aussie

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AlizRozsahegyi, Módosítva: 2015. november 4.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam ragyogásra vágyó, fakó és megviselt hajra.

Yavanna

2020. október 13.

Először a sampont kezdtem el használni és mivel az nagyon bevált, gondoltam kipróbálom ezt is. Együtt valóban még hatásosabbak, tényleg fénylő, kevésbé szálas a hajam, mióta ezeket a termékeket használom, ráadásul egyáltalán nem zsírosítanak. Az illata és állaga is tökéletesek. Kár, hogy úgy kell vadászni rájuk :(
Az összetevők listája miatt viszont mégis levonok egy csillagot, az nem túl meggyőző. Emiatt ezt a balzsamot felváltva vagy keverve használom az Elseve Total Repair balzsamjával, hogy kapjon egy kis plusz ápolást is a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Missglamorazzi

2019. március 13.

A sampont használtam belőle korábban, amit nagyon szeretek, és 1x tévedésből a balzsamot vettem le a polcról. Szerencsére ezzel is meg vagyok elégedve. Aussie termékeket egyébként is szeretem, ennek az illata nagyon finom, és szépen fésülhető a haj. Boom csodát 1 balzsamtól sem várok, csak ne ragadjon össze /zsírosodjon tőle a hajam, és ettől nem fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

szlilly

2018. július 11.

Nem értem, hogy másnak miért nem működik ez a balzsam, de nekem ez abszolút kedvencem. Még soha nem csalódtam egy Aussi termékben sem. Nekem nagyon bevált ez a balzsam, szép fényes lesz tőle a hajam, könnyen kifésülhető és az illata valami isteni finom. Samponjával együtt használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Angemoll

2017. december 27.

Nagyon jó illatú, szép fényt ad a hajnak. Nem nehezíti el a hajat és nem zsírosodik tőle hamarabb mint általában szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Kriszta017

2017. február 7.

Vártam a nagy bummot! Mivel olvastam hogy itt mindenki ódákat zengett róla! Igazából semmit nem ér. Eddig olcsó isanás hajbalzsamom volt, és esküszöm, az után simán kifésültem a hajam,ezzel pedig gubancosabb lett. Nem ájulok el tőle, nekem ez nagyon drága, és bánom hogy megvettem.
Ahogy a samponnál is írtam, sokkal jobban jártam volna ha veszek egy kallos pakolást, mert többet ér mint ez a méregdrága cucc. Itt is csak a márkát fizeted meg, semmivel se tud többet mint olcsóbb társai

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

kolibry

2017. január 20.

Régóta szemezgettem az aussie termékekkel, mire megvettem ezt a balzsamot. Mindig volt valami agyonreklámozottabb, amit helyette választottam :D De teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Puha, fényes, ápolt hajat ad, nagyon finom az illata, bár az már az első nap után elillan. Mindenképpen kipróbálom vele a samponját is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Phivi

2016. december 20.

Szép fényes a hajam tőle és az illata is jó.
Kicsit drága, de megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Szép fényes a hajam tőle és az illata is jó.
Kicsit drága, de megéri

edo328

2016. augusztus 28.

Mostmár én is a samponnal egyutt használom. A hajam fényes és puha. Egyáltalán nem nehezíti el, szerintem abszolút negérte az árát. Nem hiszem hogy a sok próbálgatás után egyhamar lecserélném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

szivecske

2016. augusztus 4.

Samponnal együtt tökéletes páros, az illata kifejezetten tetszik... kiönnyen kezelhető a hajam utána, nem szárítja a végeket és a csillogás is észrevehető, bár nem túlzottan...
Árban sok, de egyszer-egyszer visszatérek rájuk, az tuti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Árban sok, de egyszer-egyszer visszatérek rájuk, az tuti

butfirstmakeup

2016. július 28.

Tényleg nagyon szép fényes lesz tőle a hajam, Nálam újra vevős. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Tényleg nagyon szép fényes lesz tőle a hajam, Nálam újra vevős. 5 csillag.

Hidratálók: Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2