Best of Beauty 2019

Avalon Organics

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   57 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyhidratáló éjszakai krém

Elősegíti az éjszakai kollagéntermelést hyaluron savval, édesgyökér és levendula kivonattal. Minden alapproblémát igyekszik kezelni a fiatalos megjelenésért.

Nem tartalmaz szintetikus parfümöt, phthalatest, durva szulfátot (harsh sulfates) és parabént.

70%-ban bio összetevőket tartalmaz, 100% vegán. Állatkísérlet mentes.

Ildie

2015. május 21.

Kezdetek: Alapvetően borzasztóan utálom ezeket a krémes krémeket, de mivel a -20 - -25 foktól hámlott télen az arcom muszáj volt beszerezni egyet. Kezdek rákapni a bio bolti dolgokra, és ő így megtetszett, egyébként az egyik legolcsóbb volt, 3500 forint körül. Nyuszis logós, minden rossz mentes, vegán, 70%a bio, az ígéret jó, szép leszek tőle. A krém, nagyon is krém, durva hidratáló, szóval igen keveseket teszek fel, hogy ne tocsogjon a fejem a krémben. Ha nem túl sok az anyag nem zavar nagyon, pedig nagyon nagyon utálom az ilyet. Zsíros a bőröm, de a hámlással meg kell valamit kezdeni. Beszívódik, nem egy rapid cucc, de beszívódik. Nincs különösebb illata, parfüm mentes (bár limonene és linalool van benne). Zsíros bőrűeknek nem ajánlom, ha csak nem -25 fokban laknak. Nyárra vagy elfogy vagy nem tudom, mert nyáron tuti nem bírnám elviselni. Szépen hidratál, reggel nem ismertem meg magam, és nem keltem durva olajjal a fejemen. Kipróbálni jó volt, el is fogom használni, mert jó termék, de a nehéz krémekkel még egy 20 évet várok. A páromon is tesztelgettem, nem zsíros a bőre, de szintén elkezdett hámlani, ő nagyon szereti, de csak ha én kenem be az arcát, magának már áhh, lusta.

3 hónap után: Nagyon jóban vagyunk, nem hámlik az arcom, az orrom néha minimálisan. Nem lett tőle pattanásom, se semmi bajom. Nem tocsog mindenféle nedvben reggelre az arcom, hála égnek :)
A legtutibb, amit tett az a párom szarkalábainak eltűntetése. Nem arra való, de örülök, hogy cukiságom hagyja, hogy legalább egy dolgot rákenjek, tehát nincs külön szemkörnyék ápolás meg 6 féle krém, egy, aztán legyünk rajta túl. Konkrétan elmúltak a szarkalábai, 3 évet simán fiatalodott a szeme környéke. Nem tudom mennyire lesz tartós az eredmény, mert ő ugye előtte semmit sem használt, így könnyű eredményt elérni.

5 hónap után:
Egyik este miután szépen bekentem vele az arcom, mindent ugyanúgy ahogy szoktam, egyszer csak pirosodott a fejem. Hát erre még nagyon nem figyeltem, de aztán elkezdett kicsit égni. Hu mondom gáz van, arcmosás, de fél óra múlva nem volt semmi gond. Használtam tovább, két hétig semmi pirosság, semmi fura, aztán egyszer csak újra jött az égő érzés. Elég durva volt, de lemostam, és egyből semmi para. Nem tudom, hogy most megromlott volna, nincs semmi szokatlan illata, de az állaga is ugyanolyan. Talán besokallt a bőröm tőle, vagy mi a fene van. Ebben egyébként nem hiszek, már abban, hogy valami azért lesz nem hatásos, mert hozzászokott a haja vagy a bőröm. A levenduláról tudom, hogy sokan nem bírják, de eddig nekem nem volt vele gondom. Mindenesetre most ezt így a kuka polcra tettem, csak még nem volt szívem kidobni.

Nem tudom most hogyan kellene értékelni, vagy mit kellene róla összegzésként mondanom. Hónapokig nagyon szerettem, nagyon nagyon jó volt.
Lepontozom 3 csillagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

5 hónap után:

Lepontozom 3 csillagra.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>