Authentic Beauty Concept

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

• Tápláló hajpakolás, amely intenzív táplálást biztosít, helyreállítja a kutikulát és erősíti a hajrostokat.
  • Magas ápoló teljesítmény és prémium illat: keleties, fás illatok harmóniája. Az élményt tovább fokozza a világos jázminszirmok, a juharszirup édes érzékisége, a fekete szantálfa és a pekándió különleges egyvelege.
  • Az antioxidáns tartalmú pekándiónak és a juharszirupnak köszönhetően hidratál, táplál és nyugtatja a fejbőrt.
  • A formula növényi eredetű olajat, dikaprilil-karbonát tartalmaz, amely védőréteget képez a hajon, ezáltal pedig erősíti a haj kutikulájának minőségét.
  • Parabénektől és szilikonoktól mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

wildrose

2023. október 30.

Nagyon kellemes illatú, könnyű eloszlatni a hajon, de az én festett szőke hajamat nem táplálta eléggé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. október 30.

ylexe

2023. június 14.

Nem rossz, de nem tud többet, mint pl egy L'oreál vagy Yves Rocher pakolás az ár töredékéért. Illata jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 14.

Faustine

2023. április 5.

Termékmintát tudtam kipróbálni, és nagyon jó volt. Szőkített hajam alsó részére vittem fel első sorban és csak jókat tudok róla mondani. Jó az állaga, az illata, szép lett tőle a hajam. Érződött, hogy hidratáltabbá is vált a hajvégem, könnyen fésülhető lett és egyáltalán nem nehezítette el a hajam. Egyedül az ára az ami visszatart a vásárlástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 5.

Colormonkey

2022. november 8.

Én is a termékmintát használom. Annyira szuper lenne, ha nem lenne ilyen brutál drága... (Kérastase-t használok, úgyhogy nem lep meg, csak sajnálom.) Nagyon jól működik, szép tőle a hajam, isteni illata van. Úgyhogy nem is vonok le csillagot, simán ötös. De én maradok a Kérastase-nél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 8.

Zituska77

2022. október 14.

Én is csak mintát próbálhattam belőle, amivel maximálisan elégedett is voltam, de ennyiért biztos nem fogom megvenni a teljes méretet :-/ Pedig nagyon jó. Igyekszem szilikonmentes termékeket használni a hajamra, ápoló termékekből eddig ez a legjobb. Puha, selymes, fényes, illatos lesz tőle a hajam, pedig nem sokáig szoktam a hajamon hagyni. Maximálisan elégedett vagyok vele, sajnálom, hogy ilyen horror áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 14.

jane79

2022. augusztus 21.

Szintén egy 30ml mintát volt lehetőségem kipróbálni. Nagyon finom illata van, érződik, hogy prémium termék sajnos ennyiért nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Bessym22

2022. május 22.

Minta 30ml változatát sikerült kipróbálnom és nagyon tetszett. Sok márkás pakolást kipróbáltam már de ez eddig a legjobb. Töredezett hajjal csodát tesz. Ápol és nagyon puhává varázsolja a hajat. Könnyű fésülni és finom az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

rrituss

2021. március 25.

Nagyon NAGYON sokáig nézegettem a márkát (összetevőket, véleményeket, összehasonlításokat), és a különböző termékcsaládokat, mire rászántam magam, és vettem egy Replenish szettet (sampon, kondícionáló, masz + az olaj), mert már annyira elkeseredett voltam a középhozzú hajam állapotát illetően (száraz, vékony, szálló, olyan igazán semmilyen), hogy drasztikus (és igen, drága) megoldást választottam. Amit egyáltalán nem bántam meg, rendkívül kifinomult minden termék, a textúrák, az illatok, a hatás! Abszolút WOW, már az első használat sokat segített, és minél tovább használom, annál inkább válik természetesen fényessé, puhává, kezelhetővé a hajam, és nemcsak én rajongok érte újra, de a párom is. :)
Önmagában ez a maszk is egy csoda szerintem, de így együtt használva fejtik ki igazán a hatásukat, ami nekem abszolút szerelem.
Heti 1x mosok hajat, így hónapokig elég a kiszerelés, 3 hónap alatt szerintem a felét sem használtam még el sem a maszknak sem a samponnak, kondícionálónak, szóval nekem megéri a befektetést. A töredezett hajvégeknek intett búcsúról már ne is beszéljünk, egyszóval sokkal egészségesebb a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

lilaszilva

2021. február 24.

Újsághoz csomagolt 30ml-es tégelyt használok. Őszintén, eddig nem ismertem ezt a márkát. A hajam nincs festve, nem száraz, viszont a vége picit töredezett. Csak fültőtől lefelé használom, így hosszabb ideig kitart és nem is zsírosít annyira. Olvastam, másnak is bejött az illata, valóban mennyei finom!! :) Az állaga picit sűrű és valahogy mindig marad a kezemen a felvitel után, ami sajnos pocsékoláshoz vezet mert le kell mosnom, de kb ez a legnagyobb hibája. Fényes, hidratált a hajam tőle, abszolút tetszik. Mondjuk az ára elég húzós, nem hiszem, hogy megveszem, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

arizona07

2020. december 18.

Sajnos egy elfuserált festés és munkából adódó sűrű hajformázás miatt totálisan ki lett szárítva a hajam. Rászántam magam egy 10 cm-es vágásra, meg egy ABC Replenish kúrára a fodrásznál. Nem ismertem előtte a márkát, úgyhogy csak reménykedtem hogy megéri a pénzét. A szertartás részeként ebből a sárgából, illetve keverve a kék Hydrate Maskból kaptam a hajamra, amit aztán UV segítségével építettek még inkább bele a hajamba. Amilyen seprű szalma, fénytelen volt a hajam, el se hittem hogy egészséges fényű, kellően hidratált és puha tapintású hajjal távozhatok a fodrásztól! Persze még messze az út vége, de az, hogy egy vegán, sokmindentől mentes termék(család) ilyen szuper dolgot műveljen a hajammal eléggé meggyőzött, hogy érdemes rá befektetnem. A slussz poén, hogy a pakolás után a fodrász csak kevesebbet engedett vágatni a hajamból (innen is köszönöm a hajmentést, újra!), így pláne happy end a vége. Igaz, baromi drága egy hétköznapi ember pénztárcájához mérve, de ha az arcápolási és smink termékeimre nem sajnálom a pénzt, és a "kevesebb de minőségibb" elv mentén élek, akkor miért pont szegény hajam maradna ki a jóból?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.