Authentic Beauty Concept

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

• Könnyű kondicionáló,amely regenrálja a sérült és kémiailag kezelt haj szerkezetét.
  • Vegán formula, amely nem tartalmaz ásványolajat, parabéneket és szilikonokat
  • Panthenollal a hajat puhává, fényesés és kezelhetővé teszi, tápláló és nyugtató tulajdonságairól ismert juhar- és pekándió-kivonatot is tartalmaz.

Ár: 7200 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rrituss

2021. március 25.

Nagyon NAGYON sokáig nézegettem a márkát (összetevőket, véleményeket, összehasonlításokat), és a különböző termékcsaládokat, mire rászántam magam, és vettem egy Replenish szettet (sampon, kondícionáló, maszk + az olaj), mert már annyira elkeseredett voltam a középhozzú hajam állapotát illetően (száraz, vékony, szálló, olyan igazán semmilyen), hogy drasztikus (és igen, drága) megoldást választottam. Amit egyáltalán nem bántam meg, rendkívül kifinomult minden termék, a textúrák, az illatok, a hatás! Abszolút WOW, már az első használat sokat segített, és minél tovább használom, annál inkább válik természetesen fényessé, puhává, kezelhetővé a hajam, és nemcsak én rajongok érte újra, de a párom is. :)
A kondícionálót 5-10 percig fenthagyom, bele is fésülöm a hajamba, és csak azután öblítem ki, és már ez is sokkal kezelhetőbbé tette a hajam, azelőtt vizesen meg sem próbáltam kifésülni, annyira gubancolódott, de ezzel és a maszkkal már nincs ilyen probléma.
Ápol, kényeztet, nagyon szeretem, és a 3 hónap alatt szerintem még a felét sem használtam el, heti egy mosással, így tényleg hónapokig elég és enkem megérte a befektetést, sosem volt még iylen jó állípotban a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.