Best of Beauty 2019

Ava

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Herbaház   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkmarcsi, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Herbaház
Kategória:   Hidratáló krémek

Hyaluronsavas bőrfiatalító arckrém.

Kiszerelés: 50 ml

timi25

2019. június 5.

Intenzív szaga van felkenéskor, de rá 5 percre már nem zavaró. Egyből éreztem a feszesîtő hatását.Én akciós áron vettem. Eddig tetszik. Plusz nincs benne parabén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

rekavihari

2019. május 4.

Kedvenc hidratáló krémem :) legjobb ár-érték arány. én az illatát is imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Kedvenc hidratáló krémem :) legjobb ár-érték arány. én az illatát is imádom.

Csigavér

2019. január 10.

Könnyen beszívóduk, jól hidratál. Ára is jó. Viszont az illata tényleg öregnéni otthonkájára hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

szirmi

2019. január 2.

Kb. 3 hete használom, itt fedeztem fel a márkát. Az illata előszörre nekem kicsit erős volt, de megkedveltem. Az állaga könnyű, nagyon könnyen beszívódik. Használom este és reggel is. Puha tapintású tőle a bőröm és szemmel láthatóan szebb, hidratáltabb. Nekem nagyon bejött, tuti újra megveszem! Egy Herba házban szereztem be. Jóval olcsóbb, mint más, ismertebb márkák, és simán tud annyit!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 2.

Vicuska974

2018. november 19.

Régóta használom. Kellemes illatú, gyorsan beszívja a bőröm, nem zsíros tőle az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

agicca

2018. szeptember 9.

Az itteni ajánlások alapján vettem meg. Nem rossz de többet vártam tőle. Sajnos nekem reggelre zsírréteg lesz tőle az arcomon. Hidratáló hatása amúgy jó, de nem az én bőrőmre találtak ki. Ha elfogy, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

laborkornelia

2018. szeptember 6.

Évekkel ezelőtt ezt használtam, majd megszüntették a forgalmazását mifelénk, pedig kutattam utána. Már akkor elégedett voltam vele. Most újra megláttam a Herbária boltban gondolkodás nélkül levettettem a polcról. Nagy boldogságomra ugyanaz a kellemes lágy krém, azonnal beszívódik. Ez egy kis csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

edi1985

2017. augusztus 28.

Nagyon bevált, pihe-puha és sima tőle a bőröm. nekem tetszik az illata is. Az én bőrömre ez a krém tökéletes és az ára pedig rendkívül kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Negro

2017. január 17.

Nem rossz krém de a szaga....
Én imádom az illatos cuccokat de ez. Mintha öreganyám otthonkáját szagolgatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Nem rossz krém de a szaga....
Én imádom az illatos cuccokat de ez. Mintha öreganyám otthonkáját szagolgatnám.

drica

2016. január 20.

Nagyon kedvelem az illatát, egyelőre csak néhány napja használom, így a ráncokon még nem halványított. Nem zsírosít, kellemes érzet a bőrön, nagyon jó az ára. Csak ajánlani tudom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.