Australian Gold

Ár:   3730 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   szoláriumok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   szoláriumok, online
Kategória:   Fényvédők

Természetes bronzosító tartalmának köszönhetően extra sötét, és hosszantartó színt garantál a természetes napozáskor is. A továbbfejlesztett Z-Cote formula széles UV-spektrum ellen nyújt védelmet, kondicionálja és védi a bőrt 4, 8, 15, vagy 30-as védőfaktorral. Minél nagyobb a faktorszám (SPF), annál hosszabb ideig élvezheted a napot leégés nélkül, miközben bőröd gyönyörűen és egyenletesen barnul! Gél formulájának köszönhetően rendkívül könnyen felszívódik, és nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Spray kiszerelésének köszönhetően egyszerűen felvihető a kívánt bőrfelületre. Extra vízállóság: a gél speciális összetevői garantálják, hogy fennmarad a bőrön még vízzel való érintkezés, vagy izzadás után is.  Érzékeny bőrre, vagy eddig kevés napsugárzásnak kitett bőrre válaszd az Australian Gold SPF krémeket!

Messaya

2020. július 18.

Hozza a megszokott finom illatot. Könnyen kenhető, nem kell túl sok. Határozottan segíti a barnulást, nem hagy foltot. Köszönhetöen a kupsk zárhatóságának, nem tud kifolyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Zsuzska1979

2020. május 18.

Sokkal gyorsabban barnulok vele, méghozzá leégés nélkül. A spray nagyon kényelmesen használható, az illatát meg egyszerűen imádom. Tökéletes, mint minden termék ami Australian Gold.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Hettii

2019. június 26.

Évek óta használom a 30-as faktorszámút. Fehér, érzékeny bőrtípussal rendelkezem, de ez a gél segít megvédeni a leégéstől, és ahelyett, hogy vörös lennék nap végére, gyönyörű barna színnel szoktam hazatérni a vízpartról. Nagyon könnyen eloszlatható, hamar beszívódó, finom nyári illatú. A sprays kiszerelés nagyon praktikus, és plusz pont, hogy vízálló.
Örülök, hogy már létezik 50 faktorosban is! Idén már olyat vettem, hogy az anyajegyeimet és a bőrömet még nagyobb biztonságban tartsam. A bronzosítós naptejüket is nagyon szeretjük.
Számunkra a párommal ez legjobb készítmény a napozáshoz!❤☀️🏖

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Számunkra a párommal ez legjobb készítmény a napozáshoz!❤☀️🏖

Adrienna

2017. augusztus 14.

Tavaly nyáron használtam már a 15-ös faktorszámút, idén megmaradtam a márkánál, csak a 30-as faktorszámút vettem . Az érzékeny bőrömön nem látható tőle allergiás reakció, mint sok más korábban kipróbált naptejnél, így teljesen meg vagyok elégedve vele. Nagyon szuper az illata, a spray-s kiszerelés gazdaságos és nem mellesleg gyönyörű barna lett a bőröm a segítségével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Luiselotte

2017. június 2.

Nemrég rendeltem és óriási szerelem.
A 30- as faktor a kissé kreolos bőrömre tökéletes. Nem égek le vele, csodás karamell színt ad. Gyorsan beszívódik és nagy melegben sem fényesedek ki tőle.
Az illata a megszokott Australian Gold illat ami sokáig megmarad a bőrön.
Spray pumpás változatot vettem , maga a spray fej elforgatva nyílik- záródik , így legalább nem kell aggódnom, hogy elhagyom a kupakját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 2.

Nemrég rendeltem és óriási szerelem.
Az illata a megszokott Australian Gold illat ami sokáig megmarad a bőrön.

nrebcsi

2017. február 28.

30as változatát használtam a horvát tengerparton, és a hófehér bőröm egyszer sem égett le, mindenkinek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

SzandrASD

2015. augusztus 1.

Egész nyáron ezzel kenegettem magam. A fehér bőrömnek olyan jó természetes napsütötte barna színe lett,az illata pedig egyenesen isteni,emellett én úgy vettem észre,hogy többet kibír mint fél óra! Mindenki megjegyezte,hogy milyen jó színem van. Csak ajánlani tudom! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Kitti-91

2015. május 28.

Bár a legtöbb australian gold szolikrém is isteni, de ennek a naptejnek az illata egy álom! ☺️Alapvetően nem fog ha befújod magad a fürdőruhán nincs nyoma!de ha a kupakból néhány csepp a fürdőrucira kerül az bizony meglátszik egy kicsit ...de tény hogy nekem eddig mosással mindig kijött! Sokkal könnyebben barnulok vele mint a drogériás társaival és plusz pont hogy alacsonyabb faktorszámmal is kapható 😊én olyan szoliban rendeltem ahol ezt a márkát is árulják,szerintem bármelyik szolárium üzlet könnyedén be tudja szerezni😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Powderpuff Girl

2014. augusztus 2.

Ez egy SZUPER termék, csupa nagybetűvel. 2 alkalom, pár órás strandolás után szép napbarnított színem lett. Fehér, szeplős bőröm van, ami hajlamos a leégésre, de ezzel meg sem pirultam, hanem barnultam egyből, gondolom a bronzosító hatása miatt. A spray-s kiszerelés kényelmes, nem ragad, mert nem olajos állagú. A bikinin nem hagyott foltot, imádtam. Itthon még nem láttam, bár nem is figyeltem nagyon, a polcokon. Amerikában vettem 7,5 $-ért. További leírást a blogomon találsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.