Authentic Beauty Concept

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

• Tápláló hajpakolás, amely intenzív táplálást biztosít, helyreállítja a kutikulát és erősíti a hajrostokat.
  • Magas ápoló teljesítmény és prémium illat: keleties, fás illatok harmóniája. Az élményt tovább fokozza a világos jázminszirmok, a juharszirup édes érzékisége, a fekete szantálfa és a pekándió különleges egyvelege.
  • Az antioxidáns tartalmú pekándiónak és a juharszirupnak köszönhetően hidratál, táplál és nyugtatja a fejbőrt.
  • A formula növényi eredetű olajat, dikaprilil-karbonát tartalmaz, amely védőréteget képez a hajon, ezáltal pedig erősíti a haj kutikulájának minőségét.
  • Parabénektől és szilikonoktól mentes.

rrituss

2021. március 25.

Nagyon NAGYON sokáig nézegettem a márkát (összetevőket, véleményeket, összehasonlításokat), és a különböző termékcsaládokat, mire rászántam magam, és vettem egy Replenish szettet (sampon, kondícionáló, masz + az olaj), mert már annyira elkeseredett voltam a középhozzú hajam állapotát illetően (száraz, vékony, szálló, olyan igazán semmilyen), hogy drasztikus (és igen, drága) megoldást választottam. Amit egyáltalán nem bántam meg, rendkívül kifinomult minden termék, a textúrák, az illatok, a hatás! Abszolút WOW, már az első használat sokat segített, és minél tovább használom, annál inkább válik természetesen fényessé, puhává, kezelhetővé a hajam, és nemcsak én rajongok érte újra, de a párom is. :)
Önmagában ez a maszk is egy csoda szerintem, de így együtt használva fejtik ki igazán a hatásukat, ami nekem abszolút szerelem.
Heti 1x mosok hajat, így hónapokig elég a kiszerelés, 3 hónap alatt szerintem a felét sem használtam még el sem a maszknak sem a samponnak, kondícionálónak, szóval nekem megéri a befektetést. A töredezett hajvégeknek intett búcsúról már ne is beszéljünk, egyszóval sokkal egészségesebb a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

lilaszilva

2021. február 24.

Újsághoz csomagolt 30ml-es tégelyt használok. Őszintén, eddig nem ismertem ezt a márkát. A hajam nincs festve, nem száraz, viszont a vége picit töredezett. Csak fültőtől lefelé használom, így hosszabb ideig kitart és nem is zsírosít annyira. Olvastam, másnak is bejött az illata, valóban mennyei finom!! :) Az állaga picit sűrű és valahogy mindig marad a kezemen a felvitel után, ami sajnos pocsékoláshoz vezet mert le kell mosnom, de kb ez a legnagyobb hibája. Fényes, hidratált a hajam tőle, abszolút tetszik. Mondjuk az ára elég húzós, nem hiszem, hogy megveszem, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

arizona07

2020. december 18.

Sajnos egy elfuserált festés és munkából adódó sűrű hajformázás miatt totálisan ki lett szárítva a hajam. Rászántam magam egy 10 cm-es vágásra, meg egy ABC Replenish kúrára a fodrásznál. Nem ismertem előtte a márkát, úgyhogy csak reménykedtem hogy megéri a pénzét. A szertartás részeként ebből a sárgából, illetve keverve a kék Hydrate Maskból kaptam a hajamra, amit aztán UV segítségével építettek még inkább bele a hajamba. Amilyen seprű szalma, fénytelen volt a hajam, el se hittem hogy egészséges fényű, kellően hidratált és puha tapintású hajjal távozhatok a fodrásztól! Persze még messze az út vége, de az, hogy egy vegán, sokmindentől mentes termék(család) ilyen szuper dolgot műveljen a hajammal eléggé meggyőzött, hogy érdemes rá befektetnem. A slussz poén, hogy a pakolás után a fodrász csak kevesebbet engedett vágatni a hajamból (innen is köszönöm a hajmentést, újra!), így pláne happy end a vége. Igaz, baromi drága egy hétköznapi ember pénztárcájához mérve, de ha az arcápolási és smink termékeimre nem sajnálom a pénzt, és a "kevesebb de minőségibb" elv mentén élek, akkor miért pont szegény hajam maradna ki a jóból?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Pikk

2020. szeptember 6.

En is az újsághoz csomagolt termékmintát próbáltam ki. Félhosszú de nagyon dús hajam van, fiatalabb koromban nagyon egészséges "normál" haj volt, csillogó, nagyjából egyenes, hidratált, problémamentes. A gyerekek születése után megváltozott, hosszu évekig kifejezetten göndör lett és száraz. Most már jobb a helyzet, de most meg már festeni kell mert több helyen őszülök. A fodrász nagyon szépen meg tudja csinálni, de én otthon nem, pedig van rgy fel bőröndnyi eszközöm hozzá.
Na és ezutan próbáltam ki ezt a pakolást. A hajam némi formázás (körkefe, vasaló, hajvégápoló olaj) olyan lett mintha a fodrásztól jönnék. Csillogó, rugalmas, fiatalos. Imádom. Imádnám, mert eszméletlenül drága, pláne az én nagyon dús hajamra, ami sok termeket fogyaszt. Szerencsére nem tudom hol lehet beszerezni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

ssyakaky

2020. június 24.

magazinhoz csomagolva jutottam hozza egy 30 ml-shez, azt probalgatom. nagyon pici eleg a felhosszu hajamra, igy kb 5-6 alkalomra eleg ez a mennyiseg. a hatasatol nem dobtam hatast, eloszor kicsit meg is ijedtem, nagyon szalkas lett hasznalata utan a hajam, bar ekkor mar eleg gyatra allapotban volt, szoval rafert egy vagas. következő alkalommal mar vagas utan probaltam, puhit a hajamon es szep fenyes lesz tole, de nem vagyok annyira elegedett a hidratalo (?) hatasaval. viszont az illata eszméletlen!!! siman hordanam parfumkent is!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

GKatii

2020. június 20.

Valamelyik újsághoz volt csomagolva egy pici tégely ajándékként. Sokáig csak állt a polcon, ki se bontottam. Aztán kipróbáltam.... Az illatát imádom, az állaga krémes, könnyen használható. Én elsőre sokat kentem a hajamra, de kevesebb is elég lett volna, (úgy legalább maradt volna még akár 2x használatra is) Kb. 20 percig a hajamon hagytam, mert előtte extrém száraz volt. Az eredmény pedig egy lágyabb, puhább, selymesebb haj. Az illata nálam 100 pontos! Az ára elég húzós, de egyszer tuti veszek belőle nagy kiszerelést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Sziporka88

2020. április 20.

Nagyon finom az illata. Nem kell sokat használni belőle. 5-10 perc a hajon és a végeredmény szuper. Lágy, selymes és fényes haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.