hajam, könnyen ki tudom fésülni.
A srőd, száraz hajvégeimmel csodát tett.Nem kell 2 havonta az ollóhoz nyúlnom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Ez a 2. legjobb dolog, ami rendbe rakta a hajam.
Nagyon jól hidratál, nem teszi ragadóssá hajam, könnyen ki tudom fésülni.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.